Τα γκολ των αγώνων του Εuropa League (videos)

Stoiximan: Παίξε με 100€ bonus, Αγώνες με 0% γκανιότα καθημερινα, Πριμ στο παρολί, Κορυφαίες αναμετρήσεις σε live streaming

Δείτε τα γκολ των αναμετρήσεων για την 4η αγωνιστική του Europa League που ξεκίνησαν στις 19:55.

ΕΝΑΡΞΗ των αναμετρήσεων!

6′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ!

Το αυτογκολ του Ερεμένκο με το οποίο παίρνει προβάδισμα στη Ρωσία η Ρέιντζερς, στο 5′! (Σπαρτάκ Μόσχας – Ρέιντζερς 0-1)

12′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ!

Ο Νολίτο βάζει μπροστά τη Σεβίλλη στην Τουρκία! (Ακισάρ- Σεβίλλη 0-1)

13′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ

Το γκολ του Βέρμπιτς για το 1-0 των Ουκρανών!

16′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ!

Το γκολ του Κουαρέσμα για το προβάδισμα των Τούρκων! (Γκενκ- Μπεσίκτας 0-1)

17′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΝΤΡΑΧΤ

Με τον Γιόβιτς η Άιντραχτ μπαίνει μπροστά στην Κύπρο. (Απόλλων Λεμεσού – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 0-1)

19′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ

Το γκολ του Καρσελά για το 0-1 της Σταντάρ Λιέγης! (Κρασνοντάρ-Σταντάρ Λιέγης 0-1)

22′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ!

Η ισοφάριση της Σπαρτάκ με την κεφαλιά του Μελγκαρέχο! (Σπαρτάκ Μόσχας – Ρέιντζερς 0-1)

27′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ!

Ματσάρα στη Μόσχα! Η Ρέιντζερς παίρνει εκ νέου το προβάδισμα με τον Καντέιας! (Σπαρτάκ Μόσχας – Ρέιντζερς 1-2)

35′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ!

Οι Ρώσοι φέρνουν και πάλι το παιχνίδι στα ίσα με αυτογκόλ του Ταβερνιέ! (Σπαρτάκ Μόσχας – Ρέιντζερς 2-2)

39′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ!

Πολύ όμορφη ατομική ενέργεια του Πρόμες, ο Μουριέλ σκοράρει εύκολα το δεύτερο γκολ των Ανδαλουσιανών! (Ακισάρ – Σεβίλλη 0-2)

42′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ

Απίστευτα πράγματα στη Μόσχα, με τη Ρέιντζερς να παίρνει για τρίτη φορά το προβάδισμα με τον Μίντλετον! 5 γκολ ήδη στο πρώτο ημίχρονο. (Σπαρτάκ Μόσχας – Ρέιντζερς 2-3)

45+1′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΤΣΙΟ!

Ο Παρόλο σκοράρει με ωραία κεφαλιά στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους για τους γηπεδούχους! (Λάτσιο – Μαρσέιγ 1-0)

Τέλος πρώτου ημιχρόνου σε όλα τα παιχνίδια που βρίσκονται σε εξέλιξη!
53΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ!

Ο Ζιρού βάζει μπροστά στο σκορ τους «μπλε» με ωραία κεφαλιά! (Μπάτε- Τσέλσι 0-1)

52′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΙΣΑΡ

Ο Μανού με όμορφη προσπάθεια μειώνει για τους Τούρκους! (Ακισάρ – Σεβίλλη 1-2)

50′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΝΤΙ

Ο ΠΑΟΚ μένει πίσω στο σκορ από γκολ του Μιλάνοφ. (Βίντι-ΠΑΟΚ 1-0)

55′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΪΝΤΡΑΧΤ!

O Αλέρ διπλασιάζει τα τέρματα της Άιντραχτ στην Κύπρο. (Απόλλων Λεμεσού – Άιντραχτ 0-2)

55′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ!

Με όμορφο πλασέ του Κορέα η Λάτσιο παίρνει «αέρα» δύο τερμάτων! (Λάτσιο- Μαρσέιγ 2-0)

58′ ΤΡΙΤΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΝΤΡΑΧΤ

Το γκολ του Γκασίνοβιτς για το 3-0 των Γερμανών. (Απόλλων Λεμεσού – Άιντραχτ 0-3)

58′ Άστοχο πέναλτι με τον Βουράλ για την Ακισάρ. Ο Σέρχιο Γκόμεζ αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα για τη Σεβίλλη. (Ακισάρ – Σεβίλλη 1-2)

Το χαμένο πάνελτι για τους Τούρκους. (Ακισάρ – Σεβίλλη 1-2)

58′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ!

59′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ!

Απίστευτο αυτό που κάνει η Σπαρτάκ! Μέσα σε διάστημα δύο λεπτών φέρνει τούμπα το παιχνίδι με τους Αντριάνο (58′) και Χάνι (59′). (Σπαρτάκ Μόσχας- Ρέιντζερς 4-3)

60′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΣΕΙΓ

Με τον Τοβάν μειώνουν οι Γάλλοι στο “Ολίμπικο”! (Λάτσιο – Μαρσέιγ 2-1)

63′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ

Ο Μόρτεσεν με κεφαλιά-ψαράκι ανοίγει το σκορ για τους Νορβηγούς στη Σουηδία! (Μάλμε – Σάρπσμποργκ 0-1)

68′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ!

Οι Ουκρανοί διπλασιάζουν τα τέρματα τους με την ωραία κεφαλιά του Μικολένκο! (Ντιναμό Μόσχας- Ρεν 2-0)

67′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΛΜΕ

Άμεση απάντηση από τους παίκτες της Μάλμε, ισοφαρίζει ο Άντονσον! (Μάλμε – Σάρπσμποργκ 1-1)

71′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ!

Με κεφαλιά του Ζελάγια, μειώνει ο Απόλλωνας(Απόλλων Λεμεσού – Άιντραχτ 1-3)

72′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ!

Υπέροχη κίνηση του Σαπαρένκο για το 3-0 της Ντιναμό! (Ντιναμό Μόσχας- Ρεν 2-0)

79′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ!

Ο Σουλεϊμάνοφ φέρνει το παιχνίδι στα ίσα για την Κράσνονταρ! (Κράσνονταρ-Σταντάρ Λιέγης 1-1)

78′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΙΣΑΡ!

Το γκολ των Τούρκων για το 2-2 με την Σεβίλλη! (Ακισάρ-Σεβίλλη 2-2)

82′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ!

Μέσα σε τρία λεπτά οι Ρώσοι γυρίζουν το ματς! Ο Βάντερσον με ένα συνεργάστηκε υπέροχα με τον Άρι για το 2-1! (Κράσνονταρ-Σταντάρ Λιέγης 2-1)

86′ ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ!

87′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ!

Ο Μπανέγα αποδεικνύεται ψύχραιμος από την άσπρη βούλα και δίνει εκ νέου προβάδισμα στους Ισπανούς! (Ακισάρ-Σεβίλλη 2-3)

89′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΝ!

Η Ρεν μειώνει σε 3-1 με το γκολ του Σίμπατσου. (Ντιναμό Κιέβου-Ρεν 3-1)

88′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΕΝΚ!

Με έναν «κεραυνό» από τα 25 μέτρα του Μπεργκ η Γκένκ ισοφαρίζει σε 1-1! (Γκενκ-Μπεσίκτας 1-1)

90+4′ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΕΜΕΣΟΥ!

Ο Ζελάγια με το δεύτερο προσωπικό του γκολ, αυτή την φορά με πέναλτι, θα μειώσει σε 3-2 για τον Απόλλωνα(Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ 2-3)