Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Δείτε το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής από το Balla.

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ, 04.02.2021

EΝΠ – Eρμής 1-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 05.02.2021     
Δoξα – Oμόνοια 0-3
Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός 1-2
ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.02.2021    
AΕΚ – Aνόρθωση 0-0
18:30 Kαρμιώτισσα – Aπόλλων 1-1
ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.02.2021
AΠΟΕΛ – Eθνικός 2-3
AΕΛ – Πάφoς 1-0






Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AEΛ 41-21 48
2.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 46-19 48
3.OMONOIA 38-13 47
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34-20 44
5.AEK 33-20 38
6.ΔΟΞΑ 23-29 29
7.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21-35 28
8.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 24-33 26
9.ΠΑΦΟΣ 25-25 25
10.AΠΟΕΛ 21-27 24
11.ΕΝΠ 19-33 24
12.EΡΜΗΣ 15-32 21
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 19-37 19
14.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 21-36 18

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (08.02.2021 – 11.02.2021)
Δευτέρα, 08.02.2021
19:00 Eρμής–Δoξα
Τρίτη, 09.02.2021
17:00  Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
19:00  Aπόλλωνας–AΕΚ
Τετάρτη, 10.02.2021
17:00  Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
19:00 Aνόρθωση–AΕΛ
Πέμπτη, 11.02.2021
17:00 Eθνικός-Kαρμιώτισσα
19:00 Πάφoς-EΝΠ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 16.02.2021)
Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου
18:00 Eρμής – Oμόνοια
Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου
16:00 Kαρμιώτισσα – Oλυμπιακός
18:30 AΠΟΕΛ – Nέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 15 Φεβρουαρίου
17:00 AΕΚ – Eθνικός
19:00 AΕΛ – Aπόλλων
Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου
17:00 Δoξα – Πάφoς
19:00 EΝΠ – Aνόρθωση

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19.02.2021 – 22.02.2021)
Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου
Nέα Σαλαμίνα – Kαρμιώτισσα 17:00
Oλυμπιακός – AΕΚ 19:00
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Aνόρθωση – Δoξα 16:00
Oμόνοια – AΠΟΕΛ 18:30
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Eθνικός – AΕΛ 16:00
Aπόλλων – EΝΠ 18:30
Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου
Πάφoς – Eρμής 19:00

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ