Όλα όσα είπε ο προπονητής της Καρμιώτισσας Χρίστος Χαραλάμπους, μετά το τέλος του ματς της 19ης αγωνιστικής ενάντια στον Οθέλλο.
Αναλυτικά:
«Συγχαρητήρια, μπήκαμε πολύ δυνατά στον αγώνα. Αυτή την αγωνιστική ευτυχήσαμε να κάνουμε τις ευκαιρίες μας γκολ και να προηγηθούμε σχετικά νωρίς. Μετά την κόκκινη και τα τρία σχετικά εύκολα γκολ, νομίζω ότι το παιχνίδι τελείωσε από το ημίχρονο. Το παιχνίδι ήταν πολύ δύσκολο με μια πολύ δύσκολη ομάδα ειδικά στην έδρα της. Ότι δεν πήραμε τα προηγούμενα ματς τα πήραμε σήμερα μαζεμένα το α’ ημίχρονο. Και με τον Εθνικό μπορούσαμε να κερδίσουμε είχαμε 4-5 ξεκάθαρες ευκαιρίες ειδικά στο τελευταίο μισάωρο. Συγχαρητήρια στα παιδιά, καλή συνέχεια στον Οθέλλο. Εμείς βλέπουμε το επόμενο παιχνίδι με τη Νέα Σαλαμίνα».