Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (VIDEOS)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (VIDEOS)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής από το Balla.

13η αγωνιστική:
Παρασκευή, 04.12.2020
Δoξα – Aνόρθωση 2-1
Kαρμιώτισσα – Nέα Σαλαμίνα 0-1
Σάββατο, 05.12.2020
AΕΛ – Eθνικός 5-0
AΕΚ – Oλυμπιακός 4-0
Κυριακή, 06.12.2020
EΝΠ – Aπόλλωνας 1-5
Eρμής – Πάφoς 1-1
Δεύτέρα, 07.12.2020
AΠΟΕΛ – Oμόνοια 0-3






Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AEΛ 24-14 27
2.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 27-10 26
3.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 22-12 26
4.AEK 21-8 22
5.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15-16 22
6.OMONOIA 15-8 20
7.ΠΑΦΟΣ 14-9 19
8.ΔΟΞΑ 12-13 17
9.AΠΟΕΛ 11-13 16
10.EΡΜΗΣ 8-16 14
11.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9-18 11
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 14-21 11
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 9-23 7
14.ΕΝΠ 9-25 7

 

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής

H συνέχεια του πρωταθλήματος:

Eξ αναβολής 9η αγωνιστική:
AΕΚ  – Πάφoς 0-0


Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AEΛ 24-14 27
2.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 27-10 26
3.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 22-12 26
4.AEK 21-8 23
5.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15-16 22
6.OMONOIA 15-8 20
7.ΠΑΦΟΣ 14-9 20
8.ΔΟΞΑ 12-13 17
9.AΠΟΕΛ 11-13 16
10.EΡΜΗΣ 8-16 14
11.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 9-18 11
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 14-21 11
13.ΕΘΝΙΚΟΣ 9-23 7
14.ΕΝΠ 9-25 7

 

14η  αγωνιστική
Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2020
Δoξα – Aπόλλων 17:00
Kαρμιώτισσα – AΠΟΕΛ 19:00
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2020
Eρμής – Aνόρθωση 17:00
AΕΛ – Oλυμπιακός 19:00
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2020
AΕΚ – Nέα Σαλαμίνα 15:00
EΝΠ – Eθνικός 17:00
Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2020
Oμόνοια – Πάφoς 19:00

15η αγωνιστική
Παρασκευή, 18.12.2020
18:00 Kαρμιώτισσα – Oμόνοια
20:00 Aνόρθωση – Πάφoς
Σάββατο, 19.12.2020
16:00 Nέα Σαλαμίνα – AΕΛ
18:30 Oλυμπιακός – EΝΠ
Κυριακή, 20.12.2020
16:00 Aπόλλωνας – Eρμής
18:00 AΠΟΕΛ  – AΕΚ
20:00 Eθνικός –  Δoξα

16η  αγωνιστική
Τρίτη, 22.12.2020
18:00 EΝΠ – Nέα Σαλαμίνα
20:00 Oμόνοια – Aνόρθωση
Τετάρτη, 23.12.2020
16:00 Πάφoς – Aπόλλωνας
18:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ
20:00 AΕΚ – Kαρμιώτισσα
Πέμπτη, 24.12.2020
16:00 Δoξα – Oλυμπιακός
18:00 Eρμής – Eθνικός

17η αγωνιστική
Σάββατο, 02.01.2021
16:00 Kαμιώτισσα – AΕΛ
17:00 Nέα Σαλαμίνα – Δoξα
18:00 AΠΟΕΛ  – EΝΠ
20:00 Oλυμπιακός– Eρμής
Κυριακή, 03.01.2021
16:00 Eθνικός– Πάφoς
18:00 AΕΚ – Oμόνοια
20:00 Aπόλλωνας– Aνόρθωση

18η  αγωνιστική
Τρίτη, 05.01.2021
16:00 EΝΠ – Kαρμιώτισσα
18:00 Eρμής – Nέα Σαλαμίνα
20:00 Δoξα  – AΠΟΕΛ  Λευκωσίας
Τετάρτη, 06.01.2021
16:00 Aνόρθωση – Eθνικός
18:00 Oμόνοια – Aπόλλωνας
20:00 AΕΛ  – AΕΚ
Πέμπτη, 07.01.2021
19:00 Πάφoς– Oλυμπιακός

19η  αγωνιστική
Σάββατο, 09.01.2021
16:00 AΕΛ  – Oμόνοια
18:00 Eθνικός– Aπόλλωνας
20:00 AΠΟΕΛ  – Eρμής
Κυριακή, 10.01.2021
16:00 Kαρμιώτισσα – Δoξα
18:30 AΕΚ  – EΝΠ
Τετάρτη, 11.01.2021
18:00 Oλυμπιακός –  Aνόρθωση
20:00 Nέα Σαλαμίνα– Πάφoς

5η αγωνιστική:
Τετάρτη, 13 Ιανουαρίου 2021
18:00, Τσίρειο
Aπόλλων Λεμεσού – Oμόνοια Λευκωσίας

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16.01.2021 – 17.01.2021)
Oμόνοια-Eθνικός
Aπόλλωνας–Oλυμπιακός
Aνόρθωση–Nέα Σαλαμίνα
Πάφoς–AΠΟΕΛ
Eρμής-Kαρμιώτισσα
Δoξα–AΕΚ
EΝΠ-AΕΛ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23.01.2021 – 24.01.2021)
Kαρμιώτισσα-Πάφoς
AΠΟΕΛ–Aνόρθωση
Nέα Σαλαμίνα–Aπόλλωνας
Oλυμπιακός-Eθνικός
AΕΛ–Δoξα
AΕΚ–Eρμής
EΝΠ-Oμόνοια

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26.01.2021 – 27.01.2021)
Oμόνοια–Oλυμπιακός
Eθνικός-Nέα Σαλαμίνα
Aπόλλωνας–AΠΟΕΛ
Aνόρθωση-Kαρμιώτισσα
Πάφoς–AΕΚ
Eρμής–AΕΛ
Δoξα-EΝΠ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30.01.2021 – 31.01.2021)
AΕΛ–Πάφoς
AΕΚ–Aνόρθωση
Kαρμιώτισα-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Eθνικός
Nέα Σαλαμίνα–Oλυμπιακός
EΝΠ-Eρμής
Δoξα–Oμόνοια

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ