Οι προπονητές, οι βοηθοί και οι σύμβουλοι στους πάγκους

Δείτε αναλυτικά τους επικεφαλής στα τεχνικά επιτελεία των κυπριακών ομάδων.

Διαβάστε επίσης: Δεν άντεξαν την πίεση του πάγκου (2017/18) 

Δεν άντεξαν την πίεση του πάγκου (2018/19)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: Όλα τα τεχνικά επιτελεία με ένα click!

***Ο πίνακες ανανεώνονται παράλληλα με τις ανακοινώσεις των διοικήσεων των ομάδων***

Αναλυτικά:

ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΠ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΟΠ
ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΜΠΕΝ ΣΙΜΟΝ

(Συμβόλαιο μέχρι φθινόπωρο 2019)

ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΓΙΑΝΝΟΣ ΟΚΚΑΣ, ΣΙΝΙΣΑ ΝΤΟΜΠΡΑΣΙΝΟΒΙΤΣ, ΑΡΙΑΝ ΜΠΕΚΙΑΙ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΠΙΔΩΝ Κ21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΟΪΖΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΣΤΑΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΩΝ Κ19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Κ17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΜΑΚΗΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Κ15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΑΝΤΡΙΕΝ ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Κ14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΚΟΠ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΣ/ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΠΕΚΡΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ)

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20

ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ / TEAM MANAGER / SCOUTER
ΑΠΟΕΛ

(Αναλυτικά)

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ / ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΠΑΟΛΟ ΤΡΑΜΕΤΣΑΝΙ

(Συμβόλαιο μέχρι 05/2020)

ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΡΟΚΟ, ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΝΑΝ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΡΦΗΣ, ΔΡ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΣ,

ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ, ΓΚΕΟΡΓΚΙ ΓΚΟΣΠΟΝΤΙΝΟΦ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΒΑΖΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ ΤΕΤΙ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ / —
ΑΠΟΛΛΩΝ

(Αναλυτικά)

ΝΙΚΟΣ ΚΙΡΖΗΣ

ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ (Συμβόλαιο μέχρι 05/2020)

ΧΡΊΣΤΟΣ ΓΕΡΜΑΝΌΣ (ΒΟΗΘΌΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ), ΓΙΏΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΆΟΥ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΆΚΩΝ), ΣΩΚΡΆΤΗΣ ΣΩΚΡΆΤΟΥΣ (ΕΦΟΡΊΑ ΠΟΔΟΣΦΑΊΡΟΥ), ΙΩΑΚΕΊΜ ΙΩΑΚΕΊΜ (Α’ ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ ΦΥΣΙΚΉΣ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗΣ), ΝΙΚΌΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΌΡΟΥ (Β’ ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ ΦΥΣΙΚΉΣ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗΣ), ΚΥΡΙΆΚΟΣ ΚΑΚΑΒΕΛΆΚΗΣ (ΙΑΤΡΌΣ ΟΜΆΔΑΣ), ΛΟΎΚΑΣ ΖΈΝΙΟΥ (ΥΠΕΎΘΥΝΟΣ ΑΠΟΚΑΤΆΣΤΑΣΗΣ), ΚΏΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΆΟΥ (ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΌΓΟΣ), ΕΎΡΟΣ ΔΡΟΥΣΙΏΤΗΣ, ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΛΟΜΩΝΊΔΗΣ, ΑΝΔΡΈΑΣ ΑΝΤΩΝΊΟΥ (ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΈΣ), ΣΤΑΎΡΟΣ ΣΤΑΎΡΟΥ, ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΣΠΙΝΤΣΙΆΝ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΘΕΟΦΆΝΟΥΣ (ΦΡΟΝΤΙΣΤΈΣ) — / ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΝΝΑΦΗΣ / —
ΑΝΟΡΘΩΣΗ

(Αναλυτικά)

ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΟΥΛΛΑΪΔΗΣ

(Μεγαλομέτοχος  Εταιρείας)

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΧΑΜΠΟΥΛΛΑΣ

(Πρόεδρος Εταιρείας)

ΤΙΜΟΥΡ ΚΕΤΣΠΑΓΙΑ

(Συμβόλαιο από 05/2019 μέχρι 05/2021)

ΣΟΣΟ ΤΣΕΝΤΙΑ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΖΟΛΝΤΑΝ ΝΑΓΚΙ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (Αναλυτής), ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Φυσιοθεραπευτής) ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ/ ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ/ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΑΕΚ

(Αναλυτικά)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ

ΙΜΑΝΟΛ ΙΔΙΑΚΕΘ

(Συμβόλαιο μέχρι 05/2020)

ΒΟΗΘΟΊ ΠΡΟΠΟΝΗΤΈΣ: MARIO GIBANEL, ΗΛΊΑΣ ΧΑΡΑΛΆΜΠΟΥΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΆΚΩΝ: ΓΙΏΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΆΒΒΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ ΦΥΣΙΚΉΣ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗΣ: JAVIER FERNANTEZ
ΒΟΗΘΌΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΉΣ ΦΥΣΙΚΉΣ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗΣ / ΑΠΟΚΑΤΆΣΤΑΣΗΣ: ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΜΙΧΑΉΛ
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΉΣ: ΜΆΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ
ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΌΓΟΣ: ΧΡΊΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ
ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΌ ΠΡΟΣΩΠΙΚΌ: DIMITAR YORDANOV, ΥORDAN STOYANOV, DENIS PETROV, FLORIN JUCAN, ADRIAN BACIU
ΑΝΤΕΡ

ΜΟΥΡΙΓΙΟ / ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΗΣ / —

ΑΕΛ

(Αναλυτικά)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ / ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΝΤΟΥΣΑΝ ΚΕΡΚΕΖ

(Συμβόλαιο μέχρι

05/2020)

ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΑΛΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ,
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΙΤΤΑΚΑΣ,
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ,
ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΑΠΑΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ,
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ,
ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΑΡΤΙΝΕΣ
— / ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ / —
ΟΜΟΝΟΙΑ

(Αναλυτικά)

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ / ΛΩΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

 

ΧΕΝΙΝΓΚ ΜΠΕΡΓΚ

(Συμβόλαιο μέχρι 06/2021)

 

ΚΑΖ ΣΟΚΟΛΟΦΣΚΙ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΥΓΚΡΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΩΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΑΡΚΟΥ (Αθλητικός Διευθυντής) /

— / ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ, ΡΑΪΝΕΡ ΡΑΟΥΦΜΑΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ  

ΚΙΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

ΓΙΩΤΗΣ ΕΓΚΩΜΙΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Αναλυτής), ΟΛΕΚ  ΓΙΑΝΝΟΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ

ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΡΚΕΖ, ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΠΠΙΑΣ — / ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ / —
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
(Αναλυτικά)
ΘΟΥΚΗΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΗΣ (Συμβόλαιο μέχρι

05/2020)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ, ΑΛΕΞΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΟΥΚΒΙΕΤ ΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ / TZΟΡΤΖΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥ / —
 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

 

ΠΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

(Προφορική συμφωνία για 2019-20)

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (Β. Προπονητής), ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΗΣ (Προπονητής Τερματοφυλάκων), ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ (Γυμναστής), ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (Αναλυτής), ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Γυμναστής).
Ιατρική Ομάδα:
ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΠΠΟΥΡΙΔΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΥΠΠΑΡΗΣ
— / ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ / ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΡΝΑΡΙΤΗΣ (Γενικός Αρχηγός Ποδοσφαιρικού Τμήματος)
ΠΑΦΟΣ FC

(Αναλυτικά)

ΣΕΡΓΚΕΙ ΛΟΜΑΚΙΝ – ΡΟΜΑΝ ΝΤΟΥΜΠΟΦ

 

ΖΕΛΙΚΟ ΚΟΠΙΤΣ

ΣΑΝΤΡΟ ΠΕΡΚΟΒΙΤΣ, ΝΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΣΙΤΣ , ΤΖΕΣΟΥΣ ΠΙΝΕΔΟ — / ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ / —
ΕΝΠ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΜΑ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΜΗΣ, ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΑΝΙΑΣ — / — / —

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ
1 ΑΛΚΗ ΑΝΤΗΣ ΛΟΠΠΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΚΚΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Γενικός Αρχηγός), ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΓΛΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗ
2 ΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

ΛΙΑΣΟΣ ΛΟΥΚΑ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ Χ” ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ, ΤΑΚΗΣ ΤΑΚΗ
3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΟΥΡΑΣ (Βοηθ. Προπονητή), ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ (Γυμναστής), ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΤΟΣ (Προπονητής Τερματοφυλάκων), ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΗΣ (Φυσιοθεραπευτής), ΝΙΚΟΣ ΤΤΕΡΑΛΛΗΣ (Team Manager)
4 ΑΣΙΛ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΥΛΟΥ
5 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΧΙΜΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υπηρεσιακός)

6 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΙΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΡΤΑΚΚΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΜΗΣ
7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ

ΠΑΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
8 ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΥΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΣΥΓΚΡΑΣΙΤΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ
1 ΕΡΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΑΝΙΕΡΟΣ

ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

(Συμβόλαιο από 05/2019 μέχρι 05/2021)

ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΕΚΚΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2 ΟΘΕΛΛΟΣ ΒΑΣΟΣ ΚΑΦΑΤΑΡΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΕΤΤΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΙΚΟΣ Γ. ΛΙΛΛΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΑΤΣΙΑΣ

4 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΟΥΡΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΣΟΣ (βοηθός), ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑ (τεχν. διευθυντής)
5 ΑΕΖ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥ

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ

6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

ΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ, ΘΕΜΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ (Γεν. Αρχηγός),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (Τεχν. Διευθυντής)

7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΡΙΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ

 

ΚΩΣΤΑΣ

ΛΟΪΖΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ (τεχν. διευθυντής), ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΣ,

(αναλυτής),

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΖΗΣ (γυμναστής),

ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (προπον. τερματοφυλάκων)

8 ΠΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Γεν. Αρχηγός)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-20
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΘΟΪ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

 

2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΥΡΗΣ  

ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΓΚΑΦΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΑΦΙΤΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΛΑΜΑΓΚΟΣ
4 ΕΝΑΔ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΑΜΨΩΝ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΚΚΑΣ
6 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
7
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΙΛΙΑΡΗΣ
8 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΜΑ

9 ΠΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10
ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΣΗΣ
11 ΠΑΕΕΚ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΓΗΣ ΚΑΜΕΝΟΣ

12 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΛΟΪΖΟΣ ΠΑΠΑΛΟΪΖΟΥ

ΝΩΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ

ΕΡΙΚ ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΛΙΑΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΛΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΑΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
13 ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΜΙΤΣΗΣ
14 ΜΕΑΠ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΤΣΙΔΗΣ
15 ΑΜΑΘΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

16 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

 

ΑΝΕΡΓΟΙ/ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

Α/Α ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
1 ΙΒΑΝ ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ

ΣΕΡΒΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΑΠΟΕΛ, ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ, ΑΛ ΝΑΣΡ
2 ΡΟΝΙ ΛΕΒΙ

ΙΣΡΑΗΛΙΝΟΣ M. ΧΑΙΦΑ, Μ. ΠΕΤΑΚ ΤΙΚΒΑ, ΓΙΟΥΝΙΡΕΑ, ΜΠΕΙΤΑΡ, ΣΤΕΑΟΥΑ, ΑΝΟΡΘΩΣΗ
3 ΑΝΤΡΕ ΠΑΟΥΣ

ΟΛΛΑΝΔΟΣ WKE, ΣΠΑΚΕΝΜΠΟΥΡΓΚ, ΛΙΕΝΤΕΝ, ΧΟΝΓΚ ΒΙΤΕΣΣΕ, ΒΙΤΕΣΣΕ, ΒΑΛΛΕΤΑ, ΑΝΟΡΘΩΣΗ, ΤΟΥΕΝΤΕ, ΑΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΕΝΠ
4 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΚΥΠΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ, ΑΕΛ, ΕΘΝΙΚΗ ΚΥΠΡΟΥ
5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΑΣ

ΚΥΠΡΙΟΣ ΑΣΙΛ
6 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ

 

ΚΥΠΡΙΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ, ΑΛΚΗ, ΠΑΕΕΚ
7 ΧΡΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΚΥΠΡΙΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ, ΕΡΜΗΣ
8 ΣΙΝΙΣΑ ΓΚΟΓΚΙΤΣ

ΣΕΡΒΟΚΥΠΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ, ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ, ΣΕΝΡΖΕΝ ΡΟΥΜΠΙΝ ΦΚ, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑ, ΝΑΠΡΕΝΤΑΚ ΚΡΟΥΣΕΒΑΤΣ, ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ, ΣΕΤΖΕΝ ΛΕΝΤΜΑΝ ΦΚ, ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
9 ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΔΕΛΛΑΣ

ΕΛΛΑΔΙΤΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
10 ΚΑΡΙΤ ΦΕΛΚ

 

ΔΑΝΟΣ ΜΠΡΟΝΣΟΧ ΜΚ, ΧΕΛΝΣΙΓΚΟΡ Κ19, ΧΕΛΝΣΙΓΚΟΡ, ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ Κ19, ΕΝΠ
11 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΤΙΔΗΣ

 

ΚΥΠΡΙΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ, ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12