Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)

Δείτε το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής από το Balla.

16η αγωνιστική 
Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2020
Oμόνοια-Πάφoς 0-0
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020  
AΕΛ-Nέα Σαλαμίνα 1-2
Eθνικός-AEK 2-5
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020
Aνόρθωση-AΠΟΕΛ 1-0
Oλυμπιακός-Aπόλλωνα 0-2
Δευτέρα 13 Ιανουαρίου 2020
ENΠ-Δoξα 1-0







Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34-9 36
2.OMONOIA 23-10 32
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 25-12 29
4.AΠΟΕΛ 26-10 27
5.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20-26 23
6.AEΛ 18-18 23
7.AEK 28-22 22
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22-26 16
9.ΕΘΝΙΚΟΣ 19-32 13
10.ΠΑΦΟΣ 10-22 13
11.ΕΝΠ 20-36 11
12.ΔΟΞΑ 10-31 8

 

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:

Εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής
Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2020                                                                      
Eθνικός-AΠΟΕΛ 0-0

Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 34-9 36
2.OMONOIA 23-10 32
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 25-12 29
4.AΠΟΕΛ 26-10 28
5.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20-26 23
6.AEΛ 18-18 23
7.AEK 28-22 22
8.OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22-26 16
9.ΕΘΝΙΚΟΣ 19-32 14
10.ΠΑΦΟΣ 10-22 13
11.ΕΝΠ 20-36 11
12.ΔΟΞΑ 10-31 8

Η 17η αγωνιστική:
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου
15:00 Πάφoς FC – Oλυμπιακός Λευκωσίας
17:00 AΕΚ Λάρνακας – AΕΛ Λεμεσού
19:00 Δoξα Κατωκοπιάς – AΠΟΕΛ Λευκωσίας
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου
16:00 Aπόλλων Λεμεσού – Eθνικός Άχνας
17:00 Oμόνοια Λευκωσίας – Aνόρθωση Αμμοχώστου
18:00 Nέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου – E.Ν. Παραλιμνίου

Η 18η Αγωνιστική:
Σάββατο, 1η Φεβρουαρίου
17:00 Eθνικός ‘Αχνας – Πάφoς FC
17:00 Aνόρθωση Αμμοχώστου – Δoξα Κατωκοπιάς
19:00 Oλυμπιακός Λευκωσίας – Oμόνοια Λευκωσίας
Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου
16:00 AΕΛ Λεμεσού – Aπόλλων Λεμεσού
18:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – Nέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 3 Φεβρουαρίου
19:00 E.Ν. Παραλιμνίου – AΕΚ Λάρνακας

Πρωτάθλημα Cyta Eξ’ Αναβολής αγώνας 5ης αγωνιστικής:
Τετάρτη, 5 Φεβρουαρίου
19:00 AΠΟΕΛ Λευκωσίας – Aνόρθωση Αμμοχώστου

19η αγωνιστική:
Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου
17:00 Oλυμπιακός Λευκωσίας – Aνόρθωση Αμμοχώστου
19:00 AΕΚ Λάρνακας – AΠΟΕΛ Λευκωσίας
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου
16:00 Oμόνοια Λευκωσίας – Eθνικός Άχνας
17:00 Aπόλλων Λεμεσού – E.Ν. Παραλιμνίου
18:00 Πάφoς FC – AΕΛ Λεμεσού
Δευτέρα, 10 Φεβρουαρίου
19:00 Nέα Σαλαμίνα – Δoξα Κατωκοπιάς

Εξ αναβολής αγώνας 14ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Cyta:
Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου
17:00 Πάφoς F.C. – Aπόλλων Λεμεσού

20η αγωνιστική:
Δoξα-AEK
Eθνικός-Oλυμπιακός
Aνόρθωση-Nέα Σαλαμίνα
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
ENΠ-Πάφoς
AEΛ-Oμόνοια

21η αγωνιστική:
Aπόλλωνας-Δoξα
Πάφoς-AΠΟΕΛ
Oμόνοια-ENΠ
Oλυμπιακός-AEΛ
AEK-Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Aνόρθωση

22η αγωνιστική:
Aνόρθωση-AEK
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
AΠΟΕΛ-Oμόνοια
Δoξα-Πάφoς
ENΠ-Oλυμπιακός
AEΛ-Eθνικός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ