Tο πρόγραμμα του Προαιρετικού πρωταθλήματος U14 (2019/20)

Δείτε το πρόγραμμα του Προαιρετικού πρωταθλήματος U14 για την σεζόν 2019/20…

1η αγωνιστική: (21/9)
Ολυμπιακός – ΘΟΪ 2-0
Άρης – Αγία Νάπα 4-0
ΟμόνοιαΑΠΟΕΛ 3-6
ΑΕΚ – Οθέλλος 0-0
Πάφος F.C. – Καρμιώτισσα 3-1
ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 2-2
ΠΑΕΕΚ – Απόλλωνας 0-3
Ανόρθωση – ΕΝΠ 4-0
Δόξα – Διγενής 2-0

2η Αγωνιστική (28/9)
Οθέλλος – Ομόνοια 3-6
Αγία Νάπα – Διγενής 2-2
ΑΠΟΕΛΆρης 6-0
Καρμιώτισσα – ΑΕΚ 2-3
ΕΝΠ – Πάφος 1-7
ΑπόλλωναςΑνόρθωση 2-0
ΟλυμπιακόςΔόξα 1-0
Νέα Σαλαμίνα – ΠΑΕΕΚ 3-0
ΘΟΪ – ΑΕΛ 0-4

3η Αγωνιστική (1/10):
ΠΑΕΕΚ – ΘΟΪ 3-1
ΑνόρθωσηΝέα Σαλαμίνα 2-0
Πάφος FC – Απόλλωνας 0-1
ΑΕΚ – ΕΝΠ 4-1
Ομόνοια – Καρμιώτισσα 3-2
Δόξα – Αγία Νάπα 4-0
Άρης – Οθέλλος 4-4
Διγενής – ΑΠΟΕΛ 1-6

4η Αγωνιστική (5/10):
ΑΠΟΕΛ – Αγία Νάπα 3-0
Οθέλλος – Διγενής 6-1
ΕΝΠ – Ομόνοια 0-11
Καρμιώτισσα – Άρης 0-7
ΑπόλλωναςΑΕΚ 2-0
Νέα ΣαλαμίναΠάφος 1-0
Ολυμπιακός – ΠΑΕΕΚ 4-2
ΑΕΛΔόξα 4-2
ΘΟΪ – Ανόρθωση 1-3

5η Αγωνιστική(12/10) (βαθμολογία)
Άρης – ΕΝ Παραλιμνίου 1-1
Πάφος FC – ΘΟΪ 4-2
Αγία Νάπα – Οθέλλος 3-3
Ομόνοια Λευκωσίας – Απόλλων 5-1
ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 1-3
ΑνόρθωσηΟλυμπιακός 4-3
ΠΑΕΕΚ – ΑΕΛ 0-5
Διγενής – Καρμιώτισσα 1-2
ΔόξαΑΠΟΕΛ 0-3

6η αγωνιστική:
19 Οκτωβρίου
ΘΟΙ-ΑΕΚ 1-2
ΑπόλλωναςΆρης 2-1
Καρμιώτισσα-Αγία Νάπα
ΠΑΕΕΚ-Δόξα 0-0
ΑΕΛΑνόρθωση 3-1
ΟλυμπιακόςΠάφος 2-0
Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 2-1
ΕΝΠ-Διγενής 1-5
Οθέλλος-ΑΠΟΕΛ 0-6

7η Αγωνιστική (26/10)  
Ανόρθωση – ΠΑΕΕΚ 3-0
Διγενής – Απόλλωνας 1-1
ΑΠΟΕΛ – Καρμιώτισσα 5-0
Πάφος FC – AEΛ 1-1
ΑΕΚΟλυμπιακός 0-6
Ομόνοια – ΘΟΪ  5-0
ΆρηςΝέα Σαλαμίνα 0-6
Αγία Νάπα – ΕΝΠ 2-0
Δόξα – Οθέλλος 4-0

8η Αγωνιστική (2/11) – 10:00:
Απόλλωνας – Αγία Νάπα 3-0
ΕΝΠ – ΑΠΟΕΛ 0-4
Νέα Σαλαμίνα – Διγενής 3-0
ΘΟΪ – Άρης 0-2
ΟλυμπιακόςΟμόνοια 3-1
ΑνόρθωσηΔόξα 1-0
ΠΑΕΕΚ – Πάφος FC 1-1
ΑΕΛΑΕΚ 2-0
Καρμιώτισσα – Οθέλλος 3-4

9η Αγωνιστική (9/11):
ΠάφοςΑνόρθωση 1-4
ΑΕΚ – ΠΑΕΕΚ 3-1
ΟμόνοιαΑΕΛ 4-0
ΆρηςΟλυμπιακός 1-2
Διγενής – ΘΟΪ 4-3
ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 6-2
Οθέλλος – ΕΝΠ 8-0
Δόξα – Καρμιώτισσα 4-1
Αγία Νάπα – Νέα Σαλαμίνα 0-6

10η Αγωνιστική (13/11) – 10:00
ΕΝΠ – Καρμιώτισσα
Απόλλωνας – Οθέλλος
Νέα ΣαλαμίναΑΠΟΕΛ
ΘΟΪ – Αγία Νάπα
Ολυμπιακός – Διγενής
ΑΕΛΆρης
ΠΑΕΕΚ – Ομόνοια
ΑνόρθωσηΑΕΚ
Πάφος FC – Δόξα

11η Αγωνιστική (16/11) – 10:00
ΑΕΚΠάφος
ΟμόνοιαΑνόρθωση
Άρης – ΠΑΕΕΚ
Διγενής – ΑΕΛ
Αγία Νάπα – Ολυμπιακός
Καρμιώτισσα – Απόλλωνας
Δόξα – ΕΝΠ
Οθέλλος – Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ – ΘΟΪ

12η Αγωνιστική (23/11) – 10:00
Απόλλωνας – ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα
ΘΟΪ – Οθέλλος
ΟλυμπιακόςΑΠΟΕΛ
ΑΕΛ – Αγία Νάπα
ΑνόρθωσηΠάφος FC
ΟμόνοιαΑΕΚ
Δόξα – ΠΑΕΕΚ

13η Αγωνιστική (30/11) – 10:00
ΟμόνοιαΑΕΚ
ΔόξαΑπόλλωνας
ΕΝΠ – Νέα Σαλαμίνα
Καρμιώτισσα – ΘΟΪ
Οθέλλος – ΑΠΟΕΛ
ΑΠΟΕΛΑΕΛ
Αγία Νάπα – ΠΑΕΚ
Διγενής – Ανόρθωση
ΆρηςΠάφος

14η Αγωνιστική (07/12) – 10:00:
Νέα ΣαλαμίναΑπόλλωνας
ΘΟΪ – Ένωση
Ολυμπιακός – Καρμιώτισσα
ΑΕΛ – Οθέλλος
ΠΑΕΕΚ – ΑΠΟΕΛ
Ανόρθωση – Αγία Νάπα
Πάφος FC – Διγενής
ΑΕΚΆρης
ΟμόνοιαΔόξα

15η Αγωνιστική (14/12) – 10:00:
ΆρηςΟμόνοια
Διγενής – ΑΕΚ
Αγία Νάπα – Πάφος FC
ΑΠΟΕΛΑνόρθωση
Οθέλλος – ΠΑΕΕΚ
Καρμιώτισσα – ΑΕΛ
ΕΝΠ – Ολυμπιακός
Απόλλωνας – ΘΟΪ
ΔόξαΝέα Σαλαμίνα

16η Αγωνιστική (21/12) – 10:00
ΘΟΪ – Νέα Σαλαμίνα
ΟλυμπιακόςΑπόλλωνας
ΑΕΛ – ΕΝΠ
Ανόρθωση – Οθέλλος
Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ – Αγία Νάπα
Ομόνοια – Διγενής
ΆρηςΔόξα
ΠΑΕΕΚ – Καρμιώτισσα

17η Αγωνιστική (4/1) – 10:00
Οθέλλος – Πάφος
ΑΠΟΕΛΑΕΚ
Αγία Νάπα – Ομόνοια
Καρμιώτισσα – Ανόρθωση
ΕΝΠ – ΠΑΕΕΚ
ΑπόλλωναςΑΕΛ
Νέα ΣαλαμίναΟλυμπιακός
Δόξα – ΘΟΪ
Διγενής – Άρης.