Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Όλη η δράση από τα πέντε κορυφαία πρωταθλήματα! (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)
Αγγλία

Όλη η δράση από τα πέντε κορυφαία πρωταθλήματα! (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ/ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση και ματσάρες από τα πέντε κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΑΓΓΛΙΑ
Σάββατο (20/11)
Λέστερ-Τσέλσι (14:30)
Άστον Βίλα-Μπράιτον (17:00)
Γουότφορντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (17:00)
Γουλβς-Γουέστ Χαμ (17:00)
Μπέρνλι-Κρίσταλ Πάλας (17:00)
Νιούκαστλ-Μπρέντφορντ (17:00)
Νόριτς-Σαουθάμπτον (17:00)
Λίβερπουλ-Άρσεναλ (19:30)
Κυριακή (21/11)
Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον (16:00)
Τότεναμ-Λιντς (18:30)

ΙΤΑΛΙΑ
Σάββατο (20/11)
Αταλάντα-Σπέτσια 16:00
Λάτσιο-Γιουβέντους 19:00
Φιορεντίνα-Μίλαν 21:45
Κυριακή (21/11)
Σασουόλο-Κάλιαρι 13:30
Μπολόνια-Βενέτσια 16:00
Σαλερνιτάνα-Σαμπντόρια 16:00
Ίντερ-Νάπολι 19:00
Τζένοα-Ρόμα 21:45
Δευτέρα (22/11)
Ελλάς Βερόνα-Έμπολι 19:30
Τορίνο-Ουντινέζε 21:45

ΙΣΠΑΝΙΑ
Παρασκευή (19/11)
Λεβάντε-Αθλέτικ Μπιλμπάο 0-0
Σάββατο (20/11)
Θέλτα-Βιγιαρεάλ (15:00)
Σεβίλλη-Αλαβές (17:15)
Ατλέτικο Μαδρίτης-Οσασούνα (19:30)
Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (22:00)
Κυριακή (21/11)
Χετάφε-Κάντιθ (15:00)
Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης (17:15)
Έλτσε-Μπέτις (19:30)
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια (22:00)
Δευτέρα (22/11)
Ράγιο Βαγιεκάνο-Μαγιόρκα (22:00)

ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Παρασκευή, (19/11)
Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν2-1
(23’ Μαντς Πέντερσεν, 36’ Χαν – 38’ Λεβαντόφσκι)
Σάββατο, (20/11)
Ντόρτμουντ-Στουτγάρδη (16:30)
Λεβερκούζεν-Μπόχουμ (16:30)
Γκλάντμπαχ-Γκρόιτερ Φιρτ (16:30)
Χόφενχαϊμ-Λειψία (16:30)
Μπίλεφελντ-Βόλφσμπουργκ (16:30)
Ουνιόν Βερολίνου-Χέρτα (19:30)
Κυριακή, (21/11)
Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (16:30)
Μάιντς-Κολωνία (18:30)

ΓΑΛΛΙΑ
Παρασκευή (19/11)
Μονακό-Λιλ 2-2
(41′ Ντιατά, 83′ Μπεν Γεντέρ – 5′, 9′ Ντέιβιντ)
Σάββατο 20/11
Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (18:00)
Ρεν-Μονπελιέ (22:00)
Κυριακή 21/11
Μπρεστ-Λανς (14:00)
Ανζέ-Λοριάν (16:00)
Μετς-Μπορντό (16:00)
Στρασβούργο-Ρεμς (16:00)
Τρουά-Σεντ Ετιέν (16:00)
Κλερμόν-Νις (18:00)
Λιόν-Μαρσέιγ (21:45)

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ