Το πανόραμα του Μουντιάλ

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Καθημερινές προσφορές στο Παγκόσμιο*, 300+ ειδικά στοιχήματα σε κάθε αγώνα, 600+ Μακροχρόνια ειδικά!

Δείτε τις ημερομηνίες διεξαγωγής όλων των αγώνων του Μουντιάλ της Ρωσίας και που θα γίνουν.

Αναλυτικά οι τηλεοπτικές μεταδόσεις ΕΔΩ.

1ος όμιλος
1η αγωνιστική (14-15/06)
Ρωσία – Σαουδική Αραβία 5-0
Αίγυπτος – Ουρουγουάη 0-1
2η αγωνιστική (19-20/06)
Ρωσία – Αίγυπτος (21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία (18:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
3η αγωνιστική (25/06)
Ουρουγουάη – Ρωσία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Ρωσία 3 5-0
2.Ουρουγουάη 3 1-0
3. Αίγυπτος 0 0-1
4. Σαουδική Αραβία 0 0-5

2ος όμιλος
1η αγωνιστική (15/06)
Μαρόκο – Ιράν 0-1
Πορτογαλία – Ισπανία 3-3
2η αγωνιστική (20/06)
Πορτογαλία – Μαρόκο 3-3
Ιράν – Ισπανία (21:00, Kazan Arena, Καζάν)
3η αγωνιστική (25/06)
Ιράν – Πορτογαλία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)
Ισπανία – Μαρόκο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Ιράν 3 1-0
2. Πορτογαλία 1 3-3
3. Ισπανία 1 3-3
4. Μαρόκο 0 0-1

3ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Γαλλία – Αυστραλία 2-1
Περού – Δανία 0-1
2η αγωνιστική (21/06)
Δανία – Αυστραλία (15:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Γαλλία – Περού (18:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)
3η αγωνιστική (26/06)
Δανία – Γαλλία (17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Αυστραλία – Περού (17:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Γαλλία 3 2-1
2. Δανία 3 1-0
3. Περού 0 0-1
4.Αυστραλία 0 1-2

4ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Αργεντινή – Ισλανδία 1-1
Κροατία – Νιγηρία 2-0 
2η αγωνιστική (21-22/06)
Αργεντινή – Κροατία (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
Νιγηρία – Ισλανδία (18:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
3η αγωνιστική (26/06)
Νιγηρία – Αργεντινή (21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Ισλανδία – Κροατία (21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Κροατία 3 2-0
2.Αργεντινή 1 1-1
3.Ισλανδία 1 1-1
4. Νιγηρία 0 0-2

5ος όμιλος
1η αγωνιστική (17/06)
Κόστα Ρίκα – Σερβία 0-1
Βραζιλία – Ελβετία 1-1
2η αγωνιστική (22/06)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (15:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Σερβία – Ελβετία (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
3η αγωνιστική (27/06)
Σερβία – Βραζιλία (21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Ελβετία – Κόστα Ρίκα (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Σερβία 3 1-0
2.Βραζιλία 1 1-1
3.Ελβετία 1 1-1
4.Κόστα Ρίκα 0 0-1

6ος όμιλος
1η αγωνιστική (17-18/06)
Γερμανία – Μεξικό 0-1
Σουηδία – Ν. Κορέα (15:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
2η αγωνιστική (23/06)
Ν. Κορέα – Μεξικό (18:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
Γερμανία – Σουηδία (21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
3η αγωνιστική (27/06)
Ν. Κορέα – Γερμανία (17:00, Kazan Arena, Καζάν)
Μεξικό – Σουηδία (17:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Μεξικό 3 1-0
2.Γερμανία 0 0-1
3. Σουηδία
4. Νότια Κορέα

7ος όμιλος
1η αγωνιστική (18/06)
Βέλγιο – Παναμάς (18:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
Τυνησία – Αγγλία (21:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
2η αγωνιστική (23-24/06)
Βέλγιο – Τυνησία (15:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Αγγλία – Παναμάς (15:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
3η αγωνιστική (28/06)
Αγγλία – Βέλγιο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
Παναμάς – Τυνησία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Αγγλία
2. Βέλγιο
3. Τυνησία
4. Παναμάς

8ος όμιλος
1η αγωνιστική (19/06)
Κολομβία – Ιαπωνία (15:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)
Πολωνία – Σενεγάλη (18:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
2η αγωνιστική (24/06)
Ιαπωνία – Σενεγάλη (18:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)
Πολωνία – Κολομβία (21:00, Kazan Arena, Καζάν)
3η αγωνιστική (28/06)
Ιαπωνία – Πολωνία (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
Σενεγάλη – Κολομβία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Πολωνία
2. Κολομβία
3. Σενεγάλη
4. Ιαπωνία

Φάση «16» (30/6-3/7)

1) Νικητής 3ου ομίλου – Δεύτερος 4ου ομίλου (30/06, 17:00, Kazan Arena, Καζάν)
2) Νικητής 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου (30/06, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
3) Νικητής 2ου ομίλου – Δεύτερος 1ου ομίλου (01/07, 17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
4) Νικητής 4ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου (01/07, 21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
5) Νικητής 5ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου (02/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
6) Νικητής 7ου ομίλου – Δεύτερος 8ου ομίλου (02/07, 21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
7) Νικητής 6ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου (03/07, 17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
8) Νικητής 8ου ομίλου – Δεύτερος 7ου ομίλου (03/07, 21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Προημιτελική Φάση (6-7/7)
9) Νικητής 1 – Νικητής 2 (06/07, 17:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
10) Νικητής 5 – Νικητής 6 (06/07, 21:00, Kazan Arena, Καζάν)
11) Νικητής 7 – Νικητής 8 (07/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
12) Νικητής 3 – Νικητής 4 (07/07, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
Ημιτελική Φάση (10-11/7)
13) Νικητής 9 – Νικητής 10 (10/07, 21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
14) Νικητής 11 – Νικητής 12 (11/07, 21:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
«Μικρός» Τελικός (14/7)
Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14 (17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Τελικός (15/7)
Νικητής 13 – Νικητής 14 (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ