Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 28ης αγωνιστικής από το Balla.

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-2η ΠΛΕΙ ΟΦ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ      
Σάββατο, 06.03.2021
Oμόνοια – Aνόρθωση 0-0
Κυριακή, 07.03.2021
AΕΚ – Oλυμπιακός 2-1
Δευτέρα, 08.03.2021
Aπόλλων – AΕΛ 0-0
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 05.03.2021
Kαρμιώτισσα – EΝΠ 4-2
Σάββατο, 06.03.2021
Πάφoς – AΠΟΕΛ 1-1
Κυριακή, 07.03.2021
Eρμής  – Nέα Σαλαμίνα 1-2
Δευτέρα, 08.03.2021
Eθνικός – Δoξα  2-1





H βαθμολογία:
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.OMONOIA 44-13 60
2.AEΛ 48-23 59
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 54-24 56
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 39-23 53
5.AEK 38-29 44
6.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 28-41  34
7.ΠΑΦΟΣ 33-29 36
8.AΠΟΕΛ 30-32 34
9.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 32-41 32
10.ΔΟΞΑ 26-35 31
11.ΕΝΠ 26-44 27
12.EΡΜΗΣ 20-41 25
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 25-46 25
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 27-49 21

  

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 27ης αγωνιστικής

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ   
Παρασκευή, 12.03.2021
18:00 AΕΚ – Aπόλλων
Σάββατο, 13.03.2021
18:30 AΕΛ – Oμόνοια
Κυριακή, 14.03.2021
18:30 Oλυμπιακός – Aνόρθωση
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 12.03.2021
16:00 Δoξα Κατωκοπιάς – Πάφoς FC
Σάββατο, 13.03.2021
16:00 Nέα Σαλαμίνα – Eθνικός  Άχνας
Κυριακή, 14.03.2021
16:00 E.Ν. Παραλιμνίου – Eρμής Αραδίππου
Δευτέρα, 15.03.2021
19:00 AΠΟΕΛ – Kαρμιώτισσα Πολεμιδιών

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ   
Πέμπτη, 18.03.2021
19:00 Oμόνοια – AΕΚ
Κυριακή, 21.03.2021
16:00 Oλυμπιακός – Aπόλλων
18:30 Aνόρθωση – AΕΛ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή, 19.03.2021
16:30 Kαρμιώτισσα Πολεμιδιών – Eρμής Αραδίππου
19:00 AΠΟΕΛ  – Δoξα Κατωκοπιάς
Σάββατο, 20.03.2021
16:00 Πάφoς FC – Nέα Σαλαμίνα
18:30 Eθνικός  Άχνας – E.Ν. Παραλιμνίου

5η Αγωνιστική: Aπόλλωνας– Oμόνοια, AΕΛ– Oλυμπιακός, AΕΚ– Aνόρθωση
6η Αγωνιστική: Oμόνοια – Oλυμπιακός, AΕΚ– AΕΛ,   Aπόλλωνας– Aνόρθωση
7η Αγωνιστική: Oλυμπιακός– AΕΚ, Aνόρθωση -Oμόνοια, AΕΛ– Aπόλλωνας
8η Αγωνιστική: Aνόρθωση – Oλυμπιακός,Oμόνοια – AΕΛ, Aπόλλωνας– AΕΚ
9η Αγωνιστική: AΕΚ– Oμόνοια, AΕΛ– Aνόρθωση ,   Aπόλλωνας– Oλυμπιακός
10η Αγωνιστική: Oμόνοια – Aπόλλωνας, Oλυμπιακός– AΕΛ, Aνόρθωση – AΕΚ

5η Αγωνιστική: Δoξα-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–AΠΟΕΛ, ΕΝΠ-Πάφoς, Eρμής-Εθνικός
6η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Εθνικός, Πάφoς–Eρμής, AΠΟΕΛ-ΕΝΠ, Δoξα–Nέα Σαλαμίνα
7η Αγωνιστική: Nέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Δoξα, Eρμής–AΠΟΕΛ, Εθνικός-Πάφoς
8η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Πάφoς, Εθνικός-AΠΟΕΛ, Eρμής–Δoξα, ΕΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
9η Αγωνιστική: ΕΝΠ-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–Eρμής, Δoξα-Εθνικός, AΠΟΕΛ–Πάφoς
10η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-AΠΟΕΛ, Πάφoς–Δoξα, Εθνικός-Nέα  Σαλαμίνα, Eρμής-ΕΝΠ
11η Αγωνιστική: Eρμής-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Εθνικός, Nέα Σαλαμίνα–Πάφoς, Δoξα–AΠΟΕΛ
12η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Δoξα, ΑΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα, Πάφoς-ΕΝΠ, Εθνικός-Eρμής
13η Αγωνιστική: Εθνικός-Καρμιώτισσα, Eρμής–Πάφoς, ΕΝΠ-AΠΟΕΛ, Nέα Σαλαμίνα–Δoξα
14η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Nέα Σαλαμίνα, Δoξα-ΕΝΠ, AΠΟΕΛ–Eρμής, Πάφoς-Εθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ