«Κόλλησαν» στο μηδέν Φιορεντίνα και Νάπολι

Seri: Κατέβασε την εφαρμογή, κάνε το απόλυτο σερί και διεκδίκησε εώς και 100.000€ κάθε μήνα εντελώς δωρεάν! (Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις)

Φιορεντίνα και Νάπολι ήρθαν ισόπαλες χωρίς τέρματα (0-0) σε ένα ματς με περισσότερες από είκοσι τελικές αλλά χωρίς… ευστοχία από τις δύο ομάδες!

Χωρίς ουσία…

Φιορεντίνα και Νάπολι δεν κατάφεραν να μετουσιώσουν σε γκολ τις περισσότερες από είκοσι τελικές που έφτιαξαν… αθροιστικά, με το 0-0 να σφραγίζει τις προσπάθειες των δύο ομάδων! Κάπως έτσι, η Νάπολι έχασε την ευκαιρία να μειώσει προσωρινά την διαφορά στους έξι βαθμούς από την Γιουβέντους που δοκιμάζεται αύριο στην έδρα της Σασουόλο, ενώ η Φιορεντίνα παραμένει στο -3 από τις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη.

Στα του ματς, οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο. Το πρώτο ανήκε κυρίως στη Νάπολι, ωστόσο κανείς εκ των Ινσίνιε, Καγιεχόν και Ζιελίνσκι δεν κατάφεραν να βρουν τον δρόμο προς τα δίχτυα είτε λόγω της αστοχίας τους, είτε λόγω της εξαιρετικής εμφάνισης του Λαφόν. Μία από τα ίδια και στην επανάληψη αλλά από πλευρά των γηπεδούχων, με τους Κιέζα, Μουριέλ και Βερετού να μην μπορούν να σκοράρουν. Τελευταία καλή στιγμή στο ματς στις καθυστερήσεις όταν ο Μίλικ δεν κατάφερε να σκοράρει από καλή θέση μέσα από την περιοχή.

Ρόμα-Μπολόνια (21:30)

Παίξε στην Parimatch με €100 bonus, 250+ αγορές και 500+ επιλογές ανά αγώνα, σε Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία και σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα & ίσως τις καλύτερες αποδόσεις της αγοράς! Μοναδικές Προσφορές Live Bet Insurance και Series of Bets που σου δίνουν Μετρητά, με ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ προϋποθέσεις τζίρου!