Tο πρόγραμμα της Επίλεκτης κατηγορίας (2019/20)

Δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Επίλεκτης κατηγορίας της ΣΤΟΚ για την σεζόν 2019/20…

1η αγωνιστική:
21/09
Ασπίς-ΑΠΕΠ 0-1
Δόξα Π.-Γεροσκήπου 4-2
Ολυμπιάς-Άτλας 4-1
Εθνικός Λ.-ΑΕΝ 5-1
Ορφέας-Κοράκου 0-0
Φοίνικας-ΑΠΕΑ 2-0
22/09
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Ομόνοια 1948 0-6
Πέγεια-Κόρνος 2-1

2η αγωνιστική:
04/10
Ομόνοια 1948-Εθνικός Λ. 5-0
05/10
Άτλας-ΑΠΕΑ 0-0
Κόρνος-Ασπίς 2-0
Κοράκου-Πέγεια 1-1
Ολυμπιάς-ΑΕΠ Πολεμιδιών 0-1
ΑΠΕΠ-Φοίνικας 2-0
Γεροσκήπου-Ορφέας 0-1
ΑΕΝ-Δόξα Π. 3-1

3η αγωνιστική (Αναλυτικά):
12/10
ΑΠΕΑ-ΑΠΕΠ 0-5
Ασπίς-Κοράκου 3-0
Πέγεια-Γεροσκήπου 2-0
Ορφέας-ΑΕΝ 1-0
Δόξα Π.-Ομόνοια 1948 2-1
Εθνικός Λ.-Ολυμπιάς 1-1
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Άτλας 1-0
Φοίνικας-Κόρνος 3-1

4η αγωνιστική (Αναλυτικά):
19/10, 15:30
Άτλας-ΑΠΕΠ 1-2
Γεροσκήπου-Ασπίς 0-1
Ολυμπιάς-Δόξα Π. 1-2
Ομόνοια 1948-Ορφέας 4-0
ΑΕΝ-Πέγεια 2-2
Κοράκου-Φοίνικας 1-1
Κόρνος-ΑΠΕΑ 6-3
20/10
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Εθνικός Λ. 0-3

5η αγωνιστική (Αναλυτικά):
26/10, 14:30
Δόξα Π.-ΑΕΠ Πολεμιδιών 1-1
Πέγεια-Ομόνοια 1948 1-0
Ασπίς-ΑΕΝ 1-0
Φοίνικας-Γεροσκήπου 1-3
ΑΠΕΑ-Κοράκου 1-3
ΑΠΕΠ-Κόρνος 3-1
Εθνικός Λ.-Άτλας 1-0
Ορφέας-Ολυμπιάς 2-1

6η αγωνιστική (Αναλυτικά):
02/11
Εθνικός Λ.-Δόξα Π.  4-0
Ολυμπιάς-Πέγεια 3-2
Ομόνοια 1948-Ασπίς 1-0
Γεροσκήπου-ΑΠΕΑ 1-0
ΑΕΝ-Φοίνικας 1-0
Άτλας-Κόρνος 3-5
Κοράκου-ΑΠΕΠ 0-0
03/11
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Ορφέας 1-2

7η αγωνιστική (Αναλυτικά):
09/11
ΑΠΕΠ-Γεροσκήπου 2-1
Δόξα Π.-Άτλας 0-0
Κόρνος-Κοράκου 3-2
Ορφέας-Εθνικός Λ. 0-0
Πέγεια-ΑΕΠ Πολεμιδιών 1-1
Ασπίς-Ολυμπιάς 0-1
Φοίνικας-Ομόνοια 1948 0-0
ΑΠΕΑ-ΑΕΝ 2-1

8η αγωνιστική:
16/11, 14:30
Άτλας-Κοράκου
Ουλυμπιάς-Φοίνικας
Γεροσκήπου-Κόρνος
ΑΕΝ-ΑΠΕΠ
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Ασπίς
Εθνικός Λ.-Πέγεια
Δόξα Π.Ορφέας
17/11, 14:30
Ομόνοια-ΑΠΕΑ

9η αγωνιστική:
23/11, 14:30
ΑΠΕΠ-Ομόνοια
Ορφέας-Άτλας
Πέγεια-Δόξα Π.
Κοράκου-Γεροσκήπου
Κόρνος-ΑΕΝ
ΑΠΕΑ-Ολυμπιάς
Φοίνικας-ΑΕΠ Πολεμιδιών

10η αγωνιστική:
30/11, 14:30
Δόξα Π.-Ασπίς
Εθνικός Λ.-Φοίνικας
ΑΕΠ Πολεμιδιών-ΑΠΕΑ
Ολυμπιάς-ΑΠΕΠ
ΑΕΝ-Κοράκου
Άτλας-Γεροσκήπου
Ορφέας-Πέγεια
01/12, 14:30
Ομόνοια-Κόρνος

11η αγωνιστική:
07/12, 14:30
Κόρνος-Ολυμπιάς
ΑΠΕΠ-ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΠΕΑ-Εθνικός Λ.
Φοίνικας-Δόξα Π.
Πέγεια-Άτλας
Γεροσκήπου-ΑΕΝ
Κοράκου-Ομόνοια 1948
Ασπίς-Ορφέας

12η αγωνιστική:
14/12,14:30
Εθνικός Λ.-ΑΠΕΠ
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Κόρνος
Ολυμπιάς-Κοράκου
Ορφέας-Φοίνικας
Πέγεια-Ασπίς
Δόξα Π.-ΑΠΕΑ
Ομόνοια 1948-Γεροσκήπου
Άτλας-ΑΕΝ

13η αγωνιστική:
21/12, 14:30
Κοράκου-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Ασπίς-Άτλας
Κόρνος-Εθνικός Λ.
ΑΠΕΑ-Ορφέας
ΑΠΕΠ-Δόξα Π.
Φοίνικας-Πέγεια
ΑΕΝ-Ομόνοια 1948
Γεροσκήπου-Ολυμπιάς

14η αγωνιστική:
04/01, 14:30
Άτλας-Ομόνοια 1948
Ολυμπιάς-ΑΕΝ
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Γεροσκήπου
Ασπίς-Φοίνικας
Δόξα Π.-Κόρνος
Πέγεια-ΑΠΕΑ
Ορφέας-ΑΠΕΠ
Εθνικός Λ.-Κοράκου

15η αγωνιστική:
11/01
Κοράκου-Δόξα Π.
ΑΕΝ-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Γεροσκήπου-Εθνικός Λ.
Κόρνος-Ορφέας
ΑΠΕΠ-Πέγεια
ΑΠΕΑ-Ασπίς
Φοίνικας-Άτλας
12/01, 14:30
Oμόνοια 1948-Ολυμπιάς

16η αγωνιστική:
18/01, 14:30
Κοράκου-Ορφέας
Ομόνοια 1948-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Άτλας-Ολυμπιάς
Κόρνος-Πέγεια
ΑΠΕΠ-Ασπίς
ΑΕΝ-Εθνικός Λ.
ΑΠΕΑ-Φοίνικας
Γεροσκήπου-Δόξα Π.

17η αγωνιστική:
25/01, 14:30
Ορφέας-Γεροσκήπου
ΑΠΕΑ-Άτλας
Φοίνικας-ΑΠΕΠ
Πέγεια-Κοράκου
Εθνικός Λ.-Ομόνοια 1948
Ασπίς-Κόρνος
Δόξα Π.-ΑΕΝ
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Ολυμπιάς

18η αγωνιστική:
01/02, 15:00
Κόρνος-Φοίνικας
Κοράκου-Ασπίς
Ολυμπιάς-Εθνικός Λ.
Άτλας-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Γεροσκήπου-Πέγεια
ΑΕΝ-Ορφέας
Ομόνοια 1948-Δόξα Π.
ΑΠΕΠ-ΑΠΕΑ

19η αγωνιστική:
08/02, 15:00
Δόξα Π.-Ολυμπιάς
ΑΠΕΠ-Άτλας
Ορφέας-Ομόνοια 1948
ΑΠΕΑ-Κόρνος
Φοίνικας-Κοράκου
Ασπίς-Γεροσκήπου
Πέγεια-ΑΕΝ
Εθνικός Λ.-ΑΕΠ Πολεμιδιών

20η αγωνιστική:
15/02, 15:00
Κόρνος-ΑΠΕΠ
Κοράκου-ΑΠΕΑ
Γεροσκήπου-Φοίνικας
ΑΕΝ-Ασπίς
Ομόνοια 1948-Πέγεια
Ολυμπιάς-Ορφέας
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Δόξα Π.
Άτλας-Εθνικός Λ.

21η αγωνιστική:
22/02, 15:00
Πέγεια-Ολυμπιάς
Κόρνος-Άτλας
ΑΠΕΠ-Κοράκου
ΑΠΕΑ-Γεροσκήπου
Φοίνικας-ΑΕΝ
Ασπίς-Ομόνοια 1948
Ορφέας-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Δόξα Π.-Εθνικός Λ.

22η αγωνιστική:
29/02, 15:00
ΑΕΝ-ΑΠΕΑ
Γεροσκήπου-ΑΠΕΠ
Κοράκου-Κόρνος
Ομόνοια 1948-Φοίνικας
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Πέγεια
Εθνικός Λ.-Ορφέας
Άτλας-Δόξα Π.
Ολυμπιάς-Ασπίς

23η αγωνιστική:
07/03, 15:00
Πέγεια-Εθνικός Λ.
Ασπίς-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Φοίνικας-Ολυμπιάς
ΑΠΕΠ-ΑΕΝ
Κόρνος-Γεροσκήπου
Κοράκου-Άτλας
ΑΠΕΑ-Ομόνοια

24η αγωνιστική:
14/03, 15:30
Γεροσκήπου-κΚοράκου
ΑΕΝ-Κόρνος
Ομόνοια 1948-ΑΠΕΠ
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Φοίνικας
Εθνικός Λ.-Ασπίς
Δόξα Π.-Πέγεια
Άτλας-Ορφέας

25η αγωνιστική:
21/03, 15:30
Πέγεια-Ορφέας
Ασπίς-Δόξα Π.
Φοίνικας-Εθνικός Λ.
ΑΠΕΑ-ΑΕΠ Πολεμιδιών
ΑΠΕΠ-Ολυμπιάς
Κόρνος-Ομόνοια 1948
Κοράκου-ΑΕΝ
Γεροσκήπου-Άτλας

26η αγωνιστική:
28/03, 15:30
Ομόνοια 1948-Κοράκου
Ολυμπιάς-Κόρνος
ΑΕΠ Πολεμιδιών-ΑΠΕΠ
Εθνικός Λ.-ΑΠΕΑ
Δόξα Π.-Φοίνικας
Ορφέας-Ασπίς
Άτλας-Πέγεια
ΑΕΝ-Γεροσκήπου

27η αγωνιστική:
04/04, 15:30
Γεροσκήπου-Ομόνοια 1948
Ασπίς-Πέγεια
Φοίνικας-Ορφέας
ΑΠΕΑ-Δόξα Π.
ΑΠΕΠ-Εθνικός Λ.
Κόρνος-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Κοράκου-Ολυμπιάς
ΑΕΝ-Άτλας

28η αγωνιστική:
11/01, 16:00
Ομόνοια 1948-ΑΕΝ
Ολυμπιάς-Γεροσκήπου
ΑΕΠ Πολεμιδιών-Κοράκου
Εθνικός Λ.-Κόρνος
Δόξα Π.-ΑΠΕΠ
Ορφέας-ΑΠΕΑ
Πέγεια-Φοίνικας
Άτλας-Ασπίς

29η αγωνιστική:
25/04, 16:00
Κόρνος-Δόξα Π.
Ομόνοια-Άτλας
ΑΕΝ-Ολυμπιάς
Γεροσκήπου-ΑΕΠ Πολεμιδιών
Kοράκου-Εθνικός Λ.
ΑΠΕΠ-Ορφέας
Φοίνικας-Ασπίς
ΑΠΕΑ-Πέγεια

30ή αγωνιστική:
02/05, 16:00
Ορφέας-Κόρνος
Ασπίς-ΑΠΕΑ
ΑΕΠ Πολεμιδιών-ΑΕΝ
Εθνικός Λ.-Γεροσκήπου
Άτλας-Φοίνικας
Πέγεια-ΑΠΕΠ
Ολυμπιάς-Ομόνοια 1948