Η Εθνική μας ομάδα των Ελπίδων που προετοιμάζεται για τον αγώνα της με την Ελλάδα, σε σημερινό φιλικό στο Δασάκι νίκησε με 2-1 τον Ερμή Αραδίππου.
Το σκορ άνοιξε ο Ιάσωνας Πική στο 28ο λεπτό, στο 79ο λεπτό ισοφάρισε για τον Ερμή ο Ηλίας Γεωργίου και στο 86ο λεπτό ο Γιάννης Γερολέμου με πέναλτι διαμόρφωσε το 2-1 για την Εθνική μας.
Μπορεί να είναι εικόνα 4 άτομα, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροιΜπορεί να είναι εικόνα 6 άτομα, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο, άτομα που στέκονται και γρασίδιΜπορεί να είναι εικόνα 9 άτομα, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο, άτομα που στέκονται και γρασίδιΜπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, άτομα που παίζουν αμερικανικό ποδόσφαιρο, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι