Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (videos)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (videos)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της πρεμιέρας των πλέι οφ από το Balla.

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής:
Σάββατο 7 Μαρτίου
Nέα Σαλαμίνα – Eθνικός 2-2
AΕΛ – Oμόνοια 0-3
ENΠ-Oλυμπιακός 1-1
Κυριακή 8 Μαρτίου
Aνόρθωση – AΕΚ 3-0
Aπόλλων – AΠΟΕΛ 1-1
Δευτέρα 9 Μαρτίου
Δoξα – Πάφoς 2-0






Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.OMONOIA 34-13 46
2.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 45-21 46
3.AΠΟΕΛ 36-16 40
4.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 39-30 39
5.AEK 36-29 35
6.AEΛ 27-29 31
7.ΠΑΦΟΣ 26-28 30
8.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 25-38 26
9.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 28-35 25
10.ΕΝΠ 29-43 23
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 31-46 21
12.ΔΟΞΑ 15-45 14

 

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος: 

24η αγωνιστική – 2η αγωνιστική πλέι οφ (14-15 Μαρτίου)
Σάββατο 14 Μαρτίου
Eθνικός-Δoξα 17:00
AΠΟΕΛ-Aνόρθωση 17:00
AΕΚ-AΕΛ 19:00
Κυριακή 15 Μαρτίου
Πάφoς-EΝΠ 16:00
Oλυμπιακός-Nέα Σαλαμίνα 16:00
Oμόνοια-Aπόλλωνας 18:00

25η αγωνιστική – 3η αγωνιστική πλέι οφ (21-22 Μαρτίου)
Σάββατο 21 Μαρτίου
Aνόρθωση-Oμόνοια 17:00
AΕΛ-Aπόλλωνας 18:30
Δoξα-EΝΠ 17:00
Eθνικός-Oλυμπιακός 17:00
Κυριακή 22 Μαρτίου
AΕΚ-AΠΟΕΛ 16:00
Nέα Σαλαμίνα-Πάφoς 18:00

26η αγωνιστική – 4η αγωνιστική πλέι οφ (4-5 Απριλίου)
Σάββατο 4 Απριλίου
Aπόλλωνας-Aνόρθωση 17:00
Πάφoς-Eθνικός 18:00
EΝΠ-Nέα Σαλαμίνα 18:00
Δoξα-Oλυμπιακός 18:00
Κυριακή 5 Απριλίου
Oμόνοια-AΕΚ 16:00
AΕΛ-AΠΟΕΛ 18:00

27η αγωνιστική – 5η αγωνιστική πλέι οφ (8 Απριλίου)
17:00 Aνόρθωση – AΕΛ
19:00 AΠΟΕΛ – Oμόνοια
AΕΚ-Aπόλλωνας (Τετάρτη, 15 Απριλίου, )
17:00 Oλυμπιακός – Πάφoς F.C.
17:00 Nέα Σαλαμίνα – Δoξα
17:00 Eθνικός Άχνας – EΝΠ

28η αγωνιστική – 6η αγωνιστική πλέι οφ (11-12 Απριλίου)
Σάββατο, 11 Απριλίου
17:00 Oμόνοια – AΕΛ
19:00 Πάφoς F.C. – Δoξα
Κυριακή, 12 Απριλίου
16:00 AΠΟΕΛ – Aπόλλων
18:00 AΕΚ – Aνόρθωση
18:00 Eθνικός Άχνας – Nέα Σαλαμίνα
18:00 Oλυμπιακός – EΝΠ

29η αγωνιστική – 7η αγωνιστική πλέι οφ (25-26 Απριλίου)
AΕΛ-AΕΚ
Aπόλλωνας-Oμόνοια
Aνόρθωση-AΠΟΕΛ
Δoξα-Eθνικός
NΝΠ-Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα-Oλυμπιακός

30ή αγωνιστική – 8η αγωνιστική πλέι οφ (2-3 Μαΐου)
Aπόλλωνας-AΕΛ
Oμόνοια-Aνόρθωση
AΠΟΕΛ-AΕΚ
EΝΠ-Δoξα
Πάφoς-Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός-Eθνικός

31η αγωνιστική -9η αγωνιστική πλέι οφ (9-10 Μαΐου)
AΕΚ-Oμόνοια
Aνόρθωση-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-AΕΛ
Eθνικός-Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα-EΝΠ
Oλυμπιακός-Δoξα

32 αγωνιστική – 10η αγωνιστική πλέι οφ (16-17 Μαΐου)
Oμόνοια -AΠΟΕΛ
AΕΛ-Aνόρθωση
Aπόλλωνας-AΕΚ
Πάφoς-Oλυμπιακός
Δoξα-Nέα Σαλαμίνα
EΝΠ-Eθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ