Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής από το Balla.       

21η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου
AΕΛ – Δoξα 3-1
AΕΚ – Eρμής 3-1
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου
Oλυμπιακός – Eθνικός 1-2
EΝΠ – Oμόνοια 0-1
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου
AΠΟΕΛ – Aνόρθωση 0-0
Nέα Σαλαμίνα – Aπόλλων 1-1
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου
Kαρμιώτισσα – Πάφoς 0-0






Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 44-18 44
2.OMONOIA 34-12 43
3.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32-19 40
4.AEΛ 36-19 41
5.AEK 29-19 34
6.ΔΟΞΑ 22-26 26
7.ΠΑΦΟΣ 24-20 25
8.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 22-30 25
9.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18-33 24
10.AΠΟΕΛ 19-21 24
11.ΕΝΠ 18-32 21
12.EΡΜΗΣ 13-29 20
13.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19-33 17
14.ΕΘΝΙΚΟΣ 15-34 15

 


Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 29.01.2021  
16:00 Oμόνοια  – Oλυμπιακός
18:00 Eρμής – AΕΛ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 30.01.2021
16:00 Δoξα Κατωκοπιάς – EΝΠ
18:30 Aπόλλων – AΠΟΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 31.01.2021  
16:00 Πάφoς – AEK
18:30 Eθνικός – Nέα Σαλαμίνα
ΔΕΥΤΕΡΑ, 01.02.2021
19:00 Aνόρθωση – Kαρμιώτισσα

Εξ αναβολής αγώνας 16ης αγωνιστικής
TETAΡΤΗ, 03.02.2021          
17:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ, 04.02.2021

19:00 EΝΠ – Eρμής
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 05.02.2021     
16:00 Δoξα – Oμόνοια
18:00 Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός
ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.02.2021    
16:00 AΕΚ – Aνόρθωση
18:30 Kαρμιώτισσα – Aπόλλων
ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.02.2021
16:00 AΠΟΕΛ – Eθνικός
18:30 AΕΛ – Πάφoς

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ