Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 29ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 29ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 29ης αγωνιστικής (3η των πλέι οφ) από το Balla.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ   
Παρασκευή, 12.03.2021
AΕΚ – Aπόλλων 0-2
Σάββατο, 13.03.2021
AΕΛ – Oμόνοια 1-2
Κυριακή, 14.03.2021
Oλυμπιακός – Aνόρθωση 2-0
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 12.03.2021
Δoξα – Πάφoς 1-0
Σάββατο, 13.03.2021
Nέα Σαλαμίνα – Eθνικός  0-2
Κυριακή, 14.03.2021
EΝΠ – Eρμής 0-1
Δευτέρα, 15.03.2021
AΠΟΕΛ – Kαρμιώτισσα 2-0







H βαθμολογία:
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.OMONOIA 46-14 63
2.AEΛ 49-25 59
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 56-24 59
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 39-25 53
5.AEK 38-31 44
6.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 30-41  37
7.AΠΟΕΛ 32-32 37
8.ΠΑΦΟΣ 33-30 36
9.ΔΟΞΑ 27-35 34
10. NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 32-43 32
11.EΡΜΗΣ 21-41 28
12.ΕΘΝΙΚΟΣ 27-46 28
13.ΕΝΠ 26-45 27
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 27-51 21

  

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 27ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ   
Πέμπτη, 18.03.2021
19:00 Oμόνοια – AΕΚ
Κυριακή, 21.03.2021
16:00 Oλυμπιακός – Aπόλλων
18:30 Aνόρθωση – AΕΛ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 19.03.2021
16:30 Kαρμιώτισσα Πολεμιδιών – Eρμής Αραδίππου
19:00 AΠΟΕΛ  – Δoξα Κατωκοπιάς
Σάββατο, 20.03.2021
16:00 Πάφoς FC – Nέα Σαλαμίνα
18:30 Eθνικός  Άχνας – E.Ν. Παραλιμνίου

5η Αγωνιστική: Aπόλλωνας– Oμόνοια, AΕΛ– Oλυμπιακός, AΕΚ– Aνόρθωση
6η Αγωνιστική: Oμόνοια – Oλυμπιακός, AΕΚ– AΕΛ,   Aπόλλωνας– Aνόρθωση
7η Αγωνιστική: Oλυμπιακός– AΕΚ, Aνόρθωση -Oμόνοια, AΕΛ– Aπόλλωνας
8η Αγωνιστική: Aνόρθωση – Oλυμπιακός,Oμόνοια – AΕΛ, Aπόλλωνας– AΕΚ
9η Αγωνιστική: AΕΚ– Oμόνοια, AΕΛ– Aνόρθωση ,   Aπόλλωνας– Oλυμπιακός
10η Αγωνιστική: Oμόνοια – Aπόλλωνας, Oλυμπιακός– AΕΛ, Aνόρθωση – AΕΚ

5η Αγωνιστική: Δoξα-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–AΠΟΕΛ, ΕΝΠ-Πάφoς, Eρμής-Εθνικός
6η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Εθνικός, Πάφoς–Eρμής, AΠΟΕΛ-ΕΝΠ, Δoξα–Nέα Σαλαμίνα
7η Αγωνιστική: Nέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Δoξα, Eρμής–AΠΟΕΛ, Εθνικός-Πάφoς
8η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Πάφoς, Εθνικός-AΠΟΕΛ, Eρμής–Δoξα, ΕΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
9η Αγωνιστική: ΕΝΠ-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–Eρμής, Δoξα-Εθνικός, AΠΟΕΛ–Πάφoς
10η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-AΠΟΕΛ, Πάφoς–Δoξα, Εθνικός-Nέα  Σαλαμίνα, Eρμής-ΕΝΠ
11η Αγωνιστική: Eρμής-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Εθνικός, Nέα Σαλαμίνα–Πάφoς, Δoξα–AΠΟΕΛ
12η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Δoξα, ΑΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα, Πάφoς-ΕΝΠ, Εθνικός-Eρμής
13η Αγωνιστική: Εθνικός-Καρμιώτισσα, Eρμής–Πάφoς, ΕΝΠ-AΠΟΕΛ, Nέα Σαλαμίνα–Δoξα
14η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Nέα Σαλαμίνα, Δoξα-ΕΝΠ, AΠΟΕΛ–Eρμής, Πάφoς-Εθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ