Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής (videos)

Παρακολουθήστε live την εξέλιξη των αναμετρήσεων της 26ης αγωνιστικής από το Balla.

Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:
4η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Σάββατο, 30 Μαρτίου
AΕΚ – Aπόλλων 2-1
Nέα Σαλαμίνα – AΕΛ 0-2
AΠΟΕΛ – Oμόνοια 1-1
Β’ όμιλος
EΝΠ – Πάφoς 1-2
Κυριακή, 31 Μαρτίου
Β’ όμιλος
Eρμής – Δoξα 0-4
Δευτέρα, 1η Απριλίου
Aνόρθωση – Aλκή 3-0





Η βαθμολογία:

 

ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΕΛ 26 50-23 55
2.AΠΟΛΛΩΝ 26 58-23 53
3.ΑEΛ 26 38-32 48
4.AEK 26 40-18 46
5.OMONOIA 26 30-29 36
6.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 26 30-33 36
7. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 26 33-29 35
8.ΔΟΞΑ 26 36-41 27
9.ΠΑΦΟΣ 26 25-41 25
10.EΝΠ 26 22-32 24
11.ΑΛΚΗ  26 25-51 23
12.ΕΡΜΗΣ 26 22-49 13

        

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
To πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (video)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμαμα της 20ής αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής (videos)

Δείτε ΕΔΩ την βαθμολογία.

————————————————————

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:   

5η αγωνιστική πλέι οφ (6-7/4):
Σαββατο 6 Απριλίου
Πάφoς-Eρμής 17:00
ΑEΛ-AΠΟΕΛ 19:00
Oμόνοια-AΕΚ 18:00
Β’ γκρουπ:
Aλκή-ENΠ 17:00
Aπόλλωνας-Nέα Σαλαμίνα 18:00
Δoξα-Aνόρθωση 19:00

6η αγωνιστική πλέι οφ (13-14/4):
Σάββατο 13 Απριλίου
Δoξα-ENΠ 17:00
Aλκή-Πάφoς 18:00
AΠΟΕΛ-Nέα Σαλαμίνα 19:00
Κυριακή 14 Απριλίου
AEΛ-AΕΚ 17:00
Oμόνοια-Aπόλλωνας 18:00
Δευτέρα 15 Απριλίου
Aνόρθωση-Eρμής 19:00

7η αγωνιστική πλέι οφ (20-21/4):
Σάββατο 20 Απριλίου
Eρμής-Aλκή 17:00
Πάφoς-Δoξα 19:00
AΕΚ-AΠΟΕΛ 19:00
Κυριακή 21 Απριλίου
Aπόλλωνας-ΑEΛ 17:00
ENΠ-Aνόρθωση 17:00
Δευτέρα 22 Απριλίου
Nέα Σαλαμίνα-Oμόνοια 19:00

8η αγωνιστική πλέι οφ (4-5/5):
Α’ γκρουπ:
AΕΚ-Nέα Σαλαμίνα
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
ΑEΛ-Oμόνοια
Β’ γκρουπ:
ENΠ-Eρμής
Aνόρθωση-Πάφoς
Δoξα-Aλκή

9η αγωνιστική πλέι οφ (11-12/5):
Α’ γκρουπ:
Oμόνοια-AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας-AΕΚ
ΑEΛ-Nέα Σαλαμίνα
Β’ γκρουπ:
Aλκή-Aνόρθωση
Πάφoς-ENΠ
Δoξα-Eρμής

10η αγωνιστική πλέι οφ (18-19/5):
Α’ γκρουπ:
AΠΟΕΛ-ΑEΛ
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
AΕΚ-Oμόνοια
Β’ γκρουπ:
Aνόρθωση-Δoξα
Eρμής-Πάφoς
ENΠ-Aλκή