Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής από το Balla.

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08.02.2021 – 11.02.2021)
Δευτέρα, 08.02.2021
Eρμής–Δoξα 2-1
Τρίτη, 09.02.2021
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα 2-0
Aπόλλωνας–AΕΚ 3-0
Τετάρτη, 10.02.2021
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ 2-3
Aνόρθωση–AΕΛ 0-0
Πέμπτη, 11.02.2021
Eθνικός-Kαρμιώτισσα 2-1
Πάφoς-EΝΠ 2-1







Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 49-19 51
2.OMONOIA 40-13 50
3.AEΛ 41-21 49
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34-20 45
5.AEK 33-23 38
6.ΔΟΞΑ 24-31 29
7.ΠΑΦΟΣ 27-26 28
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23-38 28
9.AΠΟΕΛ 24-29 27
10.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24-35 26
11.ΕΝΠ 20-35 24
12.EΡΜΗΣ 17-33 24
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 21-38 22
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 22-38 18

 

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 16.02.2021)
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου
18:00 Eρμής – Oμόνοια
Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου
16:00 Kαρμιώτισσα – Oλυμπιακός
18:30 AΠΟΕΛ – Nέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου
17:00 AΕΚ – Eθνικός
19:00 AΕΛ – Aπόλλων
Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου
17:00 Δoξα – Πάφoς
19:00 EΝΠ – Aνόρθωση

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19.02.2021 – 22.02.2021)
Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου
Nέα Σαλαμίνα – Kαρμιώτισσα 17:00
Oλυμπιακός – AΕΚ 19:00
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Aνόρθωση – Δoξα 16:00
Oμόνοια – AΠΟΕΛ 18:30
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Eθνικός – AΕΛ 16:00
Aπόλλων – EΝΠ 18:30
Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου
Πάφoς – Eρμής 19:00

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ