Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

TV AGENDA

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Τρίτη, 20/07/2021

11:30
TENNIS - GSTAAD
CYTAVISION 4
17:00
TENNIS - UMAG
CYTAVISION 5
21:00
ΝΤΙΝΑΜΟ-ΟΜΟΝΟΙΑ
PRIMETEL 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Τετάρτη, 21/07/2021

11:30
2021 ATP 250 - GSTAAD (MD 3)
CYTAVISION 4
16:30
47η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
CYTAVISION 7
17:00
1η Μέρα - Aγώνες Στίβου
CABLENET 2
17:30
2021 ATP 250 - UMAG (MD 3)
CYTAVISION 5
21:00
ΡΕΝΤΙΝΓΚ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
CYTAVISION 6
22:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΕΦΤΣΙ
NOVASPORTS 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Πέμπτη, 22/07/2021

11:30
TENNIS - 2021 ATP 250
CYTAVISION 4
17:00
ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
CABLENET 2
19:30
PRE GAME ΑΠΟΛΛΩΝ-ΖΙΛΙΝΑ
CYTAVISION 1
19:30
PRE GAME ΑΕΛ-ΒΛΑΖΝΙΑ
CYTAVISION 2
20:00
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΖΙΛΙΝΑ
CYTAVISION 1
20:00
ΑΕΛ-ΒΛΑΖΝΙΑ
CYTAVISION 2
22:00
POST GAME ΑΠΟΛΛΩΝ-ΖΙΛΙΝΑ
CYTAVISION 1
22:00
POST GAME ΑΕΛ-ΒΛΑΖΝΙΑ
CYTAVISION 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Παρασκευή, 23/07/2021

11:30
TENNIS - 2021 ATP 250
CYTAVISION 4
14:00
ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΟΚΙΟ
ΡΙΚ HD
16:30
ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
CYTAVISION 7
18:00
ΑΠΟΕΛ-ΜΠΝΕΪ ΓΙΑΧΙΝ
CABLENET 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Κυριακή, 25/07/2021

08:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΡΙΚ HD
20:00
ΡΟΜΑ-ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ
CYTAVISION 6
20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΔΟΞΑ
CABLENET 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Δευτέρα, 26/07/2021

08:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΡΙΚ HD
18:00
TENNIS - ATLANTA
CYTAVISION 5

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Τρίτη, 27/07/2021

07:30
ΤΟΚΙΟ 2020/ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΡΙΚ 2
09:30
ΕΛΛΑΔΑ-ΙΤΑΛΙΑ (ΠΟΛΟ)
ΡΙΚ 2
11:00
ΤΟΚΙΟ 2020/ΤΖΟΥΝΤΟ
ΡΙΚ 2
13:00
ΤΟΚΙΟ 2020/ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΡΙΚ 2
13:45
ΤΟΚΙΟ 2020/ΕΝΟΡΓΑΝΗ
ΡΙΚ 2
16:00
ΤΟΚΙΟ 2020/ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΡΙΚ 2
17:00
ΤΟΚΙΟ 2020/ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ
ΡΙΚ 2
18:00
ΑΠΟΕΛ-ΠΙΡΙΝ
CABLENET 1
19:00
ΟΜΟΝΟΙΑ-ΝΤΙΝΑΜΟ
PRIMETEL 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Τετάρτη, 28/07/2021

07:45
ΤΟΚΙΟ: ΗΠΑ-ΙΡΑΝ
ΡΙΚ 2
09:45
ΤΟΚΙΟ: ΤΑΕ Κβο Ντο
ΡΙΚ 2
11:15
ΤΟΚΙΟ: Τοξοβολία
ΡΙΚ 2
12:30
ΤΟΚΙΟ: Καταδύσεις
ΡΙΚ 2
13:15
ΤΟΚΙΟ: Ενόργανη
ΡΙΚ 2
16:30
ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ
CYTAVISION 7
16:45
TOKIO: Surfing
ΡΙΚ 2
19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΠΑΕΕΚ
CABLENET 1
20:45
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ
CYTAVISION 4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Πέμπτη, 29/07/2021

18:00
TENNIS – 2021 ATP 250 – ATLANTA
Cytavision 5
18:00
ΑΠΟΕΛ – FK Pirin Blagoevgrad
Cablenet
19:00
LAZIO – PADOVA
Cytavision 4
21:00
ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ (49η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ)
Cytavision 7

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Παρασκευή, 30/07/2021

16:30
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2021
Cytavision 7
18:00
Ντόρτμουντ-Μπολόνια (Φιλικό)
Cytavision 7
19:00
TENNIS - 2021 ATP 250 - ATLANTA
Cytavision 5
21:00
TENNIS - 2021 ATP 250 - ATLANTA
Cytavision 5
23:00
TENNIS - 2021 ATP 250 - ATLANTA
Cytavision 5
09:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Τένις ημιτελικοί ανδρών
ΡΙΚ1
08:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Αεροβόλο πιστόλι
ΡΙΚ2
10:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Ιστιοπλοϊα LASER γυναικών
ΡΙΚ2
11:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Πετόσφαιρα ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΗΠΑ
ΡΙΚ2
13:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Στίβος
ΡΙΚ2
13:10
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Kολύμβηση (Νικόλας Αντωνίου)
ΡΙΚ2
13:38
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Kολύμβηση (Κάλια Αντωνίου)
ΡΙΚ2
14:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Στίβος
ΡΙΚ2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Σάββατο, 31/07/2021

03:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Στίβος
ΡΙΚ2
04:30
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Κολύμβηση
ΡΙΚ1
06:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Beach Volley
ΡΙΚ2
08:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Πετόσφαιρα γυναικών ΗΠΑ-ΡΩΣΙΑ
ΡΙΚ2
10:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Άρση βαρών
ΡΙΚ2
11:45
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Τοξοβολία ημιτελικός & τελικός ανδρών
ΡΙΚ2
13:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Στίβος
ΡΙΚ2
16:00
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Πετόσφαιρα
ΡΙΚ2
17:50
32οι Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο 2020/Τένις τελικός γυναικών
ΡΙΚ2
16:00
HUNGARIAN GRAND PRIX - QUALIFYING 2021 FORMULA 1
Cytavision 6
17:00
Λειψία-Άγιαξ
Cytavision 4
19:00
Βόλφσμπουργκ-Ατλέτικο
Cytavision 7
20:00
ΤΣΣΚΑ Μ.-Λοκομοτίβ
Cytavision 3
21:30
Νις-Μίλαν
Cytavision 4
22:00
TENNIS - 2021 ATP 250 - ATLANTA
Cytavision 5

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV Πέμπτη, 05/08/2021

04:00
ΤΟΚΙΟ: Στίβος
ΡΙΚ2
04:00
ΤΟΚΙΟ: Μπιτς Βόλεϊ
ΡΙΚ1
05:40
ΤΟΚΙΟ: Κανοε Καγιάκ τελικοί ανδρών και γυναικών
ΡΙΚ1
06:00
ΤΟΚΙΟ: Skateboard ανδρών και γυναικών
ΡΙΚ2
07:15
ΤΟΚΙΟ: Καλαθόσφαιρα ημιτελικός ανδρών ΗΠΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
ΡΙΚ2
09:00
ΤΟΚΙΟ: Πυγμαχία ανδρών (ημιτελικός/τελικός)
ΡΙΚ1
10:00
ΤΟΚΙΟ: /Πετόσφαιρα ημιτελικός ανδρών
ΡΙΚ1
10:45
ΤΟΚΙΟ: Ποδηλασία πίστας
ΡΙΚ2
12:00
ΤΟΚΙΟ: Beach Volley
ΡΙΚ1
13:15
ΤΟΚΙΟ: Στίβος
ΡΙΚ2
15:45
ΤΟΚΙΟ: Sport climbing Speed/Bouldering/Lead
ΡΙΚ2
19:00
Ομόνοια-Φλόρα Ταλίν
Primetel1
20:00
ΑΕΛ-Καραμπάχ
Cytavision2
21:00
TENNIS - 2021 ATP 500 - WASHINGTON
Cytavision5
21:00
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2021
Cytavision7
21:30
Ραπίντ Βιέννης-Ανόρθωση
Cablenet1