Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟΣ)

Δείτε το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής από το Balla.

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής
ΣΑΒΒΑΤΟ, 02.01.2021                                                 
Oλυμπιακός– Eρμής 0-0
Kαμιώτισσα – AΕΛ 0-1
Nέα Σαλαμίνα – Δoξα 4-3
AΠΟΕΛ  – EΝΠ 0-2
ΚΥΡΙΑΚΗ, 03.01.2021     
Eθνικός– Πάφoς 2-1
AΕΚ – Oμόνοια 0-3
Aπόλλωνας– Aνόρθωση 3-2







Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 36-13 36
2.AEΛ 29-15 34
3.OMONOIA 28-10 32
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26-19 30
5.AEK 23-12 29
6.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 16-20 24
7.ΠΑΦΟΣ 17-15 21
8.ΔΟΞΑ 18-21 21
9.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 17-26 18
10.EΡΜΗΣ 9-21 17
11.AΠΟΕΛ 11-15 16
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 16-28 14
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 12-26 12
14.ΕΝΠ 12-28 11

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής

18η  αγωνιστική
ΤΡΙΤΗ, 05.01.2021
16:00 EΝΠ – Kαρμιώτισσα
18:00 Eρμής – Nέα Σαλαμίνα
20:00 Δoξα  – AΠΟΕΛ  Λευκωσίας
ΤΕΤΑΡΤΗ, 06.01.2021
16:00 Aνόρθωση – Eθνικός
18:00 Oμόνοια – Aπόλλωνας
20:00 AΕΛ  – AΕΚ
ΠΕΜΠΤΗ, 07.01.2021
19:00 Πάφoς– Oλυμπιακός

19η  αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ, 09.01.2021                                                               
16:00 AΕΛ  – Oμόνοια
18:00 Eθνικός– Aπόλλωνας
20:00 AΠΟΕΛ  – Eρμής
ΚΥΡΙΑΚΗ, 10.01.2021     
16:00 Kαρμιώτισσα – Δoξα
18:30 AΕΚ  – EΝΠ
ΔΕΥΤΕΡΑ, 11.01.2021
18:00 Oλυμπιακός –  Aνόρθωση
20:00 Nέα Σαλαμίνα– Πάφoς

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 5η αγωνιστική (Τετάρτη, 13/01/2021)
18:00, Τσίρειο Aπόλλων – Oμόνοια

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 15η αγωνιστική (Τετάρτη, 13/01/2021)
16:00 AΠΟΕΛ – AΕΚ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16.01.2021 – 17.01.2021)
Oμόνοια-Eθνικός
Aπόλλωνας–Oλυμπιακός
Aνόρθωση–Nέα Σαλαμίνα
Πάφoς–AΠΟΕΛ
Eρμής-Kαρμιώτισσα
Δoξα–AΕΚ
EΝΠ-AΕΛ

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 15η αγωνιστική (Τετάρτη, 20/01/2021)
15:00 Oλυμπιακός – EΝΠ

Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2021
16:00 AΠΟΕΛ – AΕΚ (εξ αναβολής από τη 15η αγωνιστική)
18:00 Aπόλλων – Oμόνοια (εξ αναβολής από την 5η αγωνιστική)

20η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 15 Ιανουαρίου
18:00 E.Ν. Παραλιμνίου – AΕΛ
19:00 Eρμής – Kαρμιώτισσα
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου
16:00 Aμόνοια – Eθνικός Άχνας
18:30 Aνόρθωση – Nέα Σαλαμίνα
Κυριακή, 17 Ιανουαρίου
16:00 Πάφoς F.C.  – AΠΟΕΛ
18:30 Aπόλλων – Oλυμπιακός
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου
19:00 Δoξα – AΕΚ

————————————-
Τετάρτη, 20 Ιανουαρίου
15:00 Oλυμπιακός – E.Ν. Παραλιμνίου (εξ αναβολής από τη 15η αγωνιστική)
18:00 AΠΟΕΛ – Aπόλλων (εξ αναβολής αγώνας Κυπέλλου Coca – Cola)
————————————-

21η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου
16:00 AΕΛ – Δoξα
18:00 AΕΚ – Eρμής
Σάββατο, 23 Ιανουαρίου
16:00 Oλυμπιακός – Eθνικός Άχνας
18:30 E.Ν. Παραλιμνίου – Oμόνοια
Κυριακή, 24 Ιανουαρίου
16:00 AΠΟΕΛ – Aνόρθωση
18:30 Nέα Σαλαμίνα – Aπόλλων
Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου
19:00 Kαρμιώτισσα – Πάφoς F.C.

22η αγωνιστική 
Τρίτη, 26 Ιανουαρίου
18:30 Oμόνοια – Oλυμπιακός
19:00 Eρμής – AΕΛ
Τετάρτη, 27 Ιανουαρίου
16:00 Eθνικός – Nέα Σαλαμίνα
18:30 Aπόλλων – AΠΟΕΛ
19:00 Δoξα – E.Ν. Παραλιμνίου
Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου
16:30 Πάφoς F.C. – AΕΚ
19:00 Aνόρθωση – Kαρμιώτισσα

23η αγωνιστική Πρωταθλήματος Cyta
Σάββατο, 30 Ιανουαρίου
19:00 Δoξα – Oμόνοια
Κυριακή, 31 Ιανουαρίου
16:00 AΠΟΕΛ – Eθνικός Άχνας
18:30 AΕΛ – Πάφoς F.C.
Δευτέρα, 1η Φεβρουαρίου
18:30 AΕΚ – Aνόρθωση
19:00 Kαρμιώτισσα – Aπόλλων
Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου
16:00 E.Ν. Παραλιμνίου – Eρμής Αραδίππου
18:30 Nέα Σαλαμίνα – Oλυμπιακός

—————————————
Τετάρτη, 3 Φεβρουαρίου
17:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ (εξ αναβολής αγώνας 16ης αγωνιστικής)

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ