Είδαμε πολλά γκολ. 65 συνολικά. Είδαμε αρκετές τεσσάρες. Τρεις συνολικά. Είδαμε και 5άρα. Παρόλα αυτά, φαίνεται πως οι έδρες των ομάδων δεν είναι τόσο… αφιλόξενες στις πρώτες τέσσερεις αγωνιστικές του πρωταθλήματος.
Ο λόγος; Το πιο συνηθισμένο σκορ έως τώρα είναι το 1-2 το οποίο σημειώθηκε 5 φορές και συγκεντρώνει ποσοστό 18%. Το 1-0 ήρθε σε τέσσερεις αγώνες, έχοντας ποσοστό 14%. Τρία σκορ που ήρθαν σε ισάριθμα ματς είναι στην… απόλυτη ισορροπία. 2-1, 1-1 και 0-1, έχουν ποσοστό 14%.
Δύο αναμετρήσεις τελείωσαν στο 4-0 κάτι που σημαίνει ποσοστό 7%, ενώ άλλες δύο έληξαν χωρίς σκορ (0-0) και συγκεντρώνουν το ίδιο ποσοστό.
Τέλος, μόνο μια φορά έληξε ματς με τα εξής σκορ: 5-0, 0-4 και 3-2, που συνεπάγεται με 4%.

ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
Σε 10 αγώνες το αποτέλεσμα ημιχρόνου ήταν στο 0-1 που αποτελεί το 36%. Ακολουθεί το 1-0 που ήρθε 7 φορές και συγκεντρώνει 25%, με το 0-0 να… συνοδεύει τις ομάδες στην ανάπαυλα 6 φορές με ποσοστό 21%.
Το 2-0 ήταν το σκορ ημιχρόνου σε τρεις αναμετρήσεις με 11%, ενώ μόνο μια φορά είχαμε 0-2 και 1-1 στο α’ μέρος, κάτι που συνεπάγεται σε ποσοστό στο 4%.