Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής από το Balla.

12η αγωνιστική:
Παρασκευή, 6 Δεκεμβρίου
Πάφoς  – Nέα Σαλαμίνα 1-0
Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου
Aνόρθωση – AΕΛ 2-0
Oλυμπιακός – AΠΟΕΛ 2-0
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου
Oμόνοια – Δoξα 2-0
Aπόλλων – AΕΚ 3-1
Δευτέρα, 9 Δεκεμβρίου
Eθνικός – EΝΠ 2-2





Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 25-6 27
2.OMONOIA 16-6 25
3.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 19-11 20
4.AΠΟΕΛ 15-5 18
5.AEΛ 11-11 18
6.AEK 20-17 15
7.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12-20 14
8.ΠΑΦΟΣ 10-18 12
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4-15 12
10.ΕΘΝΙΚΟΣ 14-21 12
11.ΕΝΠ 16-25 7
12.ΔΟΞΑ 5-21 6

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:

13η αγωνιστική
Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου
19:00 Δoξα – Oλυμπιακός
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου
17:00 AΕΚ – Πάφoς
19:00 Aπόλλων – Aνόρθωση
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου
17:00 EΝΠ – AΕΛ
19:00 Nέα Σαλαμίνα – Oμόνοια
Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου
19:00 AΠΟΕΛ – Eθνικός Άχνας

14η αγωνιστική
Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου
19:00 Aνόρθωση – EΝΠ
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου
17:00 Πάφoς  – Aπόλλων
19:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου
16:00 Oλυμπιακός – Nέα Σαλαμίνα
17:00 Oμόνοια – AΕΚ
18:00 Eθνικός – Δoξα

15η αγωνιστική
Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2020
19:00 Δoξα – AΕΛ
Σάββατο, 4 Ιανουαρίου 2020
17:00 AΕΚ – Oλυμπιακός
19:00 Aπόλλων – Oμόνοια
Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020
17:00 AΠΟΕΛ – EΝΠ
19:00 Nέα Σαλαμίνα – Eθνικός
Δευτέρα, 6 Ιανουαρίου
19:00 Πάφoς – Aνόρθωση

16η αγωνιστική 
Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2020
19:00 Oμόνοια-Πάφoς
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020  
17:00 AΕΛ-Nέα Σαλαμίνα
19:00 Eθνικός-AEK
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020
16:00 Aνόρθωση-AΠΟΕΛ
18:00 Oλυμπιακός-Aπόλλωνας
Δευτέρα 13 Ιανουαρίου 2020
19:00 ENΠ-Δoξα

Εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής
Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2020                                                                      
19:00 Eθνικός-AΠΟΕΛ

17η Αγωνιστική
Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020
17:00 AEK-AΕΛ
19:00 Δoξα-AΠΟΕΛ
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020
16:00 Aπόλλωνας-Eθνικός
17:00 Oμόνοια-Aνόρθωση
18:00 Nέα Σαλαμίνα-ENΠ
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
19:00 Πάφoς-Oλυμπιακός

18η αγωνιστική
Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020
19:00 Eθνικός-Πάφoς
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020
17:00 Aνόρθωση-Δoξα
19:00 Oλυμπιακός-Oμόνοια
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020
16:00 AΕΛ-Aπόλλωνας
18:00  AΠΟΕΛ-Nέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου 2020
19:00  ENΠ-AEK

19η αγωνιστική
Σάββατο, 1η Φεβρουαρίου 2020
17:00 Oλυμπιακός-Aνόρθωση
19:00  AEK-AΠΟΕΛ
Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου 2020
16:00 Oμόνοια-Eθνικός
17:00 Nέα Σαλαμίνα-Δoξα
18:00 Πάφoς-AΕΛ
Δευτέρα, 3 Φεβρουαρίου 2020
19:00 Aπόλλωνας-ENΠ

Τετάρτη, 5 Φεβρουαρίου 2020 19:00
Aνόρθωση-AΠΟΕΛ 5η αγωνιστική

20η αγωνιστική
(08.02.2020 – 09.02.2020)
Aνόρθωση-Nέα Σαλαμίνα
Δoξα-AEK
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
ENΠ-Πάφoς
AΕΛ-Oμόνοια
Eθνικός-Oλυμπιακός

21η αγωνιστική
(15.02.2020 – 16.02.2020)
Oλυμπιακός-AΕΛ
Oμόνοια-ENΠ
Πάφoς-AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας-Δoξα
AEK-Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Aνόρθωση

22η αγωνιστική
(22.02.2020 – 23.02.2020)
Aνόρθωση-AEK
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
Δoξα-Πάφoς
AΠΟΕΛ-Ομόνoια
EΝΠ-Oλυμπιακός
AΕΛ-Eθνικός

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ