Οι διαιτητές σε Γ’ κατηγορία και Επίλεκτη ΣΤΟΚ

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 100.000€ κάθε μήνα εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές για την Γ’ κατηγορία και Επίλεκτη ΣΤΟΚ.

Αναλυτικά:

Γ ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ – Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
18:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ – ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΠΕΓΕΙΑ 2014
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
18:00
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019
ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15:00
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ – ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ – ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ – ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ