Tο πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας (2019/20)

Δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Β΄κατηγορίας για την σεζόν 2019/20…

Το πρόγραμμα του Α’ ομίλου:

1η αγωνιστική:
21/09
ΑΣΙΛ-Ομόνοια Ψευδά 2-1
Καρμιώτισσα-Αλκή 2-0
Ομόνοια Αρ.-Αγία Νάπα 1-2
22/09
Άρης-Διγενής Ύψνα 1-0

2η αγωνιστική (Αναλυτικά):
04/10
ΑλκήΆρης 1-0
05/10
Αγία Νάπα-Διγενής Ύψωνα 2-2
Ομόνοια Ψευδά-Καρμιώτισσα 3-2
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ 0-0

3η αγωνιστική  (Αναλυτικά):
ΑΣΙΛ-Αγία Νάπα 1-2 (6/11) (Αναλυτικά)
19/10
Καρμιώτισσα-Oμόνοια Αρ. 1-0
ΆρηςΟμόνοια Ψευδά 6-0
Διγενής Ύψωνα-Αλκή 0-0

4η αγωνιστική (Αναλυτικά):
25/10
Αγία Νάπα-Αλκή 1-0
26/10
Ομόνοια Αρ.-Άρης 1-3
Ομόνοια Ψευδά-Διγενής Ύψωνα 0-2
ΑΣΙΛ-Καρμιώτισσα 4-1

5η αγωνιστική (Αναλυτικά):
01/11
Άρης-ΑΣΙΛ 2-1
02/11
ΑλκήΟμόνοια Ψευδά 9-0
Διγενής Ύψωνα-Ομόνοια Αρ. 0-0
Καρμιώτισσα-Αγία Νάπα 2-0

Διακοπέντας αγώνας: ΑΣΙΛ-Αγία Νάπα 1-2 (6/11) (Αναλυτικά)

6η αγωνιστική (Αναλυτικά):
09/11
Αγία Νάπα-Ομόνοια Ψευδά 1-2
Καρμιώτισσα-Άρης 1-0
Ομόνοια Αρ.-Αλκή 0-0
ΑΣΙΛ-Διγενής Ύψωνα 2-0

7η αγωνιστική:
Ομόνοια Ψευδά-Ομόνοια Αρ. 14:30
Αλκή-ΑΣΙΛ 14:30
Διγενής Ύψωνα-Καρμιώτισσα 14:30
Άρης-Αγία Νάπα 14:30

8η αγωνιστική:
30/11
Ομόνοια Ψευδά-ΑΣΙΛ 14:30
Αλκή-Καρμιώτισσα 14:30
Διγενής Ύψωνα-Άρης 14:30
Αγία Νάπα-Ομόνοια Αρ. 14:30

9η αγωνιστική:
07/12
Διγενής Ύψωνα-Αγία Νάπα 14:30
ΆρηςΑλκή 14:30
Καρμιώτισσα-Ομόνοια Ψευδά 14:30
ΑΣΙΛ-Ομόνοια Αρ. 14:30

10η αγωνιστική:
14/12
Αγία Νάπα-ΑΣΙΛ 14:30
Αλκή-Διγενής Ύψωνα 14:30
Ομόνοια Ψευδά-Άρης 14:30
Ομόνοια Αρ.-Καρμιώτισσα 14:30

11η αγωνιστική:
21/12
Αλκή-Αγία Νάπα 14:30
ΆρηςΟμόνοια Αρ. 14:30
Καρμιώτισσα-ΑΣΙΛ 14:30
Διγενής Ύψωνα-Ομόνοια Ψευδά 14:30

12η αγωνιστική:
04/01
Αγία Νάπα-Καρμιώτισσα 14:30
Ομόνοια Αρ.-Διγενής Ύψωνα 14:30
Ομόνοια Ψευδά-ΑΛλκή 14:30
ΑΣΙΛ-Άρης 14:30

13η αγωνιστική:
11/01
Ομόνοια Ψευδά-Αγία Νάπα 14:30
ΑλκήΟμόνοια Αρ. 14:30
Διγενής Ύψωνα-ΑΣΙΛ 14:30
Άρης-Καρμιώτισσα 14:30

14η αγωνιστική:
18/01
Ομόνοια Αρ.-Ομόνοια Ψευδά 14:30
Αγία Νάπα-Άρης 14:30
Καρμιώτισσα-Διγενής Ύψωνα 14:30
ΑΣΙΛ-Αλκή 14:30

Το πρόγραμμα του Β’ ομίλου:

1η αγωνιστική:
20/09
Αναγέννηση-Ονήσιλος 0-0
21/09
Ξυλοτύμπου-Διγενής Μόρφου 3-1
Ακρίτας-Ερμής 2-2
ΑΕΖ-Οθέλλος 0-1

2η αγωνιστική(Αναλυτικά):
05/10
Οθέλλος-Ακρίτας 1-2
Ονήσιλος-ΑΕΖ 4-1
Ξυλοτύμπου-Αναγέννηση 2-1
06/10
Διγενής Μόρφου-Ερμής 0-1

3η αγωνιστική (Αναλυτικά):
19/10
Αναγέννηση-Διγενής Μόρφου 1-1
ΑΕΖ-Ξυλοτύμπου 1-1
Ακρίτας-Ονήσιλος 2-2
Ερμής-Οθέλλος 1-0

4η αγωνιστική  (Αναλυτικά):
26/10
Ξυλοτύμπου-Ακρίτας 1-1
Αναγέννηση-ΑΕΖ 0-1
Διγενής Μόρφου-Οθέλλος 2-2
27/10
Ονήσιλος-Ερμής 1-1

5η αγωνιστική (Αναλυτικά):
02/11
ΑΕΖ-Διγενής Μόρφου 0-4
Ακρίτας-Αναγέννηση 2-0
Ερμής-Ξυλοτύμπου 2-0
Οθέλλος-Ονήσιλος 2-1

6η αγωνιστική (Αναλυτικά)::
08/11
Αναγέννηση-Ερμής 0-1
09/11
Διγενής Μόρφου-Ονήσιλος 0-2
ΑΕΖ-Ακρίτας 1-1
Ξυλοτύμπου-Οθέλλος 0-2

7η αγωνιστική:
Ακρίτας-Διγενής Μόρφου 14:30
Eρμής-ΑΕΖ 14:30
Οθέλλος-Αναγέννηση 14:30
Ονήσιλος-Ξυλοτύμπου 14:30

8η αγωνιστική:
30/11
Ερμής-Ακρίτας 14:30
Οθέλλος-ΑΕΖ 14:30
Ονήσιλος-Αναγέννηση 14:30
Διγενής Ακρίτας-Ξυλοτύμπου 14:30

9η αγωνιστική:
07/12
Ερμής-Διγενής Μόρφου 14:30
ΑΕΖ-Ονήσιλος 14:30
Ακρίτας-Οθέλλος 14:30
Αναγέννηση-Ξυλοτύμπου 14:30

10η αγωνιστική:
14/12
Ξυλοτύμπου-ΑΕΖ 14:30
Διγενής Μόρφου-Αναγέννηση 14:30
Ονήσιλος-Ακρίτας 14:30
Οθέλλος-Ερμής 14:30

11η αγωνιστική:
21/12
Ακρίτας-Ξυλοτύμπου 14:30
Οθέλλος-Διγενής Μόρφου 14:30
Ερμής-Ονήσιλος 14:30
ΑΕΖ-Αναγέννηση 14:30

12η αγωνιστική:
04/01
Διγενής Μόρφου-ΑΕΖ 14:30
Αναγέννηση-Ακρίτας 14:30
Ξυλοτύμπου-Ερμής 14:30
Ονήσιλος-Οθέλλος 14:30

13η αγωνιστική:
11/01
Ακρίτας-ΑΕΖ 14:30
Ερμής-Αναγέννηση 14:30
Οθέλλος-Ξυλοτύμπου 14:30
Ονήσιλος-Διγενής Μόρφου 14:30

14η αγωνιστική:
18/01
Ξυλοτύμπου-Ονήσιλος 14:30
Διγενής Μόρφου-Ακρίτας 14:30
ΑΕΖ-Ερμής 14:30
Αναγέννηση-Οθέλλος 14:30