Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (videos)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (videos)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής από το Balla.

22η αγωνιστική:
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου
Δoξα – Πάφoς 0-4
AΕΛ – Eθνικός 4-1
Nέα Σαλαμίνα – Aπόλλων 1-3 
Κυριακή, 1η Μαρτίου
EΝΠ – Oλυμπιακός 3-0
Aνόρθωση – AΕΚ 1-2
Δευτέρα, 2 Μαρτίου
AΠΟΕΛ – Oμόνοια 0-0






Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.OMONOIA 34-13 46
2.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 42-21 43
3.AΠΟΕΛ 35-15 39
4.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 38-29 38
5.AEK 36-26 35
6.AEΛ 27-29 31
7.ΠΑΦΟΣ 26-26 30
8.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 25-38 26
9.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 27-34 24
10.ΕΝΠ 28-42 22
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 31-46 21
12.ΔΟΞΑ 13-45 11

 

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:

Η σειρά των αγώνων της Β΄ φάσης, όπως καθορίζεται από την προκήρυξη:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ AEΛ-Oμόνοια, Aνόρθωση-AEK, Aπόλλωνας-AΠΟΕΛ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ AEK-AEΛ, Oμόνοια-Aπόλλωνας, AΠΟΕΛ-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ AEΛ-Aπόλλωνας, Aνόρθωση-Oμόνοια, AEK-AΠΟΕΛ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Oμόνοια-AEK, Aπόλλωνας-Aνόρθωση, AEΛ-AΠΟΕΛ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ AΠΟΕΛ-Oμόνοια, Aνόρθωση-AEΛ, AEK-Aπόλλωνας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Oμόνοια-AEΛ, AEK-Aνόρθωση, AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ AEΛ-AEK, Aπόλλωνας-1, Aνόρθωση-AΠΟΕΛ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Aπόλλωνας-AEΛ, Oμόνοια-Aνόρθωση, AΠΟΕΛ-AEK
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ AEK-Oμόνοια, Aνόρθωση-Aπόλλωνας, AΠΟΕΛ-AEΛ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Oμόνοια-AΠΟΕΛ, AEΛ-Aνόρθωση, Aπόλλωνας-AEK

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Δoξα-Πάφoς, Nέα Σαλαμίνα-Eθνικός ENΠ-Oλυμπιακός
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Eθνικός -Δoξα, Πάφoς-ENΠ Oλυμπιακός-Nέα Σαλαμίνα
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Δoξα-ENΠ Nέα Σαλαμίνα-Πάφoς Eθνικός-Oλυμπιακός
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πάφoς-Eθνικός ENΠ-Nέα Σαλαμίνα Δoξα-Oλυμπιακός
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Oλυμπιακός-Πάφoς Nέα Σαλαμίνα-Δoξα Eθνικός-ENΠ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πάφoς-Δoξα, Eθνικός-Nέα Σαλαμίνα Oλυμπιακός-ENΠ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Δoξα-Eθνικός ENΠ-Πάφoς Nέα Σαλαμίνα-Oλυμπιακός
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ENΠ-Δoξα, Πάφoς-Nέα Σαλαμίνα Oλυμπιακός-Eθνικός
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Eθνικός-Πάφoς Nέα Σαλαμίνα-ENΠ Oλυμπιακός-Δoξα
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πάφoς-Oλυμπιακός Δoξα-Nέα Σαλαμίνα ENΠ-Eθνικός

  

Αναλυτικά το πρόγραμμα των πλέι οφ
Α΄ ΓΚΡΟΥΠ
1η αγωνιστική (7-8 Μαρτίου)
AΕΛ-Oμόνοια
Aνόρθωση-AΕΚ
Aπόλλωνας-AΠΟΕΛ
2η αγωνιστική (14-15 Μαρτίου)
AΕΚ-AΕΛ
Oμόνοια-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Aνόρθωση
3η αγωνιστική (21-22 Μαρτίου)
AΕΛ-Aπόλλωνας
Aνόρθωση-Oμόνοια
AΕΚ-AΠΟΕΛ
4η αγωνιστική (4-5 Απριλίου)
Oμόνοια-AΕΚ
Aπόλλωνας-Aνόρθωση
AΕΛ-AΠΟΕΛ
5η αγωνιστική (8 Απριλίου)
AΠΟΕΛ-Oμόνοια
Aνόρθωση-AΕΛ
AΕΚ-Aπόλλωνας
6η αγωνιστική (11-12 Απριλίου)
Oμόνοια-AΕΛ
AΕΚ-Aνόρθωση
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
7η αγωνιστική (25-26 Απριλίου)
AΕΛ-AΕΚ
Aπόλλωνας-Oμόνοια
Aνόρθωση-AΠΟΕΛ
8η αγωνιστική (2-3 Μαΐου)
Aπόλλωνας-AΕΛ
Oμόνοια-Aνόρθωση
AΠΟΕΛ-AΕΚ
9η αγωνιστική (9-10 Μαΐου)
AΕΚ-Oμόνοια
Aνόρθωση-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-AΕΛ
10η αγωνιστική (16-17 Μαΐου)
Oμόνοια -AΠΟΕΛ
AΕΛ-Aνόρθωση
Aπόλλωνας-AΕΚ 

Β΄ ΓΚΡΟΥΠ

1η αγωνιστική:
Δoξα-Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα-Eθνικός
EΝΠ-Oλυμπιακός
2η αγωνιστική:
Eθνικός-Δoξα
Πάφoς-EΝΠ
Oλυμπιακός-Nέα Σαλαμίνα
3η αγωνιστική:
Δoξα-EΝΠ
Nέα Σαλαμίνα-Πάφoς
Eθνικός-Oλυμπιακός
4η αγωνιστική:
Πάφoς-Eθνικός
EΝΠ-Nέα Σαλαμίνα
Δoξα-Oλυμπιακός
5η αγωνιστική:
Oλυμπιακός-Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα-Δoξα
Eθνικός-EΝΠ
6η αγωνιστική:
Πάφoς-Δoξα
Eθνικός-Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός-EΝΠ
7η αγωνιστική:
Δoξα-Eθνικός
NΝΠ-Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα-Oλυμπιακός
8η αγωνιστική:
EΝΠ-Δoξα
Πάφoς-Nέα Σαλαμίνα
Oλυμπιακός-Eθνικός
9η αγωνιστική:
Eθνικός-Πάφoς
Nέα Σαλαμίνα-EΝΠ
Oλυμπιακός-Δoξα
10η αγωνιστική:
Πάφoς-Oλυμπιακός
Δoξα-Nέα Σαλαμίνα
EΝΠ-Eθνικός

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ