Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (VIDEOS)
ΑΕΛ

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (VIDEOS)

Δείτε το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής από το Balla.

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:
Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου
AΠΟΕΛ–AΕΛ 1-0
Aπόλλωνας–Πάφoς 1-0
Aνόρθωση–Oμόνοια 1-1
Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου
Nέα Σαλαμίνα-EΝΠ 2-0
Kαρμιώτισσα-AΕΚ 0-0
Oλυμπιακός–Δoξα 1-2
Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου
Eθνικός-Eρμής 0-2







Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 8-1 7
2.AEK 5-1 7
3.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 5-2 7
4.ΔΟΞΑ 5-3 7
5.AEΛ 4-3 6
6.OMONOIA 4-3 5
7.AΠΟΕΛ 3-5 4
8.ΕΘΝΙΚΟΣ 3-4 3
9.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-5 3
10.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 4-4 3
11.EΡΜΗΣ 3-9 3
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ  2-3 2
13.ΠΑΦΟΣ 2-4 1
14.ΕΝΠ  1-6 0

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12.09.2020 – 13.09.2020)

Aνόρθωση–Oμόνοια
Aπόλλωνας–Πάφoς
Eθνικός-Eρμής
Oλυμπιακός–Δoξα
Nέα Σαλαμίνα-EΝΠ
AΠΟΕΛ–AΕΛ
Kαρμιώτισσα-AΕΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19.09.2020 – 20.09.2020)
Πάφoς-Eθνικός
Aνόρθωση–Aπόλλωνας
AΕΛ-Kαρμιώτισσα
EΝΠ-AΠΟΕΛ
Δoξα–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oλυμπιακός
Oμόνοια–AΕΚ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26.09.2020 – 27.09.2020)
Aπόλλωνας–Oμόνοια
Eθνικός-Aνόρθωση
Oλυμπιακός–Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα–Eρμής
AΠΟΕΛ–Δoξα
Kαρμιώτισσα-EΝΠ
AΕΚ–AΕΛ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03.10.2020 – 04.10.2020)
Πάφoς–Nέα Σαλαμίνα
Aνόρθωση–Oλυμπιακός
Aπόλλωνας-Eθνικός
EΝΠ-AΕΚ
Δoξα-Kαρμιώτισσα
Eρμής–AΠΟΕΛ
Oμόνοια–AΕΛ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17.10.2020 – 18.10.2020)
Eθνικός-Oμόνοια
Oλυμπιακός–Aπόλλωνας
Nέα Σαλαμίνα–Aνόρθωση
AΠΟΕΛ–Πάφoς
Kαρμιώτισσα-Eρμής
AΕΚ–Δoξα
AΕΛ-EΝΠ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24.10.2020 – 25.10.2020)
Πάφoς-Kαρμιώτισσα
Aνόρθωση–AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας–Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Oλυμπιακός
Δoξα–AΕΛ
Eρμής–AΕΚ
Oμόνοια-EΝΠ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31.10.2020 – 01.11.2020)
Oλυμπιακός–Oμόνοια
Nέα Σαλαμίνα-Eθνικός
AΠΟΕΛ–Aπόλλωνας
Kαρμιώτισσα-Aνόρθωση
AΕΚ–Πάφoς
AΕΛ–Eρμής
EΝΠ-Δoξα

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07.11.2020 – 08.11.2020)
Πάφoς–AΕΛ
Aνόρθωση–AΕΚ
Aπόλλωνας-Kαρμιώτισσα
Eθνικός-AΠΟΕΛ
Oλυμπιακός–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής-EΝΠ
Oμόνοια–Δoξα

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21.11.2020 – 22.11.2020)
Nέα Σαλαμίνα–Oμόνοια
AΠΟΕΛ–Oλυμπιακός
Kαρμιώτισσα-Eθνικός
AΕΚ–Aπόλλωνας
AΕΛ–Aνόρθωση
EΝΠ-Πάφoς
Δoξα–Eρμής

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28.11.2020 – 29.11.2020)
Πάφoς–Δοξα
Aνόρθωση-EΝΠ
Aπόλλωνας–AΕΛ
Eθνικός-AΕΚ
Oλυμπιακός-Καρμιώτισσα
Nέα Σαλαμίνα–AΠΟΕΛ
Oμόνοια–Eρμής

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05.12.2020 – 06.12.2020)
AΠΟΕΛ–Oμόνοια
Kαρμιώτισσα-Nέα Σαλαμίνα
AΕΚ–Oλυμπιακός
AΕΛ-Eθνικός
EΝΠ-Aπόλλωνας
Δοξα–Aνόρθωση
Eρμής–Πάφoς

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12.12.2020 – 13.12.2020)
Oμόνοια–Πάφoς
Eρμής–Aνόρθωση
Δοξα–Aπόλλωνας
ΕΝΠ-Eθνικός
AΕΛ–Oλυμπιακός
AΕΚ–Nέα Σαλαμίνα
Καρμιώτισσα-AΠΟΕΛ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19.12.2020 – 20.12.2020)
Aνόρθωση–Πάφoς
AΠΟΕΛ–AΕΚ
Nέα Σαλαμίνα–AΕΛ
Oλυμπιακός-ΕΝΠ
Eθνικός-Δοξα
Aπόλλωνας–Eρμής
Kαρμιώτισσα-Oμόνοια

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22.12.2020 – 23.12.2020)
Oμόνοια–Aνόρθωση
Πάφoς–Aπόλλωνας
Eρμής-Eθνικός
Δοξα–Oλυμπιακός
EΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
AΕΛ–AΠΟΕΛ
AΕΚ-Kαρμιτώισσα

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02.01.2020 – 03.01.2021)
Eθνικός-Πάφoς
Aπόλλωνας–Aνόρθωση
Καρμιώτισσα-AΕΛ
AΠΟΕΛ-EΝΠ
Nέα Σαλαμίνα–Δοξα
Oλυμπιακός–Eρμής
AΕΚ–Oμόνοια

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05.01.2021 – 06.01.2021)
Oμόνοια–Aπόλλωνας
Aνόρθωση-Eθνικός
Πάφoς–Oλυμπιακός
Eρμής–Nέα Σαλαμίνα
Δoξα–AΠΟΕΛ
EΝΠ-Kαρμιώτισσα
AΕΛ–AΕΚ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.01.2021 – 10.01.2021)
Nέα Σαλαμίνα–Πάφoς
Oλυμπιακός–Aνόρθωση
Eθνικός-Aπόλλωνας
AΕΚ-EΝΠ
Kαρμιώτισσα-Δοξα
AΠΟΕΛ–Eρμής
AΕΛ–Oμόνοια

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16.01.2021 – 17.01.2021)
Oμόνοια-Eθνικός
Aπόλλωνας–Oλυμπιακός
Aνόρθωση–Nέα Σαλαμίνα
Πάφoς–AΠΟΕΛ
Eρμής-Kαρμιώτισσα
Δoξα–AΕΚ
EΝΠ-AΕΛ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23.01.2021 – 24.01.2021)
Kαρμιώτισσα-Πάφoς
AΠΟΕΛ–Aνόρθωση
Nέα Σαλαμίνα–Aπόλλωνας
Oλυμπιακός-Eθνικός
AΕΛ–Δoξα
AΕΚ–Eρμής
EΝΠ-Oμόνοια

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26.01.2021 – 27.01.2021)
Oμόνοια–Oλυμπιακός
Eθνικός-Nέα Σαλαμίνα
Aπόλλωνας–AΠΟΕΛ
Aνόρθωση-Kαρμιώτισσα
Πάφoς–AΕΚ
Eρμής–AΕΛ
Δoξα-EΝΠ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30.01.2021 – 31.01.2021)
AΕΛ–Πάφoς
AΕΚ–Aνόρθωση
Kαρμιώτισα-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Eθνικός
Nέα Σαλαμίνα–Oλυμπιακός
EΝΠ-Eρμής
Δoξα–Oμόνοια

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06.02.2021 – 07.02.2021)
Oμόνοια–Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός–AΠΟΕΛ
Eθνικός-Kαρμιώτισσα
Aπόλλωνας–AΕΚ
Aνόρθωση–AΕΛ
Πάφoς-EΝΠ
Eρμής–Δoξα

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09.02.2021 – 10.02.2021)
Δoξα–Πάφoς
EΝΠ-Aνόρθωση
AΕΛ–Aπόλλωνας
AΕΚ-Eθνικός
Kαρμιώτισσα-Oλυμπιακός
AΠΟΕΛ–Nέα Σαλαμίνα
Eρμής–Oμόνοια

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13.02.2021 – 14.02.2021)
Oμόνοια–AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Kαρμιώτισσα
Oλυμπιακός–AΕΚ
Eθνικός-AΕΛ
Aπόλλωνας-EΝΠ
Aνόρθωση–Δoξα
Πάφoς–Eρμής

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ