Η πορεία των πρώτων σκόρερ

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 100.000€ κάθε μήνα εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Ο Άνταμ Νέμετς αναδείχθηκε σκόρερ του πρωταθλήματος για την σεζόν 2018/19. Δείτε όλους τους ποδοσφαιριστές που σκόραραν…

Τα στιγμιότυπα όλων των αγώνων!

Τα γκολ του Νέμετς:
3η αγωνιστική: Aπόλλων-Πάφoς 5-1 (Νέμετς 80′)
7η αγωνιστική: Oμόνοια-Πάφoς 2-4 (Νέμετς 60′, 63′ πεν.)
10η αγωνιστική:Πάφος-ΕΝΠ 1-0 (Νέμετς 39′ πεν.)
12η αγωνιστική:Πάφoς – AΕΚ 1-0 (Νέμετς 45′)
13η αγωνιστική:ΑνόρθωσηΠάφος 2-2 (Νέμετς 67’)
14η αγωνιστική: Πάφος-Aπόλλωνας 1-1 (Νέμετς 34′)
18η αγωνιστική: ΠάφοςΟμόνοια 1-0 (Νέμετς 4′ πεν.)
20ή αγωνιστική:  ΠάφοςΕρμής 2-1 (Νέμετς 43′, 57′ πεν.)
21η αγωνιστική: ΕΝΠ-Πάφος 1-1 (Ουντότζι 26′ / Νέμετς 65′ )
27η αγωνιστική: ΠάφοςΕρμής 4-1 (Νέμετς 69′)
28η αγωνιστική: ΑλκήΠάφος 2-3 (Νέμετς 80′)
29η αγωνιστική: ΠάφοςΔόξα 3-2 (Νέμετς 76΄)
30ή αγωνιστική:ΑνόρθωσηΠάφος 1-1 (Νέμετς 44΄)
32η αγωνιστική:ΕρμήςΠάφος 1-2 (Νέμετς 31′)

Τα γκολ του Τριτσκόφσκι:
4η αγωνιστική:AΕΚ – Oμόνοια 1-0 (Τριτσκόφσκι 62′)
9η αγωνιστική:ΑλκήΑΕΚ 0-3 (Τριτσκόφσκι 49′)
17η αγωνιστική:ΔόξαΑΕΚ 0-5 (Τρισκόφσκι 22′, 39′, 77′)
18η αγωνιστική: ΑΕΚΑνόρθωση 3-0 (Τριτσκόφσκι 72′, 84′)
20ή αγωνιστική:ΑΕΚΑλκή 2-0 ( Τριτσκόφσκι 54′)
21η αγωνιστική:ΑΠΟΕΛΑΕΚ 2-2 (Τριτσκόφσκι 65′, 75′ )
22η αγωνιστική: ΑΕΚ-ΕΝΠ 3-0 (Τριτσκόφσκι 90’+)
26η αγωνιστική:ΑΕΚΑπόλλωνας 2-1 (Τριτσκόφσκι 6′, 73′)
27η αγωνιστική: ΟμόνοιαΑΕΚ 0-2 (Τριτσκόφσκι 79)
28η αγωνιστική:ΑΕΚΑΕΛ 2-3 (Τριτσκόφσκι 25′)

Tα γκολ του Μπεράτ Σαντίκ:
3η αγωνιστική: Δoξα-Aλκή 4-0 (Σαντίκ 77′, 88′)
4η αγωνιστική: AΠΟΕΛ – Δoξα 2-5 (Σαντίκ 3′, 35′, 47′, 66′)
5η αγωνιστική: Δoξα-EΝΠ 2-1 (Σαντίκ 52′, 90’)
11η αγωνιστική: Δoξα – Πάφoς 3-2 (Σαντίκ 25′ πεν., 62′ πεν.)
12η αγωνιστική: Aνόρθωση – Δoξα 3-1 (Σαντίκ 9′)
14η αγωνιστική: ΑλκήΔόξα 2-1 (Σαντίκ 42′)

Tα γκολ του Φακούντο Περέιρα:
1η αγωνιστική: Aπόλλωνας-EΝΠ 5-0 (Περέιρα 31′)
3η αγωνιστική: Aπόλλων-Πάφoς 5-1 (Περέιρα 11′)
4η αγωνιστική: Aπόλλωνας– Nέα Σαλαμίνα 1-0 (Περέιρα 87′)
5η αγωνιστική: Oμόνοια–Aπόλλωνας 0-2 (Περέιρα 27′, 72′)
6η αγωνιστική: Aπόλλωνας-Eρμής 5-0 (Περέιρα 35′)
9η αγωνιστική: ΑΕΛΑπόλλωνας 0-3 (Περέιρα 76′)
10η αγωνισττική: ΑπόλλωναςΑλκή 3-0 (Περέιρα 18′, 30′)
12η αγωνινιστική: EΝΠ – Aπόλλων 0-2 (Περέιρα 19′)
22η αγωνιστική: ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-2 (Περέιρα 63′)

Tα γκολ του Νούνο Μοράις:
1η αγωνιστική:Nέα Σαλαμίνα-AΠΟΕΛ 2-3 (Μοράις 45′ πεν.)
3η αγωνιστική: Eρμής – AΠΟΕΛ 0-1 (Μοράις 24′ πεν.)
5η αγωνιστική: Aνόρθωση–AΠΟΕΛ 2-3 (Μοράις 10′ πεν., 37′ πεν.)
7η αγωνιστική: Aλκή-AΠΟΕΛ 2-4 (Μοράις 90′ πεν.)
11η αγωνιστική: ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 5-1 (Μοράις 45’+2′ πεν.)
16η αγωνιστική: ΑΠΟΕΛΑνόρθωση 4-0 (Μοράις 67′ πεν.)
17η αγωνιστική: ΑΕΛΑΠΟΕΛ 0-1 (Μοράις 58′ πεν.)
27η αγωνιστική: ΑΕΛΑΠΟΕΛ 0-3 (Μοράις 13′)
28η αγωνιστική: ΑΠΟΕΛΝέα Σαλαμίνα 4-0 (Μοράις 90’+4′ πεν.)
30ή αγωνιστική:ΑΠΟΕΛΑπόλλωνας 3-0 (Μοράις 36′)

Τα γκολ του Τιάγκο:
2η αγωνιστική:ENΠ- Nέα Σαλαμίνα 3-5 (Τιάγκο 4′, 45’+ πεν.)
5η αγωνιστική:Nέα Σαλαμίνα-Πάφoς 3-0 (Τιάγκο 38′, 45′ πεν.)
10η αγωνιστική:Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 4-1 (Τιάγκο 87′ πεν.)
17η αγωνιστική:ΟμόνοιαΝέα Σαλαμίνα 3-1 (Τιάγκο 69′)
21η αγωνιστική:ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 3-2 (Τιάγκο 44′)
27η αγωνιστική:ΑπόλλωναςΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Τιάγκο 11′)
29η αγωνιστική:Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 5-2 (Τιάγκο 42′)
30ή αγωνιστική:ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Τιάγκο 3′)

Τα γκολ του Ρούμπεν Χουράδο:
1η αγωνιστική:Eρμής – AΕΛ 0-1 (Χουράδο 69′)
2η αγωνιστική:AΕΛ – Δoξα 2-0 (Χουράδο 86′)
4η αγωνιστική:Πάφoς – AΕΛ 0-2 (Χουράδο 49′)
5η αγωνιστική:AΕΛ-Aλκή 5-1(Χουράδο 38′)
7η αγωνιστική: AEΛ – ΕΝΠ 4-1 (Χουράδο 69’)
8η αγωνιστική:AΕΚ – AΕΛ 0-1 (Χουράδο 49′)
12η αγωνιστική:AΕΛ–Eρμής 3-2 (Χουράδο 73′)
13η αγωνιστική:ΔόξαΑΕΛ 3-4 ( Χουράδο 7’)
26η αγωνιστική:Νέα ΣαλαμίναΑΕΛ 0-2 (Χουράδο 67΄, 75′ πεν.)
30ή αγωνιστική:ΑΕΛΟμόνοια 3-2 (Χουράδο 27′, 47′ πεν.)
31η αγωνιστική:ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 5-2 (Χουράδο 71′, 74′, 83′)

Τα γκολ του Εμίλιο Ζελάγια:
3η αγωνιστική:Aπόλλων-Πάφoς 5-1 (Ζελάγια 77′)
6η αγωνιστική:Aπόλλωνας-Eρμής 5-0 (Ζελάγια 10′ πεν.)
9η αγωνισττική: ΑΕΛΑπόλλωνας 0-3 (Ζελάγια 14′)
16η αγωνιστική:ΑπόλλωναςΟμόνοια 2-1 (Ζελάγια 72′)
17η αγωνιστική:ΕρμήςΑπόλλωνας 0-3 (Ζελάγια 6′)
18η αγωνιστική: ΑπόλλωναςΔόξα 2-0 (Ζελάγια 28′)
21η αγωνιστική:ΑλκήΑπόλλωνας 1-3 (Ζελάγια 8′ πεν.)
23η αγωνιστική:ΑπόλλωναςΟμόνοια 3-1 (Ζελάγια 13′)
25η αγωνιστική:ΑπόλλωναςΑΠΟΕΛ 1-3 (Ζελάγια 48′)
28η αγωνιστική:ΟμόνοιαΑπόλλωνας 0-2 (Ζελάγια 6′)

Τα γκολ του Μίχαλ Ντούρις:
6η αγωνιστική:EΝΠ-Aνόρθωση 1-1 (Ντούρις 74′)
8η αγωνιστική:Aπόλλων – Aνόρθωση 1-2 (Ντούρις 1′, 33′)
11η αγωνιστική:Aνόρθωση–Eρμής 2-1 (Ντούρις 22′)
14η αγωνιστική:ΑΕΛΑνόρθωση 0-3(Ντούρις 37′, 83′)
19η αγωνιστική:ΑνόρθωσηΑπόλλωνας 1-0 (Ντούρις 39′)*
23η αγωνιστική:ΕρμήςΑνόρθωση 2-1 (Ντούρις 84′)
26η αγωνιστική:ΑνόρθωσηΑλκή 3-0 (Ντούρις 22′)
27η αγωνιστική:ΔόξαΑνόρθωση 3-3 (Ντούρις 5′)
28η αγωνιστική:ΑνόρθωσηΕρμής 3-2 (Ντούρις πεν. 72′)

Τα γκολ του Κίνγκσλεϊ:
1η αγωνιστική:Nέα Σαλαμίνα-AΠΟΕΛ 2-3 (Κίνγκσλεϊ 90’+4’)
2η αγωνιστική:ENΠ- Nέα Σαλαμίνα 3-5 (Κίνγκσλεϊ 52′)
3η αγωνιστική:Nέα Σαλαμίνα-AΕΚ 1-1 (Κίνγκσλεϊ 64’)
6η αγωνιστική:Nέα Σαλαμίνα-Oμόνοια 1-0 (Κίνγκσλεϊ 21′
8η αγωνιστική:Nέα Σαλαμίνα – Δoξα 1-0 (Κίνγκσλεϊ 17′)
14η αγωνιστική:ΑΕΚΝέα Σαλαμίνα 0-1 (Κίνγκσλεϊ 16)
16η αγωνιστική:ΠάφοςΝέα Σαλαμίνα 1-3 (Κίνγκσλεϊ 80′ πεν.)
19η αγωνιστική:ΔόξαΝέα Σαλαμίνα 1-1 (Κίνγσλεϊ 24′)
25η αγωνιστική:Νέα ΣαλαμίναΑΕΚ 1-0 (Κίνγκσλεϊ 27′)
29η αγωνιστική:Νέα ΣαλαμίναΟμόνοια 5-2 (Κίνγκσλεϊ 56′)
31η αγωνιστική:ΑΕΛΝέα Σαλαμίνα 5-2 (Κίνγκσλεϊ 22′)

Τα γκολ του Ιβάν Κάρλος:
13η αγωνιστική:ΕρμήςΑλκή 2-4 (Κάρλος 29’)
21η αγωνιστική:ΑλκήΑπόλλωνας 1-3 (Κάρλος 63′)
22η αγωνιστική:Νέα ΣαλαμίναΑλκή 1-1 (Κάρλος 18′)
24η αγωνιστική:Aλκή-Ερμής 2-1 (Κάρλος 48′)
27η αγωνιστική:Αλκή-ΕΝΠ 2-0 (Κάρλος 7΄ πεν.)
28η αγωνιστική:ΑλκήΠάφος 2-3 (Κάρλος 12′)
30ή αγωνιστική:ΔόξαΑλκή 0-1 (Κάρλος 42′)
31η αγωνιστική:ΑλκήΑνόρθωση 1-0 (Κάρλος 62′)
32η αγωνιστική:ΕΝΠ-Αλκή 3-2 (Κάρλος 5΄, 88΄)

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ ΚΕΦΑΛΙΑ ΠΕΝΑΛΤΙ
Άνταμ Νέμετς Πάφος 16 10 2 4
Ιβάν Τριτσκόφσκι AEK 15 13 2
Ρούμπεν Χουράδο AEΛ 15 11 3 1
Νούνο Μοράις AΠΟΕΛ 13 3 10
Μπεράτ Σαντίκ Δoξα 12 8 1 3
Φακούντο Περέιρα Aπόλλωνας 11 6 5
Ονουέγκμπου Κίνγκσλεϊ Νέα Σαλαμίνα 11 6 4 1
Εμίλιο Ζελάγια Απόλλωνας 10 8 1 1
Μίχαλ Ντούρις Ανόρθωση 10 6 2 2
Τιάγκο Φερέιρα Νέα Σαλαμίνα 10 7 3
Ιβάν Κάρλος Αλκή 10 9 1

 

ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ       

 
# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 16
2 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 15
3 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13
5 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
6 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11
7 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
8 IVAN CARLOS FRANCA COELHO ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10
9 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
10 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10
11 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 9
13 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 9
14 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9
15 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
16 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 8
17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
18 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
19 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
20 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
21 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
22 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 7
23 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
24 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
25 PAUL STEFAN BATIN ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
26 JENS COOLS ΠΑΦΟΣ F.C. 6
27 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
28 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
29 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
30 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 5
31 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
32 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
33 IEVGEN PAVLOV ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
34 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
35 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
37 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
38 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
39 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
40 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
42 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
43 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
46 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
47 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
48 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
49 ROMAN BEZJAK ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
50 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4
51 ENRIQUE BOULA SENOBUA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
52 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
53 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
54 SHOVAL GOZLAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
55 GHAYAS ZAHID ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
56 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
57 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
58 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
59 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
60 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
61 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
62 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
63 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
64 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
65 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
66 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
67 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
68 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
69 VINCENT NICOLAS BESSAT ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
70 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
71 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
72 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
73 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
74 CRISTIAN MONTES LOPEZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
75 VALENTIN SEBASTIEN ROGER ROBERGE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
76 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
77 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
78 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
79 ANTONIO JAKOLIS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
80 IVAN FUSTAR ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
81 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
82 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
83 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
84 LEANDRO MIGUEL PEREIRA DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
85 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
86 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
87 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
88 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΩ ΠΑΦΟΣ F.C. 2
89 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
90 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΦΥΤΑΝΙΔΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
91 DANIEL AQUINO PINTOS Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
92 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
93 NORBERT SANDOR BALOGH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
95 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
96 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΤΙΚΚΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
97 BOGDAN ALEXANDRU MITREA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
98 NICOLAS MARCELO STEFANELLI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
99 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
100 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
101 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
102 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
103 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
104 FIDELIS CHRISTOPHER IRHENE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
105 GONZALO EULOGIO ZARATE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
106 ΚΥΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
107 ΠΕΤΡΟΣ ΨΥΧΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
108 DOSSA MOMADE OMAR HASSAMO JUNIOR ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
109 OLIVER BUFF ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
110 DUSHKO TRAJCHEVSKI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
111 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΝΤΟΒΑΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
112 ALEKSANDR DOVBNIA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
113 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
114 IGNACIO CASES MORA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
115 KIRE MARKOSKI ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
116 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
117 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
118 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
119 VLADIMIR BOLJEVIC ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
120 IGOR SILVA DE ALMEIDA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
121 DENISS RAKELS ΠΑΦΟΣ F.C. 1
122 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
123 EYONG TAKANG ENOH ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
124 TONIA D-LEO TISDELL ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
125 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΗΛΕΡ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
126 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΜΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
127 CARLOS ROBERTO DA CRUZ JUNIOR ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
128 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
129 ΝΙΚΟΣ ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
130 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
131 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
132 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥΚΤΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
133 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
134 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
135 ESTEBAN FERNANDO SACHETTI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
136 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
137 ΦΑΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
139 ΛΟΥΚΑΣ ΒΥΝΤΡΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
140 ERWIN GUILLAUME KOFFI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
141 ANTONIA JARCHINO ANGELO ROBERTO ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
142 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
143 ORLIN STAROKIN ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
145 ALASTAIR DAVID REYNOLDS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
146 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
147 ION GAZTANAGA ARROSPIDE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
148 ALFONSO ARTABE MECA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
149 ΓΕΡΑΣΗΜΟΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
150 WILDSON SILVA DE MELO ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
151 RICARDO ALEXIS LABORDE LEON ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
152 ROMAN GOLOBART BENET ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
153 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1

 

Η πορεία των πρώτων σκόρερ της σεζόν 2017/18