Το πανόραμα του Μουντιάλ

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Καθημερινές προσφορές στο Παγκόσμιο*, 300+ ειδικά στοιχήματα σε κάθε αγώνα, 600+ Μακροχρόνια ειδικά!

Δείτε τις ημερομηνίες διεξαγωγής όλων των αγώνων του Μουντιάλ της Ρωσίας και που θα γίνουν και την ροή της διοργάνωσης.

Αναλυτικά οι τηλεοπτικές μεταδόσεις ΕΔΩ.

1ος όμιλος
1η αγωνιστική (14-15/06)
Ρωσία – Σαουδική Αραβία 5-0
Αίγυπτος – Ουρουγουάη 0-1
2η αγωνιστική (19-20/06)
Ρωσία – Αίγυπτος 3-1
Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία 1-0 
3η αγωνιστική (25/06)
Ουρουγουάη – Ρωσία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Ρωσία 6 8-1
2.Ουρουγουάη 6 2-0
3. Αίγυπτος 0 1-4
4. Σαουδική Αραβία 0 0-6

2ος όμιλος
1η αγωνιστική (15/06)
Μαρόκο – Ιράν 0-1
Πορτογαλία – Ισπανία 3-3
2η αγωνιστική (20/06)
Πορτογαλία – Μαρόκο 1-0
Ιράν – Ισπανία 0-1 
3η αγωνιστική (25/06)
Ιράν – Πορτογαλία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)
Ισπανία – Μαρόκο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Ισπανία 4 4-3
2.Πορτογαλία 4 4-3
3. Ιράν 3 1-1
4. Μαρόκο 0 0-2

3ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Γαλλία – Αυστραλία 2-1
Περού – Δανία 0-1
2η αγωνιστική (21/06)
Δανία – Αυστραλία (15:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
Γαλλία – Περού (18:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)
3η αγωνιστική (26/06)
Δανία – Γαλλία (17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
Αυστραλία – Περού (17:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Γαλλία 3 2-1
2. Δανία 3 1-0
3. Περού 0 0-1
4.Αυστραλία 0 1-2

4ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/06)
Αργεντινή – Ισλανδία 1-1
Κροατία – Νιγηρία 2-0 
2η αγωνιστική (21-22/06)
Αργεντινή – Κροατία (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
Νιγηρία – Ισλανδία (18:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
3η αγωνιστική (26/06)
Νιγηρία – Αργεντινή (21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Ισλανδία – Κροατία (21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Κροατία 3 2-0
2.Αργεντινή 1 1-1
3.Ισλανδία 1 1-1
4. Νιγηρία 0 0-2

5ος όμιλος
1η αγωνιστική (17/06)
Κόστα Ρίκα – Σερβία 0-1
Βραζιλία – Ελβετία 1-1
2η αγωνιστική (22/06)
Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (15:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Σερβία – Ελβετία (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
3η αγωνιστική (27/06)
Σερβία – Βραζιλία (21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Ελβετία – Κόστα Ρίκα (21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Σερβία 3 1-0
2.Βραζιλία 1 1-1
3.Ελβετία 1 1-1
4.Κόστα Ρίκα 0 0-1

6ος όμιλος
1η αγωνιστική (17-18/06)
Γερμανία – Μεξικό 0-1
Σουηδία – Ν. Κορέα 1-0
2η αγωνιστική (23/06)
Ν. Κορέα – Μεξικό (18:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
Γερμανία – Σουηδία (21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
3η αγωνιστική (27/06)
Ν. Κορέα – Γερμανία (17:00, Kazan Arena, Καζάν)
Μεξικό – Σουηδία (17:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Μεξικό 3 1-0
2.Σουηδία 3 1-0
3.Γερμανία 0 0-1
4. Νότια Κορέα 0 0-1

7ος όμιλος
1η αγωνιστική (18/06)
Βέλγιο – Παναμάς 3-0
Τυνησία – Αγγλία 1-2
2η αγωνιστική (23-24/06)
Βέλγιο – Τυνησία (15:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Αγγλία – Παναμάς (15:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
3η αγωνιστική (28/06)
Αγγλία – Βέλγιο (21:00, Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
Παναμάς – Τυνησία (21:00, Mordovia Arena, Σάρανσκ)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Βέλγιο 3 3-0
2.Αγγλία 3 2-1
3. Τυνησία 0 1-2
4. Παναμάς 0 0-3

8ος όμιλος
1η αγωνιστική (19/06)
Κολομβία – Ιαπωνία 1-2 
Πολωνία – Σενεγάλη 1-2
2η αγωνιστική (24/06)
Ιαπωνία – Σενεγάλη (18:00, Central Stadium, Εκατερίνμπουργκ)
Πολωνία – Κολομβία (21:00, Kazan Arena, Καζάν)
3η αγωνιστική (28/06)
Ιαπωνία – Πολωνία (17:00, Volgograd Arena, Βόλγκογκραντ)
Σενεγάλη – Κολομβία (17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ
1. Ιαπωνία 3 2-1
2.Σενεγάλη 3 2-1
3.Πολωνία 0 1-2
4.Κολομβία 0 1-2

Φάση «16» (30/6-3/7)

1) Νικητής 3ου ομίλου – Δεύτερος 4ου ομίλου (30/06, 17:00, Kazan Arena, Καζάν)
2) Νικητής 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου (30/06, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
3) Νικητής 2ου ομίλου – Δεύτερος 1ου ομίλου (01/07, 17:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
4) Νικητής 4ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου (01/07, 21:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
5) Νικητής 5ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου (02/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
6) Νικητής 7ου ομίλου – Δεύτερος 8ου ομίλου (02/07, 21:00, Rostov Arena, Ροστόφ)
7) Νικητής 6ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου (03/07, 17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
8) Νικητής 8ου ομίλου – Δεύτερος 7ου ομίλου (03/07, 21:00, Otkrytiye Arena, Μόσχα)
Προημιτελική Φάση (6-7/7)
9) Νικητής 1 – Νικητής 2 (06/07, 17:00, Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι)
10) Νικητής 5 – Νικητής 6 (06/07, 21:00, Kazan Arena, Καζάν)
11) Νικητής 7 – Νικητής 8 (07/07, 17:00, Cosmos Arena, Σαμάρα)
12) Νικητής 3 – Νικητής 4 (07/07, 21:00, Fisht Olympic Stadium, Σότσι)
Ημιτελική Φάση (10-11/7)
13) Νικητής 9 – Νικητής 10 (10/07, 21:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
14) Νικητής 11 – Νικητής 12 (11/07, 21:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)
«Μικρός» Τελικός (14/7)
Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14 (17:00, Krestovsky Stadium, Αγία Πετρούπολη)
Τελικός (15/7)
Νικητής 13 – Νικητής 14 (18:00, Luzhniki Stadium, Μόσχα)

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ