TV Agenda: Όλες οι μεταδόσεις με ένα κλικ!

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας:

Τετάρτη, 18 Σεπτεμβρίου
205/505 (HD) 4:00μμ 73η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2019
204/504 (HD) 5:00μμ PARIS SAINT-GERMAIN – REAL MADRID
UEFA YOUTH LEAGUE 2019-20
203/503 (HD) 6:30μμ SLOVENIA – RUSSIA
2019 CEV MEN\’S EUROVOLLEY
201/501 (HD) 7:00μμ ΕΚΠΟΜΠΗ UCL
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 7:55μμ OLYMPIACOS – TOTTENHAM HOTSPUR
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD) 7:55μμ CLUB BRUGGE – GALATASARAY
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
203/503 (HD) 10:00μμ SHAKHTAR DONETSK – MANCHESTER CITY
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
204/504 (HD) 10:00μμ BAYERN MUNCHEN – CRVENA ZVEZDA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
205/505 (HD) 10:00μμ BAYER 04 LEVERKUSEN – LOKOMOTIV M.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 10:00μμ PARIS SAINT-GERMAIN – REAL MADRID
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD) 10:00μμ ATLETICO MADRID – JUVENTUS
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
206/506 (HD) 10:00μμ DINAMO ZAGREB – ATALANTA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 11:50μμ ΕΚΠΟΜΠΗ UCL (Συνέχεια)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20

18/9/2019 ΤΕΤΑΡΤΗ   CABLENETSPORTS2HD
07:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 FC GIRONDINS DE BORDEAUX – FC METZ 14/09/19

09:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 PARIS SAINT-GERMAIN – RC STRASBOURG ALSACE 14/09/19

11:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 FC NANTES – STADE DE REIMS 15/09/19

13:00 K (E) A’ DIVISION CHAMPIONSHIP 2019-20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20 ΑΠΟΕΛΑΕΛ 14/09/19

15:00 K (E) DREAM TEAMS ΟΜΑΔΕΣ ΟΝΕΙΡΟ #1217 LA LIGA LEGENDS / OLYMPIQUE DE MARSEILLE’ S BEST XI

15:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AMIENS SC – OLYMPIQUE LYONNAIS 13/09/19

17:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 DIJON FCO – NIMES OLYMPIQUE 14/09/19

19:30 K THE IMMORTALS ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ #1217 FRANZ BECKENBAUER / RONALDINHO AND ROMARIO / SIR BOBBY CHARLTON

20:00 K (E) INSIDE SAILING 2015 ΙΣΤΙΟΠΛΟΊ’Α 2015 # 12

20:30 K (E) KITE MASTERS 2015 ΑΓΩΝΕΣ KITE 2015 # 12

21:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 HIGHLIGHTS ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20 #05 16/09/19

22:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AS MONACO – OLYMPIQUE DE MARSEILLE 15/09/19

00:00 K (E) THE FOOTBALL REVIEW ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ #719

00:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 LOSC LILLE – ANGERS SCO 13/09/19

02:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 STADE BRESTOIS 29 – STADE RENNAIS FC 14/09/19

04:30 K (E) DREAM TEAMS ΟΜΑΔΕΣ ΟΝΕΙΡΟ #1217 LA LIGA LEGENDS / OLYMPIQUE DE MARSEILLE’ S BEST XI

05:00 K (E) LIGUE 2 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20 CLERMONT FOOT 63 – FC LORIENT 14/09/19