Tο πρόγραμμα του Προαιρετικού πρωταθλήματος U16 (2019/20)

Δείτε το πρόγραμμα του Προαιρετικού πρωταθλήματος U16 για την σεζόν 2019/20…

1η αγωνιστική:
21/9
ΘΟΙ-Ολυμπιακός
ΑΠΟΕΛΟμόνοια 1-2
Καρμιώτισσα-Πάφος 1-1
Αγία Νάπα-Αρης 0-1
Οθέλλος-ΑΕΚ 2-5
ΕΝΠ-Ανόρθωση 0-0
Απόλλωνας-ΠΑΕΕΚ 7-2
Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 1-2
Διγενής-Δόξα 0-7

2η αγωνιστική:
28/9
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα-6-0
Διγενής-Αγία Νάπα 1-2
ΆρηςΑΠΟΕΛ 2-5
Ομόνοια-Οθέλλος 3-0
Πάφος-ΕΝΠ 4-0
ΑΕΛ-ΘΟΙ 1-2
ΠΑΕΕΚ-Νέα Σαλαμίνα 4-0
ΔόξαΟλυμπιακός 1-0
ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-2

3η αγωνιστική:
01/10
ΟλυμπιακόςΑΕΛ 0-1
ΘΟΙ-ΠΑΕΕΚ 5-1
Νέα ΣαλαμίναΑνόρθωση 1-0
ΑπόλλωναςΠάφος 3-1
ΕΝΠ-ΑΕΚ 0-1
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 1-0
Αγία Νάπα-Δόξα 2-1
Οθέλλος-Άρης 3-1
ΑΠΟΕΛ-Διγενής 8-1

4η αγωνιστική:
05/10
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ 2-6
Άρης-Καρμιώτισσα 3-1
Διγενής-Οθέλλος 0-5
Ομόνοια-ΕΝΠ 3-0
ΑΕΚΑπόλλωνας 1-5
ΠάφοςΝέα Σαλαμίνα 2-1
ΔόξαΑΕΛ 1-2
Ανόρθωση-ΘΟΙ 0-1
ΠΑΕΕΚ-Ολυμπιακός 0-0

5η αγωνιστική(βαθμολογία):
12/10
ΕΝ Παραλιμνίου – Άρης 2-1
ΘΟΪ Λακατάμιας – Πάφος FC 2-0
Οθέλλος Αθηαίνου – Αγία Νάπα 2-0
ΑπόλλωνΟμόνοια Λευκωσίας 3-2
Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ 0-3
ΟλυμπιακόςΑνόρθωση 2-1
ΑΕΛ – ΠΑΕΕΚ 3-1
Καρμιώτισσα – Διγενής Μόρφου 2-0
ΑΠΟΕΛΔόξα 3-2

6η αγωνιστική:
19/10, 10:00
ΑΕΚ-ΘΟΙ 1-0
ΆρηςΑπόλλωνας 0-2
Αγία Νάπα-Καρμιώτισσα 3-4
Δόξα-ΠΑΕΕΚ 1-1
ΑνόρθωσηΑΕΛ 1-0
ΠάφοςΟλυμπιακός 2-1
ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 1-0
Διγενής-ΕΝΠ 3-4
ΑΠΟΕΛ-Οθέλλος 4-1

7η αγωνιστική:
26/10
ΠΑΕΕΚ-Ανόόρθωση 3-2
Απόλλωνας-Διγενής 8-0
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 3-2
ΑΕΛΠάφος 2-0
ΟλυμπιακόςΑΕΚ 2-3
ΘΟΙ-Ομόνοια 2-2
Νέα ΣαλαμίναΆρης 1-0
ΕΝΠ-Αγία Νάπα 1-2
Οθέλλος-Δόξα 2-0

8η αγωνιστική:
02/11
Αγία Νάπα-Απόλλωνας 0-4
ΑΠΟΕΛ-ΕΝΠ 4-0
Διγενής-Νέα Σαλαμίνα 1-5
Άρης-ΘΟΙ 2-1
ΟμόνοιαΟλυμπιακός 1-0
ΔόξαΑνόρθωση 3-1
Πάφος-ΠΑΕΕΚ 2-1
ΑΕΚΑΕΛ 2-1
03/11
Οθέλλος-Καρμιώτισσα 2-2

9η αγωνιστική:
09/11
ΑνόρθωσηΠάφος 2-1
ΠΑΕΕΚ-ΑΕΚ 0-2
ΑΕΛΟμόνοια 3-2
ΟλυμπιακόςΆρης 5-1
ΘΟΙ-Διγενής 4-0
ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 2-6
ΕΝΠ-Οθέλλος 0-2
Καρμιώτισσα-Δόξα 2-2
Νέα Σαλαμίνα-Αγία Νάπα 2-3

10η αγωνιστική:
13/11
Καρμιώτισσα-ΕΝΠ 3-1
Οθέλλος-Απόλλωνας 1-2
ΑΠΟΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-1
Αγία Νάπα-ΘΟΙ 0-4
Διγενής-Ολυμπιακός 0-5
ΆρηςΑΕΛ
Ομόνοια-ΠΑΕΕΚ 3-0
ΑΕΚΑνόρθωση 0-0
ΔόξαΠάφος 1-1

11η αγωνιστική:
16/11, 10:00
ΠάφοςΑΕΚ
ΑνόρθωσηΟμόνοια
ΠΑΕΕΚ-Άρης
ΑΕΛ-Διγενής
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα
ΕΝΠ-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος
ΘΟΙ-ΑΠΟΕΛ

12η αγωνιστική:
23/11, 10:00
ΕΝΠ-Απόλλωνας
Kαρμιώτισα-Νέα Σαλαμίνα
Οθέλλος-ΘΟΙ
ΑΠΟΕΛΟλυμπιακός
Αγία Νάπα-ΑΕΛ
ΆρηςΑνόρθωση
ΟμόνοιαΠάφος
ΔόξαΑΕΚ
Διγενής-ΠΑΕΕΚ

13η αγωνιστική:
30/11, 10:00
ΑΕΚΟμόνοια
ΑπόλλωναςΔόξα
ΘΟΙ-Καρμιώτισσα
Ολυμπιακός-Οθέλλος
ΑΕΛΑΠΟΕΛ
ΠΑΕΕΚ-Αγία Νάπα
Ανόρθωση-Διγενής
ΠάφοςΆρης

14η αγωνιστική:
07/12, 10:00
ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα
ΕΝΠ-ΘΟΙ
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός
Οθέλλος-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-ΠΑΕΕΚ
Αγία Νάπα-Ανόρθωση
Διγενής-Πάφος
ΆρηςΑΕΚ
ΔόξαΟμόνοια

15η αγωνιστική:
14/12, 10:00
ΟμόνοιαΆρης
ΑΕΚ-Διγενής
Πάφος-Αγία Νάπα
ΑνόρθωσηΑΠΟΕΛ
ΠΑΕΕΚ-Οθέλλος
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
Ολυμπιακός-ΕΝΠ
ΘΟΙ-Απόλλωνας
Νέα ΣαλαμίναΔόξα

16η αγωνιστική:
21/12, 10:00
Νέα Σαλαμίνα-ΘΟΙ
ΑπόλλωναςΟλυμπιακός
ΕΝΠ-ΑΕΛ
Οθέλλος-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛΠάφος
Αγία Νάπα-ΑΕΚ
Διγενής-Ομόνοια
ΔόξαΆρης
Καρμιώτισσα-ΠΑΕΕΚ

17η αγωνιστική:
04, 10:00
Ομόνοια-Αγία Νάπα
ΑΕΚΑΠΟΕΛ
Πάφος-Οθέλλος
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα
ΠΑΕΕΚ-ΕΝΠ
ΑΕΛΑπόλλωνας
ΟλυμπιακόςΝέα Σαλαμίνα
ΘΟΙ-Δόξα
Άρης-Διγενής