Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (video)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (video)

Δείτε το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής από το Balla.

Το αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής:
Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου
Oλυμπιακός – Aνόρθωση 2-1
AΕΚ – AΠΟΕΛ 1-0
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου
Oμόνοια – Eθνικός 1-2
Aπόλλων – EΝΠ 0-1
Πάφoς – AΕΛ 2-0
Nέα Σαλαμίνα – Δoξα 0-1





Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 40-12 40
2.OMONOIA 27-12 38
3.AΠΟΕΛ 31-12 35
4.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 29-19 32
5.AEK 33-25 28
6.AEΛ 21-23 26
7.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 22-30 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 25-30 20
9.ΠΑΦΟΣ 16-23 20
10.ΕΝΠ 24-38 18
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 23-39 17
12.ΔΟΞΑ 11-37 11


Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)

Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος: 

Εξ αναβολής αγώνας 14ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Cyta:
Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου
Πάφoς – Aπόλλων 3-2


Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 40-12 40
2.OMONOIA 27-12 38
3.AΠΟΕΛ 31-12 35
4.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 31-22 32
5.AEK 33-25 28
6.AEΛ 21-23 26
7.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 22-30 24
8.ΠΑΦΟΣ 19-25 23
9.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 25-30 20
10.ΕΝΠ 24-38 18
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 23-39 17
12.ΔΟΞΑ 11-37 11

 

20ή αγωνιστική:
Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου
19:00 Eθνικός – Oλυμπιακός
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου
17:00 AΠΟΕΛ – Aπόλλων
19:00 ENΠ – Πάφoς
Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου
17:00 AΕΛ – Oμόνοια
17:00 Aνόρθωση – Nέα Σαλαμίνα
17:00 Δoξα – AΕΚ

21η αγωνιστική:
Aπόλλωνας-Δoξα
Πάφoς-AΠΟΕΛ
Oμόνοια-ENΠ
Oλυμπιακός-AEΛ
AEK-Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Aνόρθωση

22η αγωνιστική:
Aνόρθωση-AEK
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Oμόνοια
Δoξα-Πάφoς
ENΠ-Oλυμπιακός
AEΛ-Eθνικός

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ