Όλα τα γκολ των αγώνων του Europa League (videos)

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Αγώνες με 0% γκανιότα καθημερινα, Πριμ στο παρολί, Κορυφαίες αναμετρήσεις σε live streaming

Δείτε τα γκολ όλων των αναμετρήσεων της 4ης αγωνιστικής του Europa League.

ΕΝΑΡΞΗ των αναμετρήσεων!

6′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

Το γκολ των Αυστριακών για το 1-0! (Ρόζενμποργκ-Σάλτσμπουργκ 0-1)

6′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Το γκολ του Βασίλη Τοροσίδη για το προβάδισμα του Ολυμπιακού! (Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 1-0)

11′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΤΙΚ

Με ωραίο διαγώνιο σουτ, ο Τίρνεϊ δίνει προβάδισμα στους Σκοτσέζους! (Σέλτικ – Λειψία 1-0)

12′ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ!

13′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ!

Το εύστοχα εκτελεσμένο πέναλτι της Καραμπάγκ, από τον Αμπντουλαγιέφ! (Βόρσκλα Πολτάβα – Καραμπάγκ 0-1)

13′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΤΙΣ!

Με ωραίο πλασέ ο Λο Σέλσο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ρέινα για το 1-0 των Ανδαλουσιανών! (Μπέτις-Μίλαν 1-0)

15′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Το γκολ του Κώστα Φορτούνη για το 2-0 των Πειραιωτών! (Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 2-0)

20′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

Ο Μιναμίνο βάζει δεύτερο γκολ για την Σάλτσμπουργκ στη Νορβηγία! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 0-2)

23′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

Ο Γκόγιακ σκοράρει στην Κροατία και βάζει μπροστά τη Ντιναμό! Πολύ πυκνή η ομίχλη στο “Μαξιμίρ”! (Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Σπαρτάκ Τρνάβα 1-0)

26′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Απίστευτο γκολ του Λάζαρου Χριστοδουλόπουλου με βολ-πλανέ! (Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 3-0)

35′ ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπορντό!  35′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟ!

To εύστοχο πέναλτι του Καμανό. (Μπορντό – Ζενίτ 1-0)

38′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

Το τρίτο γκολ των Αυστριακών με τον Γκούλμπραντσεν! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 0-3)

36′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

Με αυτογκόλ του Κάντλετς, η Ντιναμό παίρνει προβάδισμα δύο τερμάτων! (Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Σπαρτάκ Τρνάβα 2-0)

36′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

Πάρτι για τον Ολυμπιακό στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”! Ο Φορτούνης έβαλε και τέταρτο γκολ, πριν καν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο! (Ολυμπιακός – Ντουντελάνζ 4-0)

45′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

Χατ-τρικ για τον Μιναμινό και τέταρτο γκολ για την Σάλτσμπουργκ στη Νορβηγία! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 0-4)

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο σε όλα τα γήπεδα που έχουμε δράση!Αναλυτικά τα αποτελέσματα των ημιχρόνων:
Σέλτικ-Λειψία 1-0
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στα 11 παιχνίδια που ολοκληρώνουν την 4η αγωνιστική του Europa League!

52′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ!

Ο Αντεγκμπένρο μειώνει για τους Νορβηγούς. (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 1-4)

57′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!

Με αυτογκόλ του Χόβλαντ, φτάνουν τα πέντε γκολ οι Αυστριακοί! (Ρόζεμποργκ – Σάλτσμπουργκ 1-5)

60΄ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

Ο Γεντβάι με κεφαλιά, ανοίγει το σκορ στην “BayArena”! (Λεβερκούζεν – Ζυρίχη 1-0)

62′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ!

Έβδομο γκολ στο “Τροντχάιμ”. Ο Γιένσεν με τη βοήθεια της τύχης μειώνει. (Ρόζεμποργκ – Σάλτμπουργκ 2-5)

62′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΑΝ

Το γκολ του Σούσο που ξαναβάζει στο παιχνίδι τη Μίλαν! (Μπέτις- Μίλαν 1-1)

63′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ!

Το γκολ με το οποίο μειώνει σε 2-1 η Σπάρτακ Τρνάβα! (Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Σπάρτακ Τρνάβα 2-1)

69′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ

Το γκολ του Σινανί με το οποίο μείωσε η Ντουντελάνζ. (Ολυμπιακός – Ντουντελάνζ 4-1)

72′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΝΙΤ

Ο Ζαμπολότνι ισοφαρίζει για τη Ζενίτ στη Γαλλία! (Μπορντό – Ζενίτ 1-1)

71′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Το πέμπτο γκολ του Ολυμπιακού με τον Χασάν! (Ολυμπιακός – Ντουντελάνζ 5-1)

78′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ!

80′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ!

80′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ

Το τρίτο γκολ των Κροατών με τον Όρσιτς. (Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Σπαρτάκ Τρνάβα 3-1)

79′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΤΙΚ!!

Η ισοφάριση της Λειψίας με τον Αγκουστίν! (Σέλτικ – Λειψία 2-1)

Και το γκολ του Εντουάρντ, με το οποίο, δευτερόλεπτα μετά την ισοφάριση, παίρνει ξανά το προβάδισμα η Σέλτικ! (Σέλτικ – Λειψία 2-1)

Δύο παιχνίδια βρίσκονται ακόμα σε εξέλιξη. Βόρσκλα Πολτάβα – Καραμπάγκ 0-1 και Άρσεναλ – Σπόρτινγκ 0-0. Όλα τα υπόλοιπα έχουν ολοκληρωθεί.
Δείτε ΕΔΩ τα γκολ των αναμετρήσεων για την 4η αγωνιστική του Europa League που ξεκίνησαν στις 19:55.