Οι προπονητές, οι βοηθοί και οι σύμβουλοι στους πάγκους

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Αγώνες με 0% γκανιότα καθημερινα, Πριμ στο παρολί, Κορυφαίες αναμετρήσεις σε live streaming

Δείτε αναλυτικά τους επικεφαλής στα τεχνικά επιτελεία των κυπριακών ομάδων.

Διαβάστε επίσης: Δεν άντεξαν την πίεση του πάγκου (2017/18) 

Δεν άντεξαν την πίεση του πάγκου (2018/19)

***Ο πίνακες ανανεώνονται παράλληλα με τις ανακοινώσεις των διοικήσεων των ομάδων***

Αναλυτικά:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ / TEAM MANAGER
ΑΠΟΕΛ

(Αναλυτικά)

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ / ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΟΛΟ ΤΡΑΜΕΤΣΑΝΙ

(Μέχρι 10/2019)

ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΡΟΚΟ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΝΑΝ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΡΦΗΣ, ΔΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΟΥΡΟΥΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΝΤΕΛΗΣ, ΓΚΕΟΡΓΚΙ ΓΚΟΣΠΟΝΤΙΝΟΦ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΒΑΖΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΙΤΣΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ, ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ ΤΕΤΙ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ

(Αναλυτικά)

ΝΙΚΟΣ ΚΙΡΖΗΣ ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ (Μέχρι 05/2020) ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗ, ΙΩΑΚΕΙΜ ΙΩΑΚΕΙΜ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ, ΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΙΩΑΚΕΙΜ ΙΩΑΚΕΙΜ, ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΓΚΡΕΓΚΟΡΙ ΣΠΡΙΝΣΙΜ, ΕΥΡΟΣ ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ — / ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ

(Αναλυτικά)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗ / ΛΟΪΖΟΣ ΛΟΪΖΟΥ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ ΣΤΡΕΠΕΛ

(Μέχρι 05/2019)

 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΠΕΤΚΟ ΠΕΤΚΟΦ, ΠΛΑΜΕΝ ΠΑΝΟΦ, ΝΤΟΜΠΡΙΜΙΡ ΚΕΡΤΣΕΦ, ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΦΟΙΒΟΥ, ΔΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ — / ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΥ (Γενικός Διευθυντής)
ΑΕΚ

(Αναλυτικά)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΟΝΙ ΙΡΑΟΛΑ (Μέχρι

05/2020)

ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΑΝΤΟΝΙΟ ΜΟΡΙΓΙΑ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΝΤΙΜΙΤΑΡΟ ΓΙΟΡΤΝΑΝΟΦ, ΤΖΟΡΝΤΑΝ ΣΤΟΓΙΑΝΟΦ, ΦΛΟΡΙΝ ΓΙΟΥΚΑΝ, ΔΡ. ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΛΟ ΝΤΕ ΛΑ ΤΟΡΕ ΑΝΤΕΡ

ΜΟΥΡΙΓΙΟ / ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΗΣ

ΑΕΛ

(Αναλυτικά)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ / ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΤΟΥΣΑΝ ΚΕΡΚΕΖ

(Mέχρι

05/2020)

ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΗΣ ΦΑΛΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ,
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΙΤΤΑΚΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΝΤΗΣ
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ,
ΙΩΑΚΕΙΜ ΠΑΠΑΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ,
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ,
ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΑΡΤΙΝΕΣ,
ΧΟΥΙ ΤΖΙΓΕΝ,
ΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
— / ΠΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ

(Αναλυτικά)

ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ / ΛΩΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

(Μέχρι 11/2020)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΑΝΧΕΛ

ΡΟΥΙ

ΓΚΟΜΕΘ /

ΠΛΟΥΤΗΣ

ΑΒΡΑΑΜ

ΕΡΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΑΝΙΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ (Υπηρεσιακός) ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΓΚΛΗΣ,

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΙΑΠΠΟΥΤΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΘΡΑΙΩΤΗΣ

— / ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΛΟΣ ΜΑΡΚΕΖ, ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΠΠΙΑΣ, ΖΟΛΝΤΑΝ ΝΑΓΚΙ — / ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
(Αναλυτικά)
ΘΟΥΚΗΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΗΣ (Μέχρι

05/2020)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ, ΑΛΕΞΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΟΥΚΒΙΕΤ, ΔΡ. ΠΑΝΟΣ ΚΑΣΠΗΣ, ΚΑΛΛΗ ΚΑΛΛΗΣ, ΚΛΕΙΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ / ΞΕΝΟΦΩΝ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ
ΑΛΚΗ ΑΝΤΗΣ ΛΟΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΓΛΑΣ — / ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΦΟΣ FC

(Αναλυτικά)

ΣΕΡΓΚΕΙ ΛΟΜΑΚΙΝ – ΡΟΜΑΝ ΝΤΟΥΜΠΟΦ ΖΕΛΙΚΟ ΚΟΠΙΤΣ ΛΑΡΣ ΧΑΛΕΝΓΚΡΙΝ / ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ
ΕΝΠ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΚΚΟΣ ΚΑΡΙΤ ΦΕΛΚ ΦΑΜΠΙΟ ΜΑΤΣΟΝΕ, ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΜΗΣ, ΛΟΥΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΑΝΙΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ — / ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΙΚΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΓΙΩΤΗΣ ΕΓΚΩΜΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΦΑΝΤΖΙΟ ΜΠΟΥΙΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΡΝΑΡΙΤΗΣ
3 ΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΡΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (Μέχρι 05/2020) ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΑΜΥΡΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΙΑΗΛΗΣ, ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΑΡΑΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΑΤΣΙΑΣ (Μέχρι 05/2019) ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΤΟΣ ΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΑΧΙΜΗΣ ΛΙΑΣΟΣ

ΛΟΥΚΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ, ΧΡΥΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΤΑΚΗΣ ΤΑΚΗ
7 ΑΣΙΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΒΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΙΚΚΟΣ ΦΕΣΣΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8 ΘΟΪ ΛΟΥΚΗΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΕΚΚΕΡΗΣ
9 ΟΘΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΑΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΪΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΣΚΑΡΙΔΗΣ
10 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ ΚΩΣΤΑΣ

ΗΛΙΑ

ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11 ΑΕΖ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
12 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΛΑΜΑΓΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ, ΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΠΑΣΟΦ
/ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΝΝΗΣ (SCOUTER)
13 ΠΑΕΕΚ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΜΑΚΗΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ
14 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΟΥΡΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Ν. ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Α. ΛΑΖΑΡΗ, Π. ΣΤΑΥΡΟΥ, Ι ΚΟΥΜΗ
15 ΜΕΑΠ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ — / ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
16 ΑΚΡΙΤΑΣ ΦΙΛΙΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΕΜΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ, Δ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ, Α. ΑΝΔΡΕΟΥ, Γ. ΙΩΑΝΝΟΥ, Κ. ΚΟΝΙΩΤΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΜΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΠΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ ΔΩΡΟΣ ΜΑΝΤΡΙΤΗΣ
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΡΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΟΣ

ΖΑΒΡΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4 ΕΝΑΔ ΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
5 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΣΟΦΟΛΕΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ
6 ΠΕΓΕΙΑ
7 ΑΠΕΑ
8 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΜΑ
9 ΠΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΩΣΤΑΣ ΤΙΚΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΙΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΑΔΑΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
11 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΩΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΛΟΪΖΟΥ

ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
12 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΛΙΑΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΛΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΑΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
13 ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΑΜΑΘΟΥΣ
16 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟΚ 2018-19
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
3 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΑΛΟΘΕΟΥ
4 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
5 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
6 ΑΕΝ
7 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΙΩΝΑΣ ΚΟΥΣΙΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
8 ΤΡΟΥΛΛΟΙ FC ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΠΑΜΠΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
9 ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΩΝ
10 ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

 

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΕΠΙΛΕΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΤΟΚ 2018-19
1 ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ  ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΕΚΚΗΣ
2 FC INTERNATIONAL LIMASSOL
3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
4 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΜΠΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΟΥΛΛΙΑΣ
6 ΛΕΦΤΕΡΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΟΥΛΛΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΗΣ
7 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΥΓΟΡΟΥ
8 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
9 ΦΡΕΝΑΡΟΣ
10 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΛΕΝΑΣ ΧΑΝΔΡΙΩΝ ΡΟΛΑΝΔΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ