Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής (videos)

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 100.000€ κάθε μήνα εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Παρακολουθήστε live την εξέλιξη των αναμετρήσεων της 25ης αγωνιστικής από το Balla.

 

3η αγωνιστική πλέι οφ
Α΄ όμιλος
Σάββατο, 16 Μαρτίου
Nέα Σαλαμίνα – AΕΚ 1-0
Oμόνοια – AΕΛ 3-1
Κυριακή, 17 Μαρτίου
Aπόλλων – AΠΟΕΛ 1-3
Β΄ όμιλος
Παρασκευή, 15 Μαρτίου
Eρμής – EΝΠ 1-2
Κυριακή, 17 Μαρτίου
Πάφoς– Aνόρθωση 0-1
Aλκή – Δoξα 1-4






Η βαθμολογία:

ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1.AΠΟΕΛ 25 49-22 54
2.AΠΟΛΛΩΝ 25 57-21 53
3.ΑEΛ 25 36-32 45
4.AEK 25 38-17 43
5.NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ 25 30-31 36
6.OMONOIA 25 29-28 35
7. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 25 30-29 32
8.ΔΟΞΑ    25 32-41 24
9.EΝΠ 25 21-30 24
10.ΑΛΚΗ  25 25-48 23
11.ΠΑΦΟΣ 25 23-40 22
12.ΕΡΜΗΣ 25 22-45 13

         

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (videos)
To πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (video)
Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμαμα της 20ής αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (videos) 
Το πανόραμα της 22ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (videos)
Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (videos)

Δείτε ΕΔΩ την βαθμολογία.

————————————————————

Η συνέχεια του πρωταθλήματος:   

4η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Σάββατο, 30 Μαρτίου
17:00 ΑΕΚ – Απόλλων
18:30 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ
19:00 ΑΠΟΕΛ – Ομόνοια
Κυριακή, 31 Μαρτίου
Β’ όμιλος
16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Πάφος F.C.
18:00 Ερμής – Δόξα
Δευτέρα, 1η Απριλίου
19:00 Ανόρθωση – Αλκή

5η αγωνιστική πλέι οφ (6-7/4):
Α’ γκρουπ:
ΑEΛ-AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας-Nέα Σαλαμίνα
Oμόνοια-AΕΚ
Β’ γκρουπ:
Δoξα-Aνόρθωση
Πάφoς-Eρμής
Aλκή-ENΠ

6η αγωνιστική πλέι οφ (13-14/4):
Α’ γκρουπ:
AΠΟΕΛ-Nέα Σαλαμίνα
Oμόνοια-Aπόλλωνας
AEΛ-AΕΚ
Β’ γκρουπ:
Aνόρθωση-Eρμής
Aλκή-Πάφoς
Δoξα-ENΠ

7η αγωνιστική πλέι οφ (20-21/4):
Α’ γκρουπ:
Nέα Σαλαμίνα-Oμόνοια
AΕΚ-AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας-ΑEΛ
Β’ γκρουπ:
Eρμής-Aλκή
ENΠ-Aνόρθωση
Πάφoς-Δoξα

8η αγωνιστική πλέι οφ (4-5/5):
Α’ γκρουπ:
AΕΚ-Nέα Σαλαμίνα
AΠΟΕΛ-Aπόλλωνας
ΑEΛ-Oμόνοια
Β’ γκρουπ:
ENΠ-Eρμής
Aνόρθωση-Πάφoς
Δoξα-Aλκή

9η αγωνιστική πλέι οφ (11-12/5):
Α’ γκρουπ:
Oμόνοια-AΠΟΕΛ
Aπόλλωνας-AΕΚ
ΑEΛ-Nέα Σαλαμίνα
Β’ γκρουπ:
Aλκή-Aνόρθωση
Πάφoς-ENΠ
Δoξα-Eρμής

10η αγωνιστική πλέι οφ (18-19/5):
Α’ γκρουπ:
AΠΟΕΛ-ΑEΛ
Nέα Σαλαμίνα-Aπόλλωνας
AΕΚ-Oμόνοια
Β’ γκρουπ:
Aνόρθωση-Δoξα
Eρμής-Πάφoς
ENΠ-Aλκή

Παίξε στην Parimatch με €100 bonus, 250+ αγορές και 500+ επιλογές ανά αγώνα, σε Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία και σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα & ίσως τις καλύτερες αποδόσεις της αγοράς! Μοναδικές Προσφορές Live Bet Insurance και Series of Bets που σου δίνουν Μετρητά, με ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ προϋποθέσεις τζίρου!