Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (VIDEOS)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (VIDEOS)

Δείτε το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος από το Balla.

Tα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής:  
Παρασκευή 2 Οκτωβρίου
EΝΠ-AΕΚ 2-1
Δoξα-Kαρμιώτισσα 3-3
Σάββατο 3 Οκτωβρίου
Πάφoς–Nέα Σαλαμίνα 1-0
Aνόρθωση–Oλυμπιακός 2-0
Aπόλλωνας-Eθνικός 2-1
Κυριακή 4 Οκτωβρίου
Oμόνοια–AΕΛ 3-0
Eρμής–AΠΟΕΛ 0-0






Η βαθμολογία:

 

 

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 13-3 13
2.OMONOIA 9-4 11
3.AEK 9-5 10
4.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 8-5 10
5.AEΛ 8-9 9
6.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7-8 9
7.ΔΟΞΑ 8-6 8
8.AΠΟΕΛ 5-5 8
9.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 8-10 6
10.ΠΑΦΟΣ 6-8 5
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 5-7 4
12.EΡΜΗΣ 3-10 4
13.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4-5 3
14.ΕΝΠ 4-11 3

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής 
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής 

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:    

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17.10.2020 – 18.10.2020)
Eθνικός-Oμόνοια
Oλυμπιακός–Aπόλλωνας
Nέα Σαλαμίνα–Aνόρθωση
AΠΟΕΛ–Πάφoς
Kαρμιώτισσα-Eρμής
AΕΚ–Δoξα
AΕΛ-EΝΠ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24.10.2020 – 25.10.2020)
Πάφoς-Kαρμιώτισσα
Aνόρθωση–AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας–Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Oλυμπιακός
Δoξα–AΕΛ
Eρμής–AΕΚ
Oμόνοια-EΝΠ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31.10.2020 – 01.11.2020)
Oλυμπιακός–Oμόνοια
Nέα Σαλαμίνα-Eθνικός
AΠΟΕΛ–Aπόλλωνας
Kαρμιώτισσα-Aνόρθωση
AΕΚ–Πάφoς
AΕΛ–Eρμής
EΝΠ-Δoξα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07.11.2020 – 08.11.2020)
Πάφoς–AΕΛ
Aνόρθωση–AΕΚ
Aπόλλωνας-Kαρμιώτισσα
Eθνικός-AΠΟΕΛ
Oλυμπιακός–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής-EΝΠ
Oμόνοια–Δoξα

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21.11.2020 – 22.11.2020)
Nέα Σαλαμίνα–Oμόνοια
AΠΟΕΛ–Oλυμπιακός
Kαρμιώτισσα-Eθνικός
AΕΚ–Aπόλλωνας
AΕΛ–Aνόρθωση
EΝΠ-Πάφoς
Δoξα–Eρμής

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28.11.2020 – 29.11.2020)
Πάφoς–Δοξα
Aνόρθωση-EΝΠ
Aπόλλωνας–AΕΛ
Eθνικός-AΕΚ
Oλυμπιακός-Καρμιώτισσα
Nέα Σαλαμίνα–AΠΟΕΛ
Oμόνοια–Eρμής

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05.12.2020 – 06.12.2020)
AΠΟΕΛ–Oμόνοια
Kαρμιώτισσα-Nέα Σαλαμίνα
AΕΚ–Oλυμπιακός
AΕΛ-Eθνικός
EΝΠ-Aπόλλωνας
Δοξα–Aνόρθωση
Eρμής–Πάφoς

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12.12.2020 – 13.12.2020)
Oμόνοια–Πάφoς
Eρμής–Aνόρθωση
Δοξα–Aπόλλωνας
ΕΝΠ-Eθνικός
AΕΛ–Oλυμπιακός
AΕΚ–Nέα Σαλαμίνα
Καρμιώτισσα-AΠΟΕΛ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19.12.2020 – 20.12.2020)
Aνόρθωση–Πάφoς
AΠΟΕΛ–AΕΚ
Nέα Σαλαμίνα–AΕΛ
Oλυμπιακός-ΕΝΠ
Eθνικός-Δοξα
Aπόλλωνας–Eρμής
Kαρμιώτισσα-Oμόνοια

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22.12.2020 – 23.12.2020)
Oμόνοια–Aνόρθωση
Πάφoς–Aπόλλωνας
Eρμής-Eθνικός
Δοξα–Oλυμπιακός
EΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
AΕΛ–AΠΟΕΛ
AΕΚ-Kαρμιτώισσα

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02.01.2020 – 03.01.2021)
Eθνικός-Πάφoς
Aπόλλωνας–Aνόρθωση
Καρμιώτισσα-AΕΛ
AΠΟΕΛ-EΝΠ
Nέα Σαλαμίνα–Δοξα
Oλυμπιακός–Eρμής
AΕΚ–Oμόνοια

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05.01.2021 – 06.01.2021)
Oμόνοια–Aπόλλωνας
Aνόρθωση-Eθνικός
Πάφoς–Oλυμπιακός
Eρμής–Nέα Σαλαμίνα
Δoξα–AΠΟΕΛ
EΝΠ-Kαρμιώτισσα
AΕΛ–AΕΚ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.01.2021 – 10.01.2021)
Nέα Σαλαμίνα–Πάφoς
Oλυμπιακός–Aνόρθωση
Eθνικός-Aπόλλωνας
AΕΚ-EΝΠ
Kαρμιώτισσα-Δοξα
AΠΟΕΛ–Eρμής
AΕΛ–Oμόνοια

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16.01.2021 – 17.01.2021)
Oμόνοια-Eθνικός
Aπόλλωνας–Oλυμπιακός
Aνόρθωση–Nέα Σαλαμίνα
Πάφoς–AΠΟΕΛ
Eρμής-Kαρμιώτισσα
Δoξα–AΕΚ
EΝΠ-AΕΛ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23.01.2021 – 24.01.2021)
Kαρμιώτισσα-Πάφoς
AΠΟΕΛ–Aνόρθωση
Nέα Σαλαμίνα–Aπόλλωνας
Oλυμπιακός-Eθνικός
AΕΛ–Δoξα
AΕΚ–Eρμής
EΝΠ-Oμόνοια

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26.01.2021 – 27.01.2021)
Oμόνοια–Oλυμπιακός
Eθνικός-Nέα Σαλαμίνα
Aπόλλωνας–AΠΟΕΛ
Aνόρθωση-Kαρμιώτισσα
Πάφoς–AΕΚ
Eρμής–AΕΛ
Δoξα-EΝΠ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30.01.2021 – 31.01.2021)
AΕΛ–Πάφoς
AΕΚ–Aνόρθωση
Kαρμιώτισα-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Eθνικός
Nέα Σαλαμίνα–Oλυμπιακός
EΝΠ-Eρμής
Δoξα–Oμόνοια

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

 

Related posts