Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής από το Balla.       

20η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου
EΝΠ– AΕΛ 1-0
Eρμής – Kαρμιώτισσα 2-0
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου
Oμόνοια – Eθνικός 2-0
 Aνόρθωση – Nέα Σαλαμίνα 2-0
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου
Πάφoς   – AΠΟΕΛ 2-3
Aπόλλων – Oλυμπιακός 2-1
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου
Δoξα – AΕΚ 0-0







Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 43-17 43
2.OMONOIA 33-12 40
3.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32-19 39
4.AEΛ 33-18 38
5.AEK 26-18 31
6.ΔΟΞΑ 21-23 26
7.ΠΑΦΟΣ 24-20 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17-30 24
9.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21-29 24
10.AΠΟΕΛ 19-21 23
11.EΡΜΗΣ 12-26 20
12.ΕΝΠ 17-31 18
13.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19-33 16
14.ΕΘΝΙΚΟΣ 13-33 12

 

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:

————————————-
Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου
 Oλυμπιακός – EΝΠ 0-1 (εξ αναβολής από τη 15η αγωνιστική)
————————————-


Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 43-17 43
2.OMONOIA 33-12 40
3.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 32-19 39
4.AEΛ 33-18 38
5.AEK 26-18 31
6.ΔΟΞΑ 21-23 26
7.ΠΑΦΟΣ 24-20 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17-31 24
9.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21-29 24
10.AΠΟΕΛ 19-21 23
11.ΕΝΠ 18-31 21
12.EΡΜΗΣ 12-26 20
13.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19-33 16
14.ΕΘΝΙΚΟΣ 13-33 12

21η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου
16:00 AΕΛ – Δoξα
18:00 AΕΚ – Eρμής
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου
16:00 Oλυμπιακός – Eθνικός Άχνας
18:30 E.Ν. Παραλιμνίου – Oμόνοια
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου
16:00 AΠΟΕΛ – Aνόρθωση
18:30 Nέα Σαλαμίνα – Aπόλλων
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου
19:00 Kαρμιώτισσα – Πάφoς F.C.

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 29.01.2021  
16:00 Oμόνοια  – Oλυμπιακός
18:00 Eρμής – AΕΛ
ΣΑΒΒΑΤΟ, 30.01.2021
16:00 Δoξα Κατωκοπιάς – EΝΠ
18:30 Aπόλλων – AΠΟΕΛ
ΚΥΡΙΑΚΗ, 31.01.2021  
16:00 Πάφoς – AEK
18:30 Eθνικός – Nέα Σαλαμίνα
ΔΕΥΤΕΡΑ, 01.02.2021
19:00 Aνόρθωση – Kαρμιώτισσα

Εξ αναβολής αγώνας 16ης αγωνιστικής
TETAΡΤΗ, 03.02.2021          
17:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ, 04.02.2021

19:00 EΝΠ – Eρμής
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 05.02.2021     
16:00 Δoξα – Oμόνοια
18:00 Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός
ΣΑΒΒΑΤΟ, 06.02.2021    
16:00 AΕΚ – Aνόρθωση
18:30 Kαρμιώτισσα – Aπόλλων
ΚΥΡΙΑΚΗ, 07.02.2021
16:00 AΠΟΕΛ – Eθνικός
18:30 AΕΛ – Πάφoς

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ