TV Agenda: Όλες οι μεταδόσεις με ένα κλικ!

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας:

Τρίτη, 17 Σεπτεμβρίου
203/503 (HD) 3:00μμ GREECE – PORTUGAL
2019 CEV MEN\’S EUROVOLLEY
201/501 (HD) 7:00μμ ΕΚΠΟΜΠΗ UCL
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 7:55μμ INTER – SLAVIA PRAHA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD) 7:55μμ LYON – ZENIT
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
203/503 (HD) 10:00μμ CHELSEA – VALENCIA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
204/504 (HD) 10:00μμ AJAX – LILLE
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
205/505 (HD) 10:00μμ BENFICA – LEIPZIG
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 10:00μμ NAPOLI – LIVERPOOL
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
202/502 (HD) 10:00μμ BORUSSIA DORTMUND – BARCELONA
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
206/506 (HD) 10:00μμ SALZBURG – GENK
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20
201/501 (HD) 11:50μμ ΕΚΠΟΜΠΗ UCL (Συνέχεια)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2019-20

17/9/2019 ΤΡΙΤΗ CABLENETSPORTS2HD
07:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 DIJON FCO – NIMES OLYMPIQUE 14/09/19

09:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 MONTPELLIER HERAULT SC – OGC NICE 14/09/19

11:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 FC NANTES – STADE DE REIMS 15/09/19

13:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 HIGHLIGHTS ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-20 #05 16/09/19

14:00 K (E) INSIDE SAILING 2015 ΙΣΤΙΟΠΛΟΊ’Α 2015 # 12

14:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 FC GIRONDINS DE BORDEAUX – FC METZ 14/09/19

16:30 K (E) THE IMMORTALS ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ #1117 PETE SAMPRAS / MONICA SELES / BJORN BORG

17:00 K (E) A’ DIVISION CHAMPIONSHIP 2019-20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20 ΑΠΟΕΛΑΕΛ 14/09/19

19:00 K (E) DREAM TEAMS ΟΜΑΔΕΣ ΟΝΕΙΡΟ #1217 LA LIGA LEGENDS / OLYMPIQUE DE MARSEILLE’ S BEST XI

19:30 K THE FOOTBALL REVIEW ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ #719

20:00 K (E) KITE MASTERS 2015 ΑΓΩΝΕΣ KITE 2015 # 12

20:30 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AS SAINT-ETIENNE – TOULOUSE FC 15/09/19

22:30 K (E) INSIDE SAILING 2015 ΙΣΤΙΟΠΛΟΊ’Α 2015 # 12

23:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 LOSC LILLE – ANGERS SCO 13/09/19

01:00 K (E) LIGUE 2 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20 CLERMONT FOOT 63 – FC LORIENT 14/09/19

03:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AMIENS SC – OLYMPIQUE LYONNAIS 13/09/19

05:00 K (E) LIGUE 1 2019-20 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2019-20 AS MONACO – OLYMPIQUE DE MARSEILLE 15/09/19