Οι διαιτητές σε Β΄, Γ΄ και Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 100.000€ κάθε μήνα εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Η ΚΟΠ ενημέρωσε για τους ορισμούς διαιτητών σε όλα τα πρωταθλήματα της εκτός από αυτό της Α’ Κατηγορίας.

Αναλυτικά:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19

 24η Αγωνιστική

Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
19:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
19:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
15:30
Στάδιο ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 25η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ – ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ – Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19

 25η Αγωνιστική

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ – ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΔΩΡΟΣ ΤΟΥΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ – ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ «ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
15:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ «ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ» ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ – ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ – ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 2018/19

 18η Αγωνιστική

Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2019

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2019

 5η Αγωνιστική

Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2019

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ – Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
15:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ

 Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2019

 5η Αγωνιστική

Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2019

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
15:30
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:30
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Νέων Κάτω των 19 2018/19


 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Νέων Κάτω των 19 Γ ‘ Φάση 2018/19
  Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 14:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κύπελλο Futsal Κ19 2018/19


 Κύπελλο Futsal Κ19 2018/19, Τελικός
  Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019
AGBU ARARAT – FONBET 18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
2ος Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3ος Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Χρονομέτρης ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικείου Ποδοσφαίρου 2018/19


 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικείου Ποδοσφαίρου 2018/19, Αγώνας Μπαράζ
  Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2018/19


 Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 2018/19, Β’ Φάση, 1η Αγωνιστική
  Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019
AGBU ARARAT – FONBET 19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
2ος Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
3ος Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Χρονομέτρης ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ
  Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 20:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο
ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2ος Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
3ος Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Χρονομέτρης ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
  Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
2ος Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
3ος Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Χρονομέτρης ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
2ος Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ
3ος Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Χρονομέτρης ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ