Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, αποδέχεστε τη χρήση των cookie μας.

Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Α' Κατηγορία

Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)

Fonbet Powers you up! Πάρε το Powerbank σου τώρα!

Δείτε το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής από το Balla.

11η αγωνιστική
Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου
Oλυμπιακός – EΝΠ 0-0
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου
AΕΚ – Aνόρθωση 1-2
Eθνικός – AΕΛ 0-1 
Κυριακή, 1η Δεκεμβρίου
Πάφoς – Δoξα 0-1
Aπόλλων – Nέα Σαλαμίνα 4-1
Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου
Oμόνοια – AΠΟΕΛ 0-0 

 





Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 23-6 24
2.OMONOIA 14-6 22
3.AΠΟΕΛ 15-3 18
4.AEΛ 11-9 18
5.AΠΟΛΛΩΝΑΣ 16-10 17
6.AEK 19-14 15
7.NΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 12-19 14
8.ΕΘΝΙΚΟΣ 12-19 11
9.ΠΑΦΟΣ 9-18 9
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12-15 9
11.ΕΝΠ 14-21 6
12.ΔΟΞΑ 5-19 6

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)

Β ΓΥΡΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

12η αγωνιστική
Παρασκευή, 6 Δεκεμβρίου
19:00 Πάφoς  – Nέα Σαλαμίνα
Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου
17:00 Aνόρθωση – AΕΛ
19:00 Oλυμπιακός – AΠΟΕΛ
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου
16:00 Oμόνοια – Δoξα
18:00 Aπόλλων – AΕΚ
Δευτέρα, 9 Δεκεμβρίου
19:00 Eθνικός – EΝΠ

13η αγωνιστική
Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου
19:00 Δoξα – Oλυμπιακός
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου
17:00 AΕΚ – Πάφoς
19:00 Aπόλλων – Aνόρθωση
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου
17:00 EΝΠ – AΕΛ
19:00 Nέα Σαλαμίνα – Oμόνοια
Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου
19:00 AΠΟΕΛ – Eθνικός Άχνας

14η αγωνιστική
Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου
19:00 Aνόρθωση – EΝΠ
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου
17:00 Πάφoς  – Aπόλλων
19:00 AΕΛ – AΠΟΕΛ
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου
16:00 Oλυμπιακός – Nέα Σαλαμίνα
17:00 Oμόνοια – AΕΚ
18:00 Eθνικός – Δoξα

15η αγωνιστική
Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2020
19:00 Δoξα – AΕΛ
Σάββατο, 4 Ιανουαρίου 2020
17:00 AΕΚ – Oλυμπιακός
19:00 Aπόλλων – Oμόνοια
Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020
17:00 AΠΟΕΛ – EΝΠ
19:00 Nέα Σαλαμίνα – Eθνικός
Δευτέρα, 6 Ιανουαρίου
19:00 Πάφoς – Aνόρθωση

16η αγωνιστική
(11.01.2020 – 12.01.2020)
Aνόρθωση-AΠΟΕΛ
ENΠ-Δoξα
AΕΛ-Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-AEK
Oλυμπιακός-Aπόλλωνας
Oμόνοια-Πάφoς

17η αγωνιστική
(18.01.2020 – 19.01.2020)
AEK-AΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-ENΠ
Δoξα-AΠΟΕΛ
Πάφoς-Oλυμπιακός
Aπόλλωνας-Eθνικός
Oμόνοια-Aνόρθωση

18η αγωνιστική
(25.01.2020 – 26.01.2020)
Aνόρθωση-Δoξα
AΠΟΕΛ-Nέα Σαλαμίνα
ENΠ-AEK
AΕΛ-Aπόλλωνας
Eθνικός-Πάφoς
Oλυμπιακός-Oμόνοια

19η αγωνιστική
(01.02.2020 – 02.02.2020)
Πάφoς-AΕΛ
Aπόλλωνας-ENΠ
AEK-AΠΟΕΛ
Nέα Σαλαμίνα-Δoξα
Oμόνοια-Eθνικός
Oλυμπιακός-Aνόρθωση

20η αγωνιστική
(08.02.2020 – 09.02.2020)
Aνόρθωση-Nέα Σαλαμίνα
Δoξα-AEK
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
ENΠ-Πάφoς
AΕΛ-Oμόνοια
Eθνικός-Oλυμπιακός

21η αγωνιστική
(15.02.2020 – 16.02.2020)
Oλυμπιακός-AΕΛ
Oμόνοια-ENΠ
Πάφoς-AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας-Δoξα
AEK-Nέα Σαλαμίνα
Eθνικός-Aνόρθωση

22η αγωνιστική
(22.02.2020 – 23.02.2020)
Aνόρθωση-AEK
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
Δoξα-Πάφoς
AΠΟΕΛ-Ομόνoια
EΝΠ-Oλυμπιακός
AΕΛ-Eθνικός

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ