Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής από το Balla.

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19.02.2021 – 22.02.2021)
Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου
Nέα Σαλαμίνα – Kαρμιώτισσα 4-0
Oλυμπιακός – AΕΚ 1-0
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Aνόρθωση – Δoξα 1-0
Oμόνοια – AΠΟΕΛ 1-0
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Eθνικός – AΕΛ 1-2
Aπόλλων – EΝΠ 2-1
Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου
Πάφoς – Eρμής 3-1






Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.OMONOIA 43-13 56
2.AEΛ 45-23 55
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 52-22 54
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 37-21 51
5.AEK 36-25 41
6.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 27-38  34
7.ΠΑΦΟΣ 30-27 32
8.ΔΟΞΑ 24-32 30
9.AΠΟΕΛ 27-31 30
10.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 29-38 29
11.ΕΝΠ 22-39 24
12.EΡΜΗΣ 18-38 24
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 23-43 22
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 22-45 18

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής για το πρώτο όμιλο:
Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου 2021
18:30 AΕΛ – AΕΚ
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021
16:00 Oλυμπιακός – Oμόνοια
Δευτέρα 1η Μαρτίου 2021
19:00 Aνόρθωση – Aπόλλων

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής για το δεύτερο όμιλο:
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
16.00 Nέα Σαλαμίνα – EΝ Παραλιμνίου
18:30 Δoξα Κατωκοπιάς – Eρμής Αραδίππου
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
18:30 AΠΟΕΛ – Eθνικός Άχνας
Δευτέρα 1η Μαρτίου
16.30 Πάφoς FC – Kαρμιώτισσα Πολεμιδιών

1η Αγωνιστική: Oλυμπιακός-Oμόνοια, AΕΛ– AΕΚ, Aνόρθωση –Aπόλλωνας
2η Αγωνιστική: AΕΚ– Oλυμπιακός, Oμόνοια – Aνόρθωση , Aπόλλωνας– AΕΛ
3η Αγωνιστική: Oλυμπιακός–Aνόρθωση , AΕΛ-Oμόνοια, AΕΚ– Aπόλλωνας
4η Αγωνιστική: Oμόνοια – AΕΚ, Aνόρθωση – AΕΛ, Oλυμπιακός– Aπόλλωνας
5η Αγωνιστική: Aπόλλωνας– Oμόνοια, AΕΛ– Oλυμπιακός, AΕΚ– Aνόρθωση
6η Αγωνιστική: Oμόνοια – Oλυμπιακός, AΕΚ– AΕΛ,   Aπόλλωνας– Aνόρθωση
7η Αγωνιστική: Oλυμπιακός– AΕΚ, Aνόρθωση -Oμόνοια, AΕΛ– Aπόλλωνας
8η Αγωνιστική: Aνόρθωση – Oλυμπιακός,Oμόνοια – AΕΛ, Aπόλλωνας– AΕΚ
9η Αγωνιστική: AΕΚ– Oμόνοια, AΕΛ– Aνόρθωση ,   Aπόλλωνας– Oλυμπιακός
10η Αγωνιστική: Oμόνοια – Aπόλλωνας, Oλυμπιακός– AΕΛ, Aνόρθωση – AΕΚ

2η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-ΕΝΠ, Eρμής–Nέα Σαλαμίνα, Εθνικός-Δoξα, Πάφoς–AΠΟΕΛ
3η Αγωνιστική: AΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα, Δoξα–Πάφoς, Nέα Σαλαμίνα-Εθνικός, ΕΝΠ-Eρμής
4η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Eρμής, Εθνικός-ΕΝΠ, Πάφoς–Nέα Σαλαμίνα, AΠΟΕΛ–Δoξα
5η Αγωνιστική: Δoξα-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–AΠΟΕΛ, ΕΝΠ-Πάφoς, Eρμής-Εθνικός
6η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Εθνικός, Πάφoς–Eρμής, AΠΟΕΛ-ΕΝΠ, Δoξα–Nέα Σαλαμίνα
7η Αγωνιστική: Nέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Δoξα, Eρμής–AΠΟΕΛ, Εθνικός-Πάφoς
8η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Πάφoς, Εθνικός-AΠΟΕΛ, Eρμής–Δoξα, ΕΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
9η Αγωνιστική: ΕΝΠ-Καρμιώτισσα, Nέα Σαλαμίνα–Eρμής, Δoξα-Εθνικός, AΠΟΕΛ–Πάφoς
10η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-AΠΟΕΛ, Πάφoς–Δoξα, Εθνικός-Nέα  Σαλαμίνα, Eρμής-ΕΝΠ
11η Αγωνιστική: Eρμής-Καρμιώτισσα, ΕΝΠ-Εθνικός, Nέα Σαλαμίνα–Πάφoς, Δoξα–AΠΟΕΛ
12η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Δoξα, ΑΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα, Πάφoς-ΕΝΠ, Εθνικός-Eρμής
13η Αγωνιστική: Εθνικός-Καρμιώτισσα, Eρμής–Πάφoς, ΕΝΠ-AΠΟΕΛ, Nέα Σαλαμίνα–Δoξα
14η Αγωνιστική: Καρμιώτισσα-Nέα Σαλαμίνα, Δoξα-ΕΝΠ, AΠΟΕΛ–Eρμής, Πάφoς-Εθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ