Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)

Δείτε το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής από το Balla.

18η Αγωνιστική:
Σάββατο, 1η Φεβρουαρίου
Eθνικός – Πάφoς 0-3 
Aνόρθωση – Δoξα 3-0 
Oλυμπιακός – Oμόνοια 0-2 
Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου
AΕΛ – Aπόλλων 2-0 
AΠΟΕΛ – Nέα Σαλαμίνα 2-1
Δευτέρα, 3 Φεβρουαρίου
EΝΠ – AEΚ 2-1 






Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 39-10 39
2.OMONOIA 26-10 38
3.AΠΟΕΛ 31-11 34
4.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 28-16 32
5.AEΛ 21-21 26
6.AEK 32-25 25
7.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 22-29 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23-29 17
9.ΠΑΦΟΣ 14-23 17
10.ΕΝΠ 23-38 15
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 21-38 14
12.ΔΟΞΑ 10-37 8

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος: 

Πρωτάθλημα Cyta Eξ’ Αναβολής αγώνας 5ης αγωνιστικής:
Τετάρτη, 5 Φεβρουαρίου
AΠΟΕΛ – Aνόρθωση 0-0

Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 39-10 40
2.OMONOIA 26-10 38
3.AΠΟΕΛ 31-11 35
4.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 28-16 32
5.AEΛ 21-21 26
6.AEK 32-25 25
7.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 22-29 24
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23-29 17
9.ΠΑΦΟΣ 14-23 17
10.ΕΝΠ 23-38 15
11.ΕΘΝΙΚΟΣ 21-38 14
12.ΔΟΞΑ 10-37 8

19η αγωνιστική:
Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου
17:00 Oλυμπιακός Λευκωσίας – Aνόρθωση Αμμοχώστου
19:00 AΕΚ Λάρνακας – AΠΟΕΛ Λευκωσίας
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου
16:00 Oμόνοια Λευκωσίας – Eθνικός Άχνας
17:00 Aπόλλων Λεμεσού – E.Ν. Παραλιμνίου
18:00 Πάφoς FC – AΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα, 10 Φεβρουαρίου
19:00 Nέα Σαλαμίνα – Δoξα Κατωκοπιάς

Εξ αναβολής αγώνας 14ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Cyta:
Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου
17:00 Πάφoς F.C. – Aπόλλων Λεμεσού

20η αγωνιστική:
Δoξα-AEK
Eθνικός-Oλυμπιακός
Aνόρθωση-Nέα Σαλαμίνα
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
ENΠ-Πάφoς
AEΛ-Oμόνοια

21η αγωνιστική:
Aπόλλωνας-Δoξα
Πάφoς-AΠΟΕΛ
Oμόνοια-ENΠ
Oλυμπιακός-AEΛ
AEK-Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Aνόρθωση

22η αγωνιστική:
Aνόρθωση-AEK
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Oμόνοια
Δoξα-Πάφoς
ENΠ-Oλυμπιακός
AEΛ-Eθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ