5η Αγωνιστική
|
Σάββατο, 30 Οκτωβρίου 2021
|
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – Π.Ο. ΑΔΩΝΙΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
|
14:30
|
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
|
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
|
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ
|
|
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
|
14:30
|
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
|
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
|
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
|
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
|
14:30
|
Στάδιο ΜΑΚΑΡΙΟΝ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
|
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
|
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
|
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
|
14:30
|
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
|
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
|
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ
|
|
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ – ΘΟΙ / ΑΕΚ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
|
14:30
|
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
|
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΣΩΤΗΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
|
Παρατηρητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑ
|
|
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
|
14:30
|
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
|
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
|
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
|
|
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 – ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ
|
14:30
|
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
|
Διαιτητής ΖΩΗ ΣΤΑΥΡΟΥ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
|
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
|
|
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
|
14:30
|
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ – ΔΕΥΤΕΡΑΣ
|
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
|
|
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ
|
14:30
|
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
|
Διαιτητής ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΠΙΡΙΠΙΤΣΗΣ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
|
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
|
|
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
|
14:30
|
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
|
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
|
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
|
|
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
|
14:30
|
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
|
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
|
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
|
|
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
|
14:30
|
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
|
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
|
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
|
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
|
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ
|