TV Agenda: Όλες οι μεταδόσεις με ένα κλικ!

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας:

Πέμπτη, 19 Σεπτεμβρίου
206/506 (HD) 6:30μμ SPAIN – GERMANY
2019 CEV MEN\’S EUROVOLLEY
201/501 (HD) 7:00μμ ΕΚΠΟΜΠΗ UEL
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
203/503 (HD) 7:55μμ QARABAG – SEVILLA
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
204/504 (HD) 7:55μμ KOBENHAVN – LUGANO
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
205/505 (HD) 7:55μμ STANDARD LIEGE – VITORIA GUIMARAES
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 7:55μμ APOEL – DUDELANGE
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
202/502 (HD) 7:55μμ EINTRACHT FRANKFURT – ARSENAL
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
203/503 (HD) 10:00μμ WOLVES – BRAGA
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
204/504 (HD) 10:00μμ PARTIZAN – AZ ALKMAAR
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
205/505 (HD) 10:00μμ PORTO – YOUNG BOYS
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 10:00μμ MANCHESTER UTD – ASTANA
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
202/502 (HD) 10:00μμ ROMA – BASAKSEHIR
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
206/506 (HD) 10:00μμ ESPANYOL – FERENCVAROS
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 11:50μμ ΕΚΠΟΜΠΗ UEL (Συνέχεια)
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20

19/9/2019 ΠΕΜΠΤΗ CABLENETSPORTS2HD
07:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 HIGHLIGHTS ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20 #05 16/09/19

08:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 FC NANTES – STADE DE REIMS 15/09/19

10:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 FC GIRONDINS DE BORDEAUX – FC METZ 14/09/19

12:00 K (E) THE FOOTBALL REVIEW ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ #719

12:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 STADE BRESTOIS 29 – STADE RENNAIS FC 14/09/19

14:30 K (E) LIGUE 2 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20 CLERMONT FOOT 63 – FC LORIENT 14/09/19

16:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 DIJON FCO – NIMES OLYMPIQUE 14/09/19

18:30 K (E) THE FOOTBALL REVIEW ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ #719

19:00 K (E) THE IMMORTALS ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ #1217 FRANZ BECKENBAUER / RONALDINHO AND ROMARIO / SIR BOBBY CHARLTON

19:30 K INSIDE SAILING 2016 ΙΣΤΙΟΠΛΟΊ’Α 2016 # 01

20:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 MONTPELLIER HERAULT SC – OGC NICE 14/09/19

22:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 HIGHLIGHTS ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20 #05 16/09/19

23:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AS MONACO – OLYMPIQUE DE MARSEILLE 15/09/19

01:00 K (E) A’ DIVISION CHAMPIONSHIP 2019-20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20 ΑΠΟΕΛΑΕΛ 14/09/19

03:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 LOSC LILLE – ANGERS SCO 13/09/19

05:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AS SAINT-ETIENNE – TOULOUSE FC 15/09/19