Άρσεναλ – Σπόρτινγκ 0-0
Μπορντό – Ζενίτ 1-1
Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Σπαρτάκ Τρνάβα 3-1

ΕΝΑΡΞΗ των αναμετρήσεων!

6′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

Το γκολ των Αυστριακών για το 1-0! (Ρόζενμποργκ-Σάλτσμπουργκ 0-1)

6′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Το γκολ του Βασίλη Τοροσίδη για το προβάδισμα του Ολυμπιακού! (Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 1-0)

11′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΤΙΚ

Με ωραίο διαγώνιο σουτ, ο Τίρνεϊ δίνει προβάδισμα στους Σκοτσέζους! (Σέλτικ – Λειψία 1-0)

12′ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ!

13′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ!

Το εύστοχα εκτελεσμένο πέναλτι της Καραμπάγκ, από τον Αμπντουλαγιέφ! (Βόρσκλα Πολτάβα – Καραμπάγκ 0-1)

13′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΤΙΣ!

Με ωραίο πλασέ ο Λο Σέλσο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ρέινα για το 1-0 των Ανδαλουσιανών! (Μπέτις-Μίλαν 1-0)

15′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Το γκολ του Κώστα Φορτούνη για το 2-0 των Πειραιωτών! (Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 2-0)

20′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

Ο Μιναμίνο βάζει δεύτερο γκολ για την Σάλτσμπουργκ στη Νορβηγία! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 0-2)

23′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

Ο Γκόγιακ σκοράρει στην Κροατία και βάζει μπροστά τη Ντιναμό! Πολύ πυκνή η ομίχλη στο “Μαξιμίρ”! (Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Σπαρτάκ Τρνάβα 1-0)

26′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Απίστευτο γκολ του Λάζαρου Χριστοδουλόπουλου με βολ-πλανέ! (Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 3-0)

35′ ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπορντό!  35′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟ!

To εύστοχο πέναλτι του Καμανό. (Μπορντό – Ζενίτ 1-0)

38′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

Το τρίτο γκολ των Αυστριακών με τον Γκούλμπραντσεν! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 0-3)

36′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

Με αυτογκόλ του Κάντλετς, η Ντιναμό παίρνει προβάδισμα δύο τερμάτων! (Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Σπαρτάκ Τρνάβα 2-0)

36′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Πάρτι για τον Ολυμπιακό στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”! Ο Φορτούνης έβαλε και τέταρτο γκολ, πριν καν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο! (Ολυμπιακός – Ντουντελάνζ 4-0)

45′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

Χατ-τρικ για τον Μιναμινό και τέταρτο γκολ για την Σάλτσμπουργκ στη Νορβηγία! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 0-4)

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο σε όλα τα γήπεδα που έχουμε δράση!Αναλυτικά τα αποτελέσματα των ημιχρόνων:
Σέλτικ-Λειψία 1-0
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα 11 παιχνίδια που ολοκληρώνουν την 4η αγωνιστική του Europa League!

52′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ!

Ο Αντεγκμπένρο μειώνει για τους Νορβηγούς. (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 1-4)

57′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

Με αυτογκόλ του Χόβλαντ, φτάνουν τα πέντε γκολ οι Αυστριακοί! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 1-5)

60΄ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

Ο Γεντβάι με κεφαλιά, ανοίγει το σκορ στην “BayArena”! (Λεβερκούζεν – Ζυρίχη 1-0)

62′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ!

Έβδομο γκολ στο “Τροντχάιμ”. Ο Γιένσεν με τη βοήθεια της τύχης μειώνει. (Ρόζεμποργκ – Σάλτμπουργκ 2-5)

62′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΑΝ

Το γκολ του Σούσο που ξαναβάζει στο παιχνίδι τη Μίλαν! (Μπέτις- Μίλαν 1-1)

63′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ!

Το γκολ με το οποίο μειώνει σε 2-1 η Σπάρτακ Τρνάβα! (Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Σπάρτακ Τρνάβα 2-1)

69′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ

Το γκολ του Σινανί με το οποίο μείωσε η Ντουντελάνζ. (Ολυμπιακός – Ντουντελάνζ 4-1)

72′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΝΙΤ

Ο Ζαμπολότνι ισοφαρίζει για τη Ζενίτ στη Γαλλία! (Μπορντό – Ζενίτ 1-1)

71′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Το πέμπτο γκολ του Ολυμπιακού με τον Χασάν! (Ολυμπιακός – Ντουντελάνζ 5-1)

78′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ!

80′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ!

80′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

Το τρίτο γκολ των Κροατών με τον Όρσιτς. (Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Σπαρτάκ Τρνάβα 3-1)

79′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΤΙΚ!!

Η ισοφάριση της Λειψίας με τον Αγκουστίν! (Σέλτικ – Λειψία 2-1)

Και το γκολ του Εντουάρντ, με το οποίο, δευτερόλεπτα μετά την ισοφάριση, παίρνει ξανά το προβάδισμα η Σέλτικ! (Σέλτικ – Λειψία 2-1)

Δύο παιχνίδια βρίσκονται ακόμα σε εξέλιξη. Βόρσκλα Πολτάβα – Καραμπάγκ 0-1 και Άρσεναλ – Σπόρτινγκ 0-0. Όλα τα υπόλοιπα έχουν ολοκληρωθεί.
Δείτε ΕΔΩ τα γκολ των αναμετρήσεων για την 4η αγωνιστική του Europa League που ξεκίνησαν στις 19:55.

Παίξε στην Parimatch με €100 bonus, 250+ αγορές και 500+ επιλογές ανά αγώνα, σε Κύπρο, Ελλάδα, Αγγλία και σε όλα τα μεγάλα πρωταθλήματα & ίσως τις καλύτερες αποδόσεις της αγοράς! Μοναδικές Προσφορές Live Bet Insurance και Series of Bets που σου δίνουν Μετρητά, με ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ προϋποθέσεις τζίρου!