Euroballa: Το πανόραμα των προκριματικών του Euro 2020

Δείτε το πανόραμα των προκριματικών του Euro 2020 μετά την 8η αγωνιστική…

1oς όμιλος: (Ηighlights)

2ος όμιλος: (Ηighlights)

3ος όμιλος: (Ηighlights)

4ος όμιλος: (Ηighlights)

5ος όμιλος: (Ηighlights)

6ος όμιλος: (Ηighlights)

7ος όμιλος: (Ηighlights)

8ος όμιλος: (Ηighlights)

9ος όμιλος: (Ηighlights)

10ος όμιλος: (Ηighlights)

 

9η Αγωνιστική
14/11/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ
14/11/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ – ΚΟΣΟΒΟ
14/11/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/11/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/11/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ – ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
14/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ – ΑΝΔΟΡΡΑ
14/11/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ
15/11/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ
15/11/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ – ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
15/11/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ – ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
15/11/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ
15/11/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ
15/11/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ
15/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΛΤΑ
15/11/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ
16/11/2019        16:00    ΚΥΠΡΟΣ – ΣΚΩΤΙΑ
16/11/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – ΟΥΑΛΙΑ
16/11/2019        19:00    ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ
16/11/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
16/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
16/11/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ
16/11/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ – ΣΛΟΒΑΚΙΑ
16/11/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ – ΠΓΔΜ
16/11/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ – ΠΟΛΩΝΙΑ

10η Αγωνιστική
17/11/2019        16:00    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
17/11/2019        16:00    ΣΕΡΒΙΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ
17/11/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΤΣΕΧΙΑ
17/11/2019        19:00    ΚΟΣΟΒΟ – ΑΓΓΛΙΑ
17/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ
17/11/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ
17/11/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ
18/11/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ – ΕΛΒΕΤΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ – ΔΑΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ – ΝΟΡΒΗΓΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΦΕΡΟΕ
18/11/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ – ΒΟΣΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ – Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
19/11/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ – ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
19/11/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ
19/11/2019        21:45    ΠΓΔΜ – ΙΣΡΑΗΛ
19/11/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΙΑ
19/11/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ – ΚΥΠΡΟΣ
19/11/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ – ΡΩΣΙΑ
19/11/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ – ΚΑΖΑΚΑΣΤΑΝ