Πρωταθλημάτων συνέχεια σήμερα στις κατηγορίες Παίδων και Κοριτσιών. Στα πρωταθλήματα Παίδων για την 5η αγωνιστική οι ομάδες μας αντιμετώπισαν αυτές τις Αγίας Νάπας.
Η ΟΜΟΝΟΙΑ Κ18 επικράτησε με σκορ 5-1 της Λακατάμιας Κ18 σε αγώνα για την τρίτη αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτριών Κ18 που έγινε στον Λυθροδόντα. Δύο γκολ για την ομάδα μας σημείωσε στο πρώτο ημίχρονο η Αγάθη Χριστοδούλου, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο σκόραρε η Χατζηγρηγορίου, η Μεσολογγίτου και η Έλληνα.
Συνέχισε με νίκη η ΟΜΟΝΟΙΑ Κ17 κερδίζοντας 0-2. Σκόρερ οι Χριστοφόρου και Στυλιανού, με την ομάδα να έχει πλέον 15 βαθμούς και να είναι 3η.
Η ΟΜΟΝΟΙΑ Κ16 έμεινε στο εκτός έδρας 1-1, αποτέλεσμα που τη φέρνει στην 11η θέση με δύο βαθμούς.
Σε αγώνα που μετάδωσε ζωντανά το OFC TV exclusive, η ΟΜΟΝΟΙΑ Κ15 κέρδισε εντός έδρας με 2-. Τα γκολ σημείωσαν οι Κυριάκου και Χουρντενίζ. Η ομάδα μας είναι 6η με 9 βαθμούς.
Η ΟΜΟΝΟΙΑ Κ14 κέρδισε με το εμφαντικό 5-0 χάρη στα δύο γκολ του Αγγελίδη και το ένα των Γιαλλούρη, Σάββα και Ιωάννου. Κάπως έτσι σκαρφάλωσε στην 5η θέση με 10 βαθμούς.