Οι ρεφ στις μικρές κατηγορίες

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών στις μικρές κατηγορίες.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2018/19
20η Αγωνιστική
Παρασκευή, 15 Φεβρουαρίου 2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
19:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Παρατηρητής ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΙΤΑΝΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΘΩΜΑΣ ΜΟΥΣΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ – ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Παρατηρητής ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19
21η Αγωνιστική
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014 – ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ – Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ – ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ – ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19
21η Αγωνιστική
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ – ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ – ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
15:00
Στάδιο ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ – ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
15:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ – Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ
15:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ