Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής από το Balla.

19η  αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.01.2021                                                               
AΕΛ  – Oμόνοια 1-1
Eθνικός– Aπόλλωνας 1-4
AΠΟΕΛ  – Eρμής 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.01.2021     
Kαρμιώτισσα – Δoξα 1-1
AΕΚ  – EΝΠ 1-2
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.01.2021
Oλυμπιακός –  Aνόρθωση 0-3
Nέα Σαλαμίνα– Πάφoς 2-0







Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 41-16 39
2.AEΛ 33-17 38
3.OMONOIA 31-12 36
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30-19 36
5.AEK 25-17 29
6.ΔΟΞΑ 21-23 25
7.ΠΑΦΟΣ 22-17 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16-28 24
9.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21-27 24
10.AΠΟΕΛ 15-18 19
11.EΡΜΗΣ 10-26 17
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19-31 16
13.ΕΝΠ 16-31 15
14.ΕΘΝΙΚΟΣ 13-31 12

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 5η αγωνιστική (Τετάρτη, 13/01/2021)
Aπόλλων – Oμόνοια 0-0

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 15η αγωνιστική (Τετάρτη, 13/01/2021)
AΠΟΕΛ – AΕΚ 1-1


Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 41-16 40
2.AEΛ 33-17 38
3.OMONOIA 31-12 37
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 30-19 36
5.AEK 26-18 30
6.ΔΟΞΑ 21-23 25
7.ΠΑΦΟΣ 22-17 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16-28 24
9.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 21-27 24
10.AΠΟΕΛ 16-19 20
11.EΡΜΗΣ 10-26 17
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19-31 16
13.ΕΝΠ 16-31 15
14.ΕΘΝΙΚΟΣ 13-31 12

20η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου
18:00 E.Ν. Παραλιμνίου – AΕΛ
19:00 Eρμής – Kαρμιώτισσα
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου
16:00 Aμόνοια – Eθνικός Άχνας
18:30 Aνόρθωση – Nέα Σαλαμίνα
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου
16:00 Πάφoς F.C.  – AΠΟΕΛ
18:30 Aπόλλων – Oλυμπιακός
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου
19:00 Δoξα – AΕΚ

————————————-
Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου
15:00 Oλυμπιακός – E.Ν. Παραλιμνίου (εξ αναβολής από τη 15η αγωνιστική)
18:00 AΠΟΕΛ – Aπόλλων (εξ αναβολής αγώνας Κυπέλλου Coca – Cola)
————————————-

21η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου
16:00 AΕΛ – Δoξα
18:00 AΕΚ – Eρμής
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου
16:00 Oλυμπιακός – Eθνικός Άχνας
18:30 E.Ν. Παραλιμνίου – Oμόνοια
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου
16:00 AΠΟΕΛ – Aνόρθωση
18:30 Nέα Σαλαμίνα – Aπόλλων
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου
19:00 Kαρμιώτισσα – Πάφoς F.C.

22η αγωνιστική 
Τρίτη, 26 Ιανουαρίου
18:30 Oμόνοια – Oλυμπιακός
19:00 Eρμής – AΕΛ
Τετάρτη, 27 Ιανουαρίου
16:00 Eθνικός – Nέα Σαλαμίνα
18:30 Aπόλλων – AΠΟΕΛ
19:00 Δoξα – E.Ν. Παραλιμνίου
Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου
16:30 Πάφoς F.C. – AΕΚ
19:00 Aνόρθωση – Kαρμιώτισσα

23η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου
19:00 Δoξα – Oμόνοια
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου
16:00 AΠΟΕΛ – Eθνικός Άχνας
18:30 AΕΛ – Πάφoς F.C.
Δευτέρα, 1η Φεβρουαρίου
18:30 AΕΚ – Aνόρθωση
19:00 Kαρμιώτισσα – Aπόλλων
Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου
16:00 E.Ν. Παραλιμνίου – Eρμής Αραδίππου
18:30 Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός

—————————————
Τετάρτη, 3 Φεβρουαρίου
17:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ (εξ αναβολής αγώνας 16ης αγωνιστικής)

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ