Tο πρόγραμμα του Παγκύπριου πρωταθλήματος U17 (2019/20)

Δείτε το πρόγραμμα του Παγκύπριου πρωταθλήματος U17 για την σεζόν 2019/20…

1η αγωνιστική:
29/9
Άτλας-Ομόνοια Αρ. 2-2
Liverpool-Εθνικός 1-1
Διγενής Ύψωνα-ΑΣΙΛ 0-3
Ερμής-Αναγέννηση 10-0
Ονήσιλος-Αλκή 0-4
Δόξα-ΟΣΦΠ Λάρνακας 3-5
Ομόνοια Ψευδά-Απόλλωνας Πάφου 1-11
Ακρίτας-ΑΕΖ 5-3
ΠΑΕΕΚ-Ορφέας 3-1

2η αγωνιστική:
06/10
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Ομόνοια Ψευδά 8-1
Ερμής-Διγενής Ύψωνα 1-2
ΑΣΙΛ-Ονήσιλος 11-0
ΑλκήΔόξα 1-3
Απόλλωνας Πάφου-ΠΑΕΕΚ 3-2
Ορφέας-Liverpool 2-5
Εθνικός-Ακρίτας 5-1
ΑΕΖ-Άτλας 0-4
Αναγέννηση-Ομόνοια 1-3

3η αγωνιστική (βαθμολογία):
12/10
Διγενής Ύψωνα-Αναγέννηση 8-0
13/10
Ομόνοια Αρ.-ΑΕΖ 5-0
Άτλας-Εθνικός 1-2
Ακρίτας-Ορφέας 0-5
Liverpool-Απόλλωνας Πάφου 4-3
ΠΑΕΕΚ-ΟΣΦΠ Λάρνακας 2-4
Ομόνοια Ψευδά-Αλκή 1-6
Δόξα-ΑΣΙΛ 1-0
Ονήσιλος-Ερμής 0-7

4η αγωνιστική:
20/10, 12:00
Διγενής Ύψωνα-Ονήσιλος
ΑΣΙΛ-Ομόνοια Ψευδά  3-1
ΕρμήςΔόξα 3-1
Αλκή-ΠΑΕΕΚ 0-1
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Liverpool 2-4
Απόλλωνας Πάφου-Ακρίτας 5-0
Αναγέννηση-ΑΕΖ 0-7
Ορφέας-Άτλας 2-1
Εθνικός-Ομόνοια Αρ. 1-1

5η αγωνιστική:
27/10
Ονήσιλος-Αναγέννηση 5-1
Δόξα-Διγενής Ύψωνα 0-0
ΠΑΕΕΚ-ΑΣΙΛ 0-3
Liverpool-Αλκή 3-1
Ακρίτας-ΟΣΦΠ Λάρνακας 2-3
Ομόνοια Αρ.-Ορφέας  0-5
ΑΕΖ-Εθνικός 0-3
Ομόνοια Ψευδά-Ερμής 1-9
Άτλας-Απόλλωνας Πάφου 2-4

6η αγωνιστική:
03/11
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Άτλας 6-1
ΑΣΙΛ-Liverpool 3-2
Αναγέννηση-Εθνικός
Ορφέας-ΑΕΖ 5-2
Απόλλωνας Πάφου-Ομόνοια Αρ. 3-1
Αλκή-Ακρίτας 2-3
Ερμής-ΠΑΕΕΚ 4-0
Ονήσιλος-Δόξα 1-6
Διγενής Ύψωνα-Ομόνοια Ψευδά 5-0

7η αγωνιστική:
10/1
Εθνικός-Ορφέας 2-2
Liverpool-Ερμής 0-2
Oμόνοια Ψευδά-Ονήσιλος 1-4
ΑΕΖ-Απόλλωνας Πάφου 1-2
Ομόνοια Αρ.-ΟΣΦΠ Λάρνακας 4-2
Άτλας-Αλκή 1-0
Ακρίτας ΑΣΙΛ 1-9
ΠΑΕΕΚ-Διγενής Ύψωνα 1-0
Δόξα-Αναγέννηση

8η αγωνιστική:
17/11, 12:00
Διγενής Ύψωνα-Liverpool
ΔόξαΟμόνοια Ψευδά
Ονήσιλος-ΠΑΕΕΚ
Ερμής-Ακρίτας
ΑΣΙΛ-Άτλας
Αναγέννηση-Ορφέας
Απόλλωνας Πάφου-Εθνικός
ΟΣΦΠ Λάρνακας-ΑΕΖ
ΑλκήΟμόνοια Αρ.

9η αγωνιστική:
24/11, 12:00
Ορφέας-Απόλλωνας Πάφου
Εθνικός-ΟΣΦΠ Λάρνακας
ΑΕΖ-Αλκή
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ
Άτλας-Ερμής
Liverpool-Ονήσιλος
ΠΑΕΕΚ-Δόξα
Ομόνοια Ψευδά-Αναγέννηση
Ακρίτας-Διγενής Ύψωνα

10η αγωνιστική:
01/12, 12:00
Ομόνοια Ψευδά-ΠΑΕΕΚ
Δόξα-Liverpool
Ονήσιλος-Ακρίτας
Διγενής Ύψωνα-Άτλας
ΕρμήςΟμόνοια Αρ.
ΑΣΙΛ-ΑΕΖ
Αλκή-Εθνικός
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Ορφέας
Αναγέννηση-Απόλλωνας Πάφου

11η αγωνιστική:
08/12, 12:00
Απόλλωνας Πάφου-ΟΣΦΠ Λάρνακας
Ορφέας-Αλκή
Εθνικός-ΑΣΙΛ
ΑΕΖ-Ερμής
Ομόνοια Αρ.-Διγενής Ύψωνα
Liverpool-Ομόνοια Ψευδά
ΠΑΕΕΚ-Αναγέννηση
Ακρίτας-Δόξα
Άτλας-Ονήσιλος

12η αγωνιστική:
15/12, 12:00
ΠΑΕΕΚ-Liverpool
Ομόνοια Ψευδά-Ακρίτας
Δόξα-Άτλας
Ονήσιλος-Ομόνοια Αρ.
Διγενής Ύψωνα-ΑΕΖ
ΑΣΙΛ-Ορφέας
ΑλκήΑπόλλωνας Πάφου
Αναγέννηση-ΟΣΦΠ Λάρνακας
Ερμής-Εθνικός

13η αγωνιστική:
22/12, 12:00
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Αλκή
Liverpool-Αναγέννηση
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Άτλας-Ομόνοια Ψευδά
Ομόνοια Αρ.-Δόξα
ΑΕΖ-Ονήσιλος
Εθνικός-Διγενής Ύψωνα
Ορφέας-Ερμής
Απόλλωνας Πάφου-ΑΣΙΛ

14η αγωνιστική:
12/01, 12:00
Liverpool-Ακρίτας
ΠΑΕΕΚ-Άτλας
Ομόνοια Ψευδά-Ομόνοια Αρ.
Δόξα-ΑΕΖ
Ονήσιλος-Εθνικός
Διγενής Ύψωνα-Ορφέας
ΕρμήςΑπόλλωνας Πάφου
ΑΣΙΛ-ΟΣΦΠ Λάρνακας
Αναγέννηση-Αλκή

15η αγωνιστική:
19/01, 12:00
Αλκή-ΑΣΙΛ
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Ερμής
Απόλλωνας Πάφου-Διγενής Ύψωνα
Ορφέας-Ονήσιλος
Εθνικός-Δόξα
ΑΕΖ-Ομόνοια
Ομόνοια Αρ.-ΠΑΕΕΚ
Άτλας-Liverpool
Ακρίτας-Αναγέννηση

16η αγωνιστική:
26/01, 12:00
Ακρίτας-Άτλας
Liverpool-Ομόνοια Αρ.
ΠΑΕΕΚ-ΑΕΖ
Δόξα-Ορφέας
Ονήσιλος-Απόλλωνας Πάφου
Διγενής Ύψωνα-ΟΣΦΠ Λάρνακας
ΕρμήςΑλκή
Αναγέννηση-ΑΣΙΛ
Ομόνοια Ψεύδα-Εθνικός

17η αγωνιστική:
02/02, 12:00
Αλκή-Διγενής Ύψωνα
ΟΣΦΠ Λάρνακας-Ονήσιλος
Απόλλωνας Πάφου-Δόξα
Ορφέας-Ομόνοια Ψευδά
Εθνικός-ΠΑΕΕΚ
ΑΕΖ-Liverpool
Oμόνοια Αρ.-Ακρίτας
Άτλας-Αναγέννηση
ΑΣΙΛ-Ερμής