Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 30ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 30ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Δείτε το πανόραμα της 30ης αγωνιστικής (4η των πλέι οφ) από το Balla.

30ή αγωνιστική-4η αγωνιστική πλέιοφ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ   
Πέμπτη, 18.03.2021
Oμόνοια – AΕΚ 1-0
Κυριακή, 21.03.2021
Oλυμπιακός – Aπόλλων 0-2
Aνόρθωση – AΕΛ 1-2
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 19.03.2021
Kαρμιώτισσα – Eρμής 2-2
AΠΟΕΛ  – Δoξα 1-0
Σάββατο, 20.03.2021
Πάφoς – Nέα Σαλαμίνα 3-0
Eθνικός  – EΝΠ 1-0






H βαθμολογία:
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.OMONOIA 47-14 66
2.AEΛ 51-26 62
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 58-24 62
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 40-27 53
5.AEK 38-32 44
6.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 30-43  37
7.AΠΟΕΛ 33-32 40
8.ΠΑΦΟΣ 36-30 39
9.ΔΟΞΑ 27-36 34
10. NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 32-46 32
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 28-46 31
12.EΡΜΗΣ 23-43 29
13.ΕΝΠ 26-46 27
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 29-53 22

  

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 27ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 29ης αγωνιστικής

5η Αγωνιστική: Aπόλλωνας– Oμόνοια, AΕΛ– Oλυμπιακός, AΕΚ– Aνόρθωση
6η Αγωνιστική: Oμόνοια – Oλυμπιακός, AΕΚ– AΕΛ,   Aπόλλωνας– Aνόρθωση
7η Αγωνιστική: Oλυμπιακός– AΕΚ, Aνόρθωση -Oμόνοια, AΕΛ– Aπόλλωνας
8η Αγωνιστική: Aνόρθωση – Oλυμπιακός,Oμόνοια – AΕΛ, Aπόλλωνας– AΕΚ
9η Αγωνιστική: AΕΚ– Oμόνοια, AΕΛ– Aνόρθωση ,   Aπόλλωνας– Oλυμπιακός
10η Αγωνιστική: Oμόνοια – Aπόλλωνας, Oλυμπιακός– AΕΛ, Aνόρθωση – AΕΚ

5η Αγωνιστική: Δoξα-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–AΠΟΕΛ, ΕΝΠ-Πάφoς, Eρμής-Εθνικός
6η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Εθνικός, Πάφoς–Eρμής, AΠΟΕΛ-ΕΝΠ, Δoξα–Nέα Σαλαμίνα
7η Αγωνιστική: Nέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Δoξα, Eρμής–AΠΟΕΛ, Εθνικός-Πάφoς
8η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Πάφoς, Εθνικός-AΠΟΕΛ, Eρμής–Δoξα, ΕΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
9η Αγωνιστική: ΕΝΠ-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–Eρμής, Δoξα-Εθνικός, AΠΟΕΛ–Πάφoς
10η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-AΠΟΕΛ, Πάφoς–Δoξα, Εθνικός-Nέα  Σαλαμίνα, Eρμής-ΕΝΠ
11η Αγωνιστική: Eρμής-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Εθνικός, Nέα Σαλαμίνα–Πάφoς, Δoξα–AΠΟΕΛ
12η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Δoξα, ΑΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα, Πάφoς-ΕΝΠ, Εθνικός-Eρμής
13η Αγωνιστική: Εθνικός-Καρμιώτισσα, Eρμής–Πάφoς, ΕΝΠ-AΠΟΕΛ, Nέα Σαλαμίνα–Δoξα
14η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Nέα Σαλαμίνα, Δoξα-ΕΝΠ, AΠΟΕΛ–Eρμής, Πάφoς-Εθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ