Τα αποτελέσματα του Europa League (videos)

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 100.000€ κάθε μήνα εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα..

Λήξη! Στην επόμενη φάση η Σλάβια Πράγας, αφήνει εκτός τη Σεβίλλη!
119′ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΓΚΟΛ Η ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ! 4-3 ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΚΟΡ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ!

105′ ΜΥΘΙΚΗ ΓΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΚΡΙΜΑΛΝΤΟ! 3-0 Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ!

Με 10 παίκτες η Ντιναμό λόγω αποβολής του Στογιάνοβιτς

94′ ΓΚΟΛ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ! Μπενφίκα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 2-0!

101′ ΓΚΟΛ Η ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ! Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 3-3

99′ ΓΚΟΛ Η ΣΕΒΙΛΛΗ! Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 2-3

Ίντερ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 0-1 (0-0), Μπενφίκα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 1-0 (0-1), Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 2-2 (2-2), Άρσεναλ-Ρεν 3-0 (1-3), Βιγιαρεάλ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 2-1 (3-1)
Ενώ στο ματς της Πράγας παίζεται ήδη η παράταση, ολοκληρώθηκαν όλα τα 90λεπτα. Στην παράταση και το Μπενφίκα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ.
Στην παράταση θα κριθεί ο νικητής του ζευγαριού Σλάβια-Σεβίλλη με το 2-2 να είναι το αποτέλεσμα του 90λεπτου.

90’+1′ ΓΚΟΛ Η ΖΕΝΙΤ! Βιγιαρεάλ-Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 2-1 με γκολ του Ιβάνοβιτς

72′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ! Άρσεναλ-Ρεν 3-0 με το δεύτερο γκολ του Ομπαμεγιάνγκ!

54′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ! Σλάβια-Σεβίλλη 2-2 με απίστευτη γκολάρα του Μουνίρ!

47′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ! Βιγιαρεάλ-Ζενίτ 2-0 με γκολ του Μπάκα

46′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ! Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 2-1 με εκτέλεση πέναλτι του Σούτσεκ

Ίντερ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 0-1 (0-0), Μπενφίκα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ 0-0 (0-1), Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 1-1 (2-2), Άρσεναλ-Ρεν 2-0 (1-3), Βιγιαρεάλ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 1-0 (3-1)
Λήξη των πρώτων ημιχρόνων

44′ ΓΚΟΛ Η ΣΕΒΙΛΛΗ! Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 1-1 με εκτέλεση πέναλτι του Μπεν Γεντέρ!

29′ ΓΚΟΛ Η ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ! Βιγιαρεάλ-Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης 1-0, με γκολ του Ζεράρ!

15′ ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ! Άρσεναλ-Ρεν 2-0 με γκολ του Νάιλς!

14′ ΓΚΟΛ Η ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ! Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη 1-0 με γκολ του Ενγκαντό!

by Sport-fm March 14, 22:15:28

5′ ΓΚΟΛ Η ΑΡΣΕΝΑΛ! Αρσεναλ-Ρεν 1-0 με σκόρερ τον Ομπαμεγιάνγκ!

6′ ΓΚΟΛ Η ΑΙΝΤΡΑΧΤ! Ιντερ-Άιντραχτ 0-1 με σκόρερ τον Γιόβιτς!

Τα ματς των 22:00: Ίντερ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (0-0), Μπενφίκα-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (0-1), Σλάβια Πράγας-Σεβίλλη (2-2), Άρσεναλ-Ρεν (1-3), Βιγιαρεάλ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (3-1)
Τσέλσι, Νάπολι και Βαλένθια στην επόμενη φάση
Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-5, Σάλτσμπουργκ-Νάπολι 3-1, Κράσνονταρ-Βαλένθια 1-1
Τέλος όλων των αναμετρήσεων!
90’+3′ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΓΚΟΛ Η ΒΑΛΕΝΘΙΑ! Κράσνονταρ-Βαλένθια 1-1 με γκολ του Γκέδες! Η Βαλένθια περνά στην επόμενη φάση!

90’+2′ ΓΚΟΛ Η ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ! Σάλτσμπουργκ-Νάπολι 3-1 με γκολ του Λάιτγκαμπ

85′ ΓΚΟΛΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ! Οι Ρώσοι κάνουν το 1-0 κόντρα στη Βαλένθια με τον Σουλεϊμάνοφ και με αυτό το σκορ, οι Ισπανοί μένουν εκτός!

75′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ! Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-5 με γκολ του Χάντσον-Οντόι

65′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ! Σάλτσμπουργκ-Νάπολι 2-1 με γκολ του Γκούλμπραντσεν!

59′ Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-4! Σκόρερ, ποιος άλλος… Ο Ολιβιέ Ζιρού που πετυχαίνει χατ-τρικ!

by Sport-fm March 14, 21:13:47

Έναρξη αγώνων

*Στα πρώτα παιχνίδια: Τσέλσι-Ντιναμό Κιέβου 3-0, Νάπολι-Σάλτσμπουργκ 3-0, Βαλένθια-Κράσνονταρ 2-1

Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-3

5′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ! Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-1 με γκολ του Ζιρού. Ο Γάλλος ρίχνει τη χαριστική βολή στους Ουκρανούς

33′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ! Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-2 με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του Ζιρού από την τέλεια σέντρα του Μάρκος Αλόνσο.

45’+1′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ! Ντιναμό Κιέβου-Τσέλσι 0-3 με γκολ του Μάρκος Αλόνσο

Σάλτσμπουργκ-Νάπολι 1-1

14′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΑΠΟΛΙ! Σάλτσμπουργκ-Νάπολι 0-1 με σκόρερ τον Μίλικ

25′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ! Σάλτσμπουργκ-Νάπολι 1-1 με γκολ του Νταμπούρ!

Κράσνονταρ-Βαλένθια 0-0

Ημίχρονα στις αναμετρήσεις

Άρχισαν τα δεύτερα ημίχρονα

Παίξε στην Parimatch με €100 bonus, 250+ αγορές και 500+ επιλογές ανά αγώνα, σε Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία και σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα & ίσως τις καλύτερες αποδόσεις της αγοράς! Μοναδικές Προσφορές Live Bet Insurance και Series of Bets που σου δίνουν Μετρητά, με ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ προϋποθέσεις τζίρου!